Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Automatyka z IT | Sortery

3 pozycji | strona 1 z 1
Cross Belt Sorter
Cross Belt Sorter to zautomatyzowane urządzenie do sortowania towarów według zamówień klientów. Towary są umieszczane ręcznie lub automatycznie na dużych czterostronnych tacach. W odpowiednim miejscu taca kieruje towar na jedną lub drugą stronę (w prawo lub w lewo). Sortownik może być owalny, w kształcie litery U lub liniowy. Na projekt urządzenia ma wpływ dostępna przestrzeń dyskowa na pokładzie oraz liczba docelowych kanałów i gniazd.
Narrow Betl Sorter
Zadaniem sorterów (linii sortujących) w magazynach jest wspomaganie procesu kompletacji i dystrybucji towarów. Często stają się nieodłącznym elementem systemu transportu i przeładunku towarów w sprzedaży detalicznej, hurtowej oraz handlu internetowym. Maszyny sortujące potrafią zidentyfikować towar oraz - poprzez inne urządzenia - przeprowadzić do wyznaczonego celu, np. punktu kompletacji zamówień.
Swich Sorter
Swich Sorter składa się z modułów przenośników, które umożliwiają budowę dowolnych sortowników o precyzyjnie określonych funkcjach. Modułowa budowa pozwala na szybką i niedrogą zmianę i rekonfigurację, wymianę elementu czy rozbudowę systemu. Do zmiany kierunku przepływu transportowanego towaru zastosowano wysokowydajną zwrotnicę 24V, której dodatkową zaletą jest niski poziom hałasu. Ładunek po zmianie kierunku może być przemieszczany pod kątem 30°, 45° lub 90° do głównego kierunku.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021Zobacz więcej publikacji