Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Systemy Auto ID | Drukarki kodów kreskowych

8 pozycji | strona 1 z 1
Drukarka etykiet Honeywell PC42d
Kompaktowa i elegancka drukarka PC42d charakteryzuje się solidną, dwuwarstwową obudową, łatwą w obsłudze formą ładowania papieru i automatyczną funkcją automatycznego centrowania.
Drukarka etykiet Zebra ZQ600 series
Seria ZQ600 wykorzystuje popularną platformę QLn i sprawia, że staje się ona jeszcze lepsza — dzięki dodatkowym zaawansowanym technologiom i innowacyjnej budowie, które nadają produktywności, prostocie obsługi i łatwości zarządzania zupełnie nowy wymiar.
Drukarka etykiet Zebra ZD620
Drukarki biurkowe serii ZD620, bazujące na zaletach przodujących w branży drukarek GX, wyposażone są w liczne supernowoczesne funkcje, w tym pełną gamę opcji łączności, najszybszą łączność bezprzewodową i opcjonalny 10-przyciskowy kolorowy interfejs LCD, dzięki któremu procesu konfiguracji oraz odczytywania stanu drukarki nie będzie już trzeba opierać na zgadywaniu.
Drukarka etykiet Zebra ZQ630
Zapewniany przez ZQ630 RFID szybki druk w wysokiej jakości i najnowocześniejsze funkcje umożliwiają zwiększenie produktywności. Kolorowy wyświetlacz, łatwa nawigacja, natychmiastowy powrót do pracy za pośrednictwem łączności Wi-Fi oraz Bluetooth, wiodąca w branży pojemność i technologia baterii, a teraz także funkcja RFID — wszystko w jednej, lekkiej, trwałej drukarce mobilnej.
Drukarka etykiet Zebra ZQ520
Zastosowanie kodów kreskowych pozwala na bardzo szybkie dokonanie jednoznacznej identyfikacji co jest niezbędne w handlu, produkcji, dystrybucji, biurach i instytucjach administracji publicznej.
Drukarka etykiet Zebra ZT400
Nowy poziom produktywności dzięki serii ZT400. Te zbudowane w całości z metalu drukarki są wytrzymałe i zapewniają łatwy dostęp. Kolorowy ekran dotykowy 4,3” z intuicyjnym interfejsem sprawia, że są łatwe w użyciu, a także umożliwia wyświetlanie oznaczonych kolorami alertów o stanie drukarki.
Drukarka etykiet Zebra ZD500
Drukarki etykiet pozwalają drukować kody kreskowe, tekst oraz grafikę na etykietach samoprzylepnych, przywieszkach i wszywkach. Taki wydruk zapewnia czytelny i trwały opis produktu, jego szybka identyfikację przy jednoczesnym niskim koszcie wytworzenia.
Drukarka etykiet Zebra ZD410
Ultrakompaktowa drukarka termiczna ZD410 zapewnia szybkie, niezawodne drukowanie nawet w miejscach, gdzie dostępna jest ograniczona ilość wolnej przestrzeni. Skonstruowana z myślą o zastosowaniu w miejscach pracy z niewielką ilością wolnego miejsca drukarka ZD410 pozwala drukować wysokiej jakości etykiety, paragony, przywieszki i opaski na rękę tam, gdzie są one potrzebne.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020EMIL - 10-2020EMIL - 10-2020EMIL - 09-2020EMIL - 09-2020Zobacz więcej publikacji