Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Wózki widłowe | systemowe

6 pozycji | strona 1 z 1
Mitsubishi seria OPBHN 1.0 tona
Udźwig [kg]: 1000
Wózki Mitsubishi do kompletacji wysokiego składowania serii OPBHN zapewniają wysoki poziom organizacji pracy w przestrzeniach magazynowych. Mogą one podejmować ładunki na wysokościach do 4,7 metra (z masztem Duplex) i do 11,5 metra (z masztem Triplex) - jest to największa wysokość na rynku.
Wózek do komisjonowania pionowego EK-X 1.000
Udźwig [kg]: 1000
STILL prezentuje nową generację wózków – EK-X, z przyszłościową koncepcją sterowania OPTISPEED.
WÓZEK SYSTEMOWY VNA UNICARRIERS URS
Udźwig [kg]: 1250-1500
URS to wszechstronny wózek wysokiego składowania do pracy w bardzo wąskich korytarzach (VNA) który dzieli podwozie z bardzo udanym modelem wózka wysokiego składowania Tergo Reach Truck. Wózek ten powstał z myślą o pracy w bardzo wąskich korytarzach przy zapewnieniu skutecznego manewrowania poza ciasnym magazynem. Tergo URS to wózek do układania w stosy w wąskich przestrzeniach oferujący obrót wideł o 180 stopni przystosowany głównie do pracy w korytarzach z naprowadzaniem, a jednocześnie zdolny do bezstopniowej pracy poza korytarzem. Przy szerokości korytarzy transportowych wynoszącej tylko 3700 mm model URS maksymalne wykorzystuje przestrzeń magazynową, a jednocześnie jest zdolny do swobodnego poruszania się po całym budynku.
WÓZKI KOMPLETACYJNE UNICARRIERS EPM/EPH
Udźwig [kg]: 1000-1250
Seria EP wózków kompletacyjnych oferuje doskonałe właściwości podnoszące i jezdne. Ergonomiczna konstrukcja, przyjazna dla operatora, zwiększa produktywność, a boczne bramy Pro-Access i łatwy w obsłudze czujnik podłogowy zapewniają bezpieczne pobieranie towarów na wszystkich wysokościach. Bezpieczeństwo jest dodatkowo zwiększone dzięki wysokiej widoczności i zwrotności, co zmniejsza ryzyko wypadków, wydłuża czas pracy i zwiększa produktywność. Łatwy dostęp do baterii i modułowa konstrukcja ułatwiają serwisowanie i konserwację oraz zwiększają dyspozycyjność.
Wózek do komisjonowania pionowego EK-X 1.200
Udźwig [kg]: 1250-1500
STILL prezentuje nową generację wózków – EK-X, z przyszłościową koncepcją sterowania OPTISPEED.
Wózki CROWN serii TSP 6000
Udźwig [kg]: 1250
Prowadzenie magazynu to codzienny wyścig, aby przemieścić większą ilość produktów, zoptymalizować wydajność operatora i maksymalnie wykorzystać możliwości wózka. Biorąc pod uwagę fakt, że żadne zastosowanie wózka podnośnikowego nie jest takie samo i nie ma jednego rozwiązania odpowiedniego dla każdej zmiennej danego zastosowania, od wyboru wózka zależy bardzo wiele.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 08-2020EMIL - 08-2020EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020Zobacz więcej publikacji