NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Automatyka z IT

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Automatyka z IT

66 pozycji | strona 1 z 5
System do zarządzania flotą GNB* Fleet
GNB Fleet to rozwiązanie chmurowe, które zapewnia – w czasie rzeczywistym – dostęp do danych wszystkich baterii, gdy te są podłączone do prostowników. Prosty komunikator, przypominający światła drogowe, umożliwia kontrolęi optymalizację zużycia energii oraz zwiększenie produktywności. Program natychmiast zawiadamia o problemach z ogólnym stanem baterii, co pozwala na szybkie podjęcie działań, których celem jest naprawa baterii i uniknięcie przestoju pracy floty.
System zarządzania flotą 2100.net
Innowacyjny system zarządzania flotą 2100.net łączy funkcję zarządzania flotą z monitoringiem baterii. GNB. Dzięki ponad 120-letniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji, a także dzięki wiedzy dotyczącej zastosowań baterii, jest wiarygodnym partnerem w zakresie dostarczania energii.
TC2000- rozwiązanie WMS dla regałów automatycznych
TC2000 jest rozwiązaniem WMS opracowanym dla regałów automatycznych. Może być używany jako samodzielny system lub podłączony do systemu WMS. TC2000 rozpoznaje wszystkie artykuły na stanie, ich lokalizacje i stany magazynowe. Oprogramowanie umożliwia kontrolę magazynu od najprostszej kontroli stanów magazynowych po złożone procesy jak batch picking (pobrania seryjne) przy użyciu kilku regałów windowych, karuzelowych pionowych lub karuzelowych poziomych jednocześnie.
Oprogramowanie Baumalog
Wszystkie automatyczne systemy magazynowe Baumalog regały MonoTower i TwinTower oraz system składowania z użyciem układnicy magazynowej, wyposażone są w intuicyjne i łatwe w obsłudze oprogramowanie sterujące MS-12
Od projektu do wykonania- rozwiązania z zakresu składowania i obsługi materiałów
Skupienie uwagi na problemach magazynowych klienta odróżnia firmę STOW od innych producentów systemów regałowych. Nasze rozwiązania są stosowane zarówno w produkowanych na skalę masową standardowych rozwiązaniach, jak również w zindywidualizowanych produktach. Przedstawiciele firmy STOW dysponują olbrzymią wiedzą techniczną, co pozwala im zapewnić odpowiedni rezultat.
Zaawansowany system logistyczny Dexion C-WIS
C-WIS jest zaawansowanym systemem logistycznym opracowanym w celach optymalizacji magazynowania towaru. C-WIS w sposób ciągły dokonuje analiz operacji na magazynie a następnie usprawnia wszelkie procesy.
Qguar APS
Qguar APS (Advanced Planning & Scheduling) to oprogramowanie, które wspiera menedżerów i planistów w optymalizacji scenariuszy produkcyjnych. Wyposażone jest w algorytmy optymalizacyjne, które umożliwiają takie zaplanowanie produkcji, aby zlecenia zostały zrealizowane w jak najkrótszym czasie, z zastosowaniem najwyższej możliwej wydajności maszyn produkcyjnych, najkrótszym czasem przestojów oraz przy najniższych kosztach.
Terminal mobilny Zebra VC80
Dzięki komputerowi VC80 operatorzy pojazdów transportu bliskiego mogą zyskać mobilny dostęp do aplikacji komputerów stacjonarnych, które poprawiają produktywność i dokładność.
Drukarka etykiet Honeywell PC42d
Kompaktowa i elegancka drukarka PC42d charakteryzuje się solidną, dwuwarstwową obudową, łatwą w obsłudze formą ładowania papieru i automatyczną funkcją automatycznego centrowania.
Czytnik kodów kreskowych Honeywell VOYAGER 1450G
Voyager 1450g to ręczny czytnik typu area imager, zbudowany na platformie najbardziej popularnej na świecie serii ręcznych czytników Voyager. Skaner ten umożliwia wielokierunkowy odczyt kodów (w zależności od wybranej wersji) 1D, PDF417, 2D, również złej jakości oraz kody z wyświetlaczy urządzeń mobilnych i ekranów LCD.
Terminal mobilny Honeywell Dolphin CT60
Wytrzymała technologia Dolphin CT60 jest idealna dla firm, które potrzebują łączności w dowolnym miejscu i czasie oraz szybkiego przechwytywania danych, aby zapewnić maksymalny czas pracy i produktywność.
Czytnik kodów kreskowych Honeywell VOYAGER 1452G
Voyager 1452g to ręczny, bezprzewodowy czytnik typu area imager. Zbudowany na platformie najbardziej popularnej na świecie serii ręcznych czytników Voyager. Technologia Bluetooth zapewnia bezprzewodową komunikację w zasięgu 10 metrów od bazy, zwiększając swobodę pracy oraz eliminując ograniczenia związane z używaniem kabli.
Drukarka etykiet Zebra ZD620
Drukarki biurkowe serii ZD620, bazujące na zaletach przodujących w branży drukarek GX, wyposażone są w liczne supernowoczesne funkcje, w tym pełną gamę opcji łączności, najszybszą łączność bezprzewodową i opcjonalny 10-przyciskowy kolorowy interfejs LCD, dzięki któremu procesu konfiguracji oraz odczytywania stanu drukarki nie będzie już trzeba opierać na zgadywaniu.
Terminal mobilny Zebra MC3200
Urządzenie zapewnia zabezpieczenia klasy biznesowej, możliwość zaawansowanego zarządzania oraz profesjonalne funkcje rejestrowania danych.
Qguar OTM (Object Tracking & Monitoring)
Qguar OTM (Object Tracking & Monitoring) – platforma zarządzania i monitoringu pojazdów (obiektów), które wyposażone zostały w satelitarne lokalizatory pozwalające na odczyt ich pozycji. System wykorzystuje standardowo zaawansowane lokalizatory „Kormoran”, które mogą być montowane na dowolnych pojazdach (wagony, cysterny, kontenery).
66 pozycji | strona 1 z 5
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020EMIL - 10-2020EMIL - 10-2020EMIL - 09-2020EMIL - 09-2020Zobacz więcej publikacji