Abonament

Abonament na portalu LOG4.PL to najlepsza forma dotarcia do klienta z informacją o firmie jej aktywności na rynku i ofercie produktowej. Użytkownicy z aboanamentem GOLD; SILVER lub BRONZE, mają dostęp do archtektury informatycznej portalu, pozwalającej na optymalne dopasowanie potrzeb informacyjnych o działalności firmy, jej produktach oraz aktywności w branżowym środowisku czy na całej gospodarczej arenie. 

Abonament na portalu Log4.pl jest podstawowym narzędziem aktywnego wspierania działań promujących oferowane produkty, przez dostawców sprzętu i wyposażenia magazynowego oraz logistyki wewnętrznej.

W ramach wybranego rodzaju abonamentu publikowane są oferty produktów dostępne dla odwiedzających portal internautów - https://log4.pl/oferty . Podstawowe informacje zawarte w publikowanej treści oferty, są ważnym elementem informacyjnym, wskazówką po której zainteresowany internauta może - korzystając z danych kontaktowych, dotrzeć do specjalisty, który przekaże pełną informację o produkcie i zrealizuje transakcje.

Pliki do pobrania:

  • Oferta abonamentu
    Abonament na portalu Log4.pl jest narzędziem aktywnego wspierania działań promujących oferowane produkty, przez dostawców sprzętu i wyposażenia magazynowego oraz logistyki wewnętrznej.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 08-2020EMIL - 08-2020EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020Zobacz więcej publikacji