NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Automatyka z IT

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Automatyka z IT

37 pozycji | strona 1 z 3
Regały wielopiętrowe typu
Zautomatyzowany system przechowywania i odbioru typu “belkowego”, zwany systemem wielopiętrowym Miniload jest głownie używany do przechowywania kartonów i pojemników w dużych ilościach. System spełnia wymogi wielu integratorów systemu.
Swich Sorter
Swich Sorter składa się z modułów przenośników, które umożliwiają budowę dowolnych sortowników o precyzyjnie określonych funkcjach. Modułowa budowa pozwala na szybką i niedrogą zmianę i rekonfigurację, wymianę elementu czy rozbudowę systemu. Do zmiany kierunku przepływu transportowanego towaru zastosowano wysokowydajną zwrotnicę 24V, której dodatkową zaletą jest niski poziom hałasu. Ładunek po zmianie kierunku może być przemieszczany pod kątem 30°, 45° lub 90° do głównego kierunku.
Oprogramowanie Baumalog
Wszystkie automatyczne systemy magazynowe Baumalog regały MonoTower i TwinTower oraz system składowania z użyciem układnicy magazynowej, wyposażone są w intuicyjne i łatwe w obsłudze oprogramowanie sterujące MS-12
System do zarządzania flotą GNB* Fleet
GNB Fleet to rozwiązanie chmurowe, które zapewnia – w czasie rzeczywistym – dostęp do danych wszystkich baterii, gdy te są podłączone do prostowników. Prosty komunikator, przypominający światła drogowe, umożliwia kontrolęi optymalizację zużycia energii oraz zwiększenie produktywności. Program natychmiast zawiadamia o problemach z ogólnym stanem baterii, co pozwala na szybkie podjęcie działań, których celem jest naprawa baterii i uniknięcie przestoju pracy floty.
Narrow Betl Sorter
Zadaniem sorterów (linii sortujących) w magazynach jest wspomaganie procesu kompletacji i dystrybucji towarów. Często stają się nieodłącznym elementem systemu transportu i przeładunku towarów w sprzedaży detalicznej, hurtowej oraz handlu internetowym. Maszyny sortujące potrafią zidentyfikować towar oraz - poprzez inne urządzenia - przeprowadzić do wyznaczonego celu, np. punktu kompletacji zamówień.
System zarządzania flotą 2100.net
Innowacyjny system zarządzania flotą 2100.net łączy funkcję zarządzania flotą z monitoringiem baterii. GNB. Dzięki ponad 120-letniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji, a także dzięki wiedzy dotyczącej zastosowań baterii, jest wiarygodnym partnerem w zakresie dostarczania energii.
Czytnik kodów kreskowych Honeywell Granit 1980i
Wytrzymałość i komfort pracy Granita 1980i zapewnia szczelna obudowa, zaprojektowana zgodnie z normą IP65, wyprofilowany pistoletowy uchwyt oraz duży zasięg odczytu (do 15m.) Dzięki mocnej konstrukcji skaner jest odporny na ciężkie warunki atmosferyczne (temp pracy: -30 do +50), wstrząsy i wielokrotne upadki na betonową powierzchnię
Uchwyt skanujący Zebra RFD40 UHF RFID
Kompatybilny z najnowszymi komputerami przenośnymi Zebra RFD40 UHF RFID zapewnia najwyższą wydajność odczytu, elastyczność i łatwość zarządzania.
Qguar APS
Qguar APS (Advanced Planning & Scheduling) to oprogramowanie, które wspiera menedżerów i planistów w optymalizacji scenariuszy produkcyjnych. Wyposażone jest w algorytmy optymalizacyjne, które umożliwiają takie zaplanowanie produkcji, aby zlecenia zostały zrealizowane w jak najkrótszym czasie, z zastosowaniem najwyższej możliwej wydajności maszyn produkcyjnych, najkrótszym czasem przestojów oraz przy najniższych kosztach.
Zebra MC2200/MC2700
Model MC2200/MC2700 to doskonały wybór dla klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw Te niedrogie, wzmocnione dotykowe komputery mobilne z klawiaturą zapewnią praktycznie każdemu pracownikowi obsługę praktycznie każdego zastosowania w sektorze magazynowym/dystrybucji, produkcji i handlu detalicznego.
Komputer mobilny Zebra MC3300ax
Komputer mobilny MC3300ax oferuje Wi-Fi 6, zaawansowane śledzenie urządzeń i bezpłatną przeglądarkę Enterprise Browser. Wyróżnia się przemyślaną ergonomią, dzięki której można zdecydowanie poprawić produktywność magazynu i hali produkcyjnej.
Czytnik kodów kreskowych Zebra DS3608-ER/DS3678-ER
Pracownicy magazynowi Twojego przedsiębiorstwa skanują codziennie tysiące kodów kreskowych, starając się bezbłędnie kompletować zamówienia i zapewniać punktualność dostaw. Produktywność ich pracy zależy od jakości skanera, w jaki zostali wyposażeni. Jeżeli potrzebują możliwości skanowania kodów kreskowych 1D i 2D z daleka i z bliska, zaopatrując ich w przewodowy skaner DS3608-ER lub bezprzewodowy skaner DS3678-ER, dostarczysz im najlepszą z możliwych opcji urządzenie o nadzwyczaj mocnej budowie i niezrównanej wydajności skanowania
Miniload Single-Store STOW
Zautomatyzowane systemy przechowywania i odbioru (AS/RS) typu Miniload używane są do przechowywania drobnego towaru, głównie kartonów i kuwet o ciężarach od 25 do 250 kg.
Honeywell ScanPal EDA51K
ScanPal™ EDA51K to wytrzymały komputer mobilny z kluczem, o podwyższonej trwałości (klasa IP65). Może on wytrzymać pewien poziom kurzu, działanie wody, upadek, wibracje, wilgotność, ciepło, zimno, a nawet elektryczność statyczną. EDA51K charakteryzuje się dużą szybkością działania, wykorzystuje ośmiordzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™1,8 GHz i oferuje 3G+32G lub 4G+64G opcje pamięci.
Terminal mobilny Honeywell EDA61K
Wytrzymały, mobilny komputer z kluczem, który pomaga firmom w automatyzacji i zabezpieczeniu przed błędami przepływu pracy w magazynach wewnętrznych i zewnętrznych, centrach dystrybucyjnych i zapleczach handlowych. Dzięki baterii wystarczającej na dwie lub trzy zmiany oraz lekkiej konstrukcji, która minimalizuje zmęczenie użytkownika, EDA61K pomaga w płynnym przepływie materiału przez cały dzień.
37 pozycji | strona 1 z 3
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021Zobacz więcej publikacji