Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Przenośniki | Taśmowe

3 pozycji | strona 1 z 1
Przenośnik taśmowy skośny
Przenośniki taśmowe skośne stosowane są tam, gdzie towary muszą być transportowane na różnych poziomach. Dzięki delikatnemu nachyleniu górnemu i dolnemu transportowany materiał może z łatwością pokonywać wzniesienia. Przenośnik składa się z konsoli napędowej, ramy stalowej, pasów transportowych, systemu rolek napinających i podtrzymujących oraz blend.
Przenośnik taśmowy
Przenośnik taśmowy firmy A1 SORTER jest urządzeniem o wysokich walorach technicznych i użytkowych, materiał płyty wykonany ze stali ocynkowanej inne jego elementy wykonane z Poliesteru i PCV. Przenosnik może pracować w temperaturze od 0°C do 40°C nie tracąc nic ze swoich właściwości eksploatacyjnych.
Przenośnik pasowy strefowy
Przenośniki pasowe są wykorzystane do transportu przedmiotów o znormalizowanych kształtach oraz o zróżnicowanych gabarytach. Zaletą tego typu urządzeń jest bardzo niski poziom hałasu oraz minimalne wibracje podczas pracy. Zastosowanie napędu elektrycznego powoduje wysoką płynność pracy i duży moment obrotowy, który jest dostępny od chwili uruchomienia. Przenośniki pasowe wznoszące są niezbędne do transportu przedmiotów pomiędzy poziomami.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021Zobacz więcej publikacji