Abonament

Abonament
....................

Abonament na portalu LOG4.PL to najlepsza forma dotarcia do klienta z informacją o firmie jej aktywności na rynku i ofercie produktowej. Użytkownicy z aboanamentem GOLD; SILVER lub BRONZE, mają dostęp do archtektury informatycznej portalu, pozwalającej na optymalne dopasowanie potrzeb informacyjnych o działalności firmy, jej produktach oraz aktywności w branżowym środowisku czy na całej gospodarczej arenie. 


PIERWSZY KONTAKT  - OFERTY ABONAMENTU WYSWIETLAJĄ SIE LOSOWO NA PIERWSZEJ STRONIE
 

20210221_oferty z gornej polki
20210221_oferty z gornej polki

Abonament na portalu Log4.pl jest uniwersalnym narzędziem aktywnego wspierania działań promujących oferowane produkty, przez dostawców sprzętu i wyposażenia magazynowego oraz logistyki wewnętrznej. Z panelu klienta, poprzez zakładki można zarządzać poprzez obszarami potrzebnymi do efektywnej promocji i wsparcia działań marketingowych. 


Będąc zalogowanym uzytkownikiem z dowolną opcją abonamentu możesz zarządzać swoimi ofertami, dodając lub usuwając ze strony internetowej portalu. 


W ramach wybranego rodzaju abonamentu publikowane są oferty produktów dostępne dla odwiedzających portal internautów - https://log4.pl/oferty . Podstawowe informacje zawarte w publikowanej treści oferty, są ważnym elementem informacyjnym, wskazówką po której zainteresowany internauta może - korzystając z danych kontaktowych, dotrzeć do specjalisty, który przekaże pełną informację o produkcie i zrealizuje transakcje.

Pliki do pobrania:

  • Abonament 2021 - oferta
    Abonament na portalu Log4.pl jest narzędziem aktywnego wspierania działań promujących oferowane produkty, przez dostawców sprzętu i wyposażenia magazynowego oraz logistyki wewnętrznej.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji