Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Wózki widłowe | systemowe

6 pozycji | strona 1 z 1
Wózek do komisjonowania pionowego EK-X 1.000
Udźwig [kg]: 1000
STILL prezentuje nową generację wózków – EK-X, z przyszłościową koncepcją sterowania OPTISPEED.
WÓZKI KOMPLETACYJNE UNICARRIERS EPM/EPH
Udźwig [kg]: 1000-1250
Seria EP wózków kompletacyjnych oferuje doskonałe właściwości podnoszące i jezdne. Ergonomiczna konstrukcja, przyjazna dla operatora, zwiększa produktywność, a boczne bramy Pro-Access i łatwy w obsłudze czujnik podłogowy zapewniają bezpieczne pobieranie towarów na wszystkich wysokościach. Bezpieczeństwo jest dodatkowo zwiększone dzięki wysokiej widoczności i zwrotności, co zmniejsza ryzyko wypadków, wydłuża czas pracy i zwiększa produktywność. Łatwy dostęp do baterii i modułowa konstrukcja ułatwiają serwisowanie i konserwację oraz zwiększają dyspozycyjność.
WÓZEK SYSTEMOWY VNA UNICARRIERS URS
Udźwig [kg]: 1250-1500
URS to wszechstronny wózek wysokiego składowania do pracy w bardzo wąskich korytarzach (VNA) który dzieli podwozie z bardzo udanym modelem wózka wysokiego składowania Tergo Reach Truck. Wózek ten powstał z myślą o pracy w bardzo wąskich korytarzach przy zapewnieniu skutecznego manewrowania poza ciasnym magazynem. Tergo URS to wózek do układania w stosy w wąskich przestrzeniach oferujący obrót wideł o 180 stopni przystosowany głównie do pracy w korytarzach z naprowadzaniem, a jednocześnie zdolny do bezstopniowej pracy poza korytarzem. Przy szerokości korytarzy transportowych wynoszącej tylko 3700 mm model URS maksymalne wykorzystuje przestrzeń magazynową, a jednocześnie jest zdolny do swobodnego poruszania się po całym budynku.
Wózek do komisjonowania pionowego EK-X 1.200
Udźwig [kg]: 1250-1500
STILL prezentuje nową generację wózków – EK-X, z przyszłościową koncepcją sterowania OPTISPEED.
Still serii GX
Udźwig [kg]: 1350
Firma Still, czołowy dostawca inteligentnych systemów sterowania dla logistyki wewnątrzzakładowej, oferuje już teraz nowe wąsko korytarzowe wózki ze stanowiskiem operatora na dole (z niepodnoszoną platformą) serii GX o maksymalnym udźwigu 1350 kg.
Wózki CROWN serii TSP 6000
Udźwig [kg]: 1250
Prowadzenie magazynu to codzienny wyścig, aby przemieścić większą ilość produktów, zoptymalizować wydajność operatora i maksymalnie wykorzystać możliwości wózka. Biorąc pod uwagę fakt, że żadne zastosowanie wózka podnośnikowego nie jest takie samo i nie ma jednego rozwiązania odpowiedniego dla każdej zmiennej danego zastosowania, od wyboru wózka zależy bardzo wiele.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018EMIL - 08-2018EMIL - 08-2018EMIL - 07-2018EMIL - 07-2018EMIL - 06-2018EMIL - 06-2018Zobacz więcej publikacji