badania i rozwójdoradztwo, konsultinginternet, e-commercekadra zarządzającalogistyka, dystrybucjaserwis, technika, montażtransport, spedycja

Oferty pracy | Logistyka / Dystrybucja

Województwo:
252 pozycji | strona 1 z 11
Magazynier – Operator wózka widłowego
ManpowerGroup | dolnośląskie
Zadania: Przyjmowania dostaw na stan magazynowy; Załadunki i rozładunki dostaw; Wysyłanie towarów do klientów krajowych i spółek ; Obsługa zleceń produkcyjnych i handlowych; Obsługa informatycznego systemu magazynowego klasy WMS; Usuwanie awarii i błędów w magazynie automatycznym w zakresie przyznanych uprawnień; Wymagania: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; Uprawnienia do obsługi wózków widłowych; Komunikatywność oraz nastawienie na pracę zespołową; Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w wykonywaniu prac na wysokości; Oferta: Zatrudnienie na podstawie  umowy o pracę  w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie; Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe +   system premiowy; 2-zmianowy system czasu pracy (możliwość wprowadzenia zmiany nocnej); Praca w klimatyzowanej hali oraz komfortowych i czystych warunkach; Możliwość rozwoju w strukturach firmy; Dobrze wyposażone zaplecze socjalne: darmowa kawa, herbata, czekolada w kantynie; Darmowy parking dla pracowników; Cykliczne akcje dla pracowników: 'akcja jabłko', 'akcja rowerowa' oraz wiele innych; Benefity płacowe:  możliwość uzyskania premii uznaniowej; Benefity:  możliwość dołączenia do dofinansowanej, prywatnej opieki medycznej, dofinansowanej karty sportowej oraz ubezpieczenia; Praca w przyjaznej atmosferze i w zgranym zespole; Oferta dotyczy pracy stałej...
Magazynier
Silva Sp. z o.o. | zachodniopomorskie
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji