AKTUALNOŚCI

ROHLIG SUUS Logistics S.A.

Opis działalności

ROHLIG SUUS Logistics S.A. zajmuje się zarządzaniem logistyką i łańcuchami dostaw. Jest jedyną polską firmą logistyczną o globalnych możliwościach. Zapewnia pełną komplementarność w obsłudze globalnych, europejskich i krajowych łańcuchów dostaw w oparciu o prawdziwie multiproduktową ofertę oraz integrację informatyczną z systemami klientów.

Kontakt

ROHLIG SUUS Logistics S.A.
Równoległa 4A
02-235 Warszawa
48 737 75 75
48 (22) 737 75 00
https://www.suus.com/
suus@suus.com

Zajmujemy się zarządzaniem logistyką i łańcuchami dostaw, szczególną wagę przywiązując do wysoce profesjonalnej i indywidualnej obsługi Klienta.

Jesteśmy jedynym polskim operatorem logistycznym o globalnych możliwościach. W ramach komplementarnego wachlarza usług, który obejmuje transport drogowymorskilotniczy, kolejowyusługi magazynoweprojekty cargo oraz obsługę celną, proponujemy naszym Klientom najlepsze rozwiązania optymalnie dostosowane do ich potrzeb. W portfelu obsługiwanych przez nas firm znajdują się regularne i multiproduktowe kontrakty z liderami rynku.

W Europie stworzyliśmy partnerski system drobnicowy obsługujący około 200 regularnych połączeń drogowych tygodniowo. W Polsce zbudowaliśmy własny system dystrybucji drobnicowej o zdolności realizacji dostaw w 24h. Od lat jesteśmy znani z krajowych i międzynarodowych przewozów całopojazdowych.

Fracht morski i lotniczy realizujemy w strategicznym partnerstwie z międzynarodową grupą Röhlig & Co. obecną na całym świecie. Paletę usług globalnych dopełnia fracht intermodalny i kolejowy, ze szczególnym uwzględnieniem kierunków wschodnich.

Usługi magazynowe w ramach produktu logistyki kontraktowej realizujemy w centrach logistycznych o powierzchni ponad 130 000 m², wyposażonych w zaawansowane technologie i proekologiczne rozwiązania.
Jednocześnie zwiększamy możliwości operacyjne sieci oddziałów i centrów logistycznych, m.in. poprzez uruchamianie nowych lokalizacji i realizację kluczowych inwestycji w obszarze nieruchomości w całej Polsce.

Od 2013 roku koncentrujemy się na strategicznym rozwoju pakietu usług wschodnich dla przedsiębiorców z całego świata, m.in. w oparciu o spółkę córkę w Rosji, działającą pod nazwą SUUS Logistics.

Naszym głównym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług Klientom w obszarze zaawansowanych projektów logistycznych oraz złożonych procesów łańcucha dostaw.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami prasowymi.

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji