NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Logistyka wewnętrzna

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Logistyka wewnętrzna

52 pozycji | strona 1 z 4
Węzeł dwukierunkowy typ przekierowania miękki
Węzeł służy do przekierowania ładunków na linię ustawioną pod kątem 30° lub 45°. W momencie wjechania w strefę zmiany kierunku ruchu, przedmioty unoszone są na rolkach za pomocą silnika elektrycznego, a następnie przemieszczane pod odpowiednim stałym kątem. W wyniku tej czynności, ładunek zostaje przekierowany na boczny tor. Urządzenie współpracuje z przenośnikami z grupy 24V.
Bramka strefowa
Bramka przejściowa napędzana umożliwia swobodne przejście przez linię główną przenośnika. Podniesienie bramy powoduje zatrzymanie transportowanych ładunków do momentu jej opuszczenia. Brama składa się z ramy stalowej przenośnika, elektrorolek, rolek PolyVee, sterowników, czujników, systemu podnoszenia oraz blend.
Przenośnik taśmowy skośny
Przenośniki taśmowe skośne stosowane są tam, gdzie towary muszą być transportowane na różnych poziomach. Dzięki delikatnemu nachyleniu górnemu i dolnemu transportowany materiał może z łatwością pokonywać wzniesienia. Przenośnik składa się z konsoli napędowej, ramy stalowej, pasów transportowych, systemu rolek napinających i podtrzymujących oraz blend.
Wózek kompletacyjny 40  MOVE PICKING
Niezwykła konstrukcja ciesząca się ogromnym sukcesem rynkowym i dziesiątkami tysięcy zadowolonych klientów. Innowacyjna koncepcja która pozwoliła połączyć praktyczną funkcjonalność z wyjątkowa stabilnością i bezpieczeństwem.
Lineshaft
Lineshaft to przenośnik z napędem wałka z okrągłym pasem, który służy jako pośrednik dla napędu wałka przez silnik. Składa się ze stalowej ramy, rolek, wałka, paska PU, motoreduktora i osłon.
Urządzenie mierząco-ważące ASP-LM-L
Urządzenie ASP-LM służy do wykonywania automatycznych pomiarów wagi oraz wymiarów gabarytowych wszelkiego rodzaju ładunków transportowanych na przenośniku. Urządzenie znajduje zastosowanie szczególnie w branży kurierskiej, w centrach logistycznych i stacjach przeładunkowych.
Węzeł transferowy na linię równoległą
Węzły przenośników są stosowane w rozbudowanych systemach obsługujących kilka stref, m.in.: przyjęć, kompletacji, magazynowania i wysyłki. Dzięki zastosowaniu urządzeń tej kategorii, system transportowy zyskuje rolę wielozadaniowego. Może nie tylko przemieszczać ładunki, ale również rozdzielać, kumulować, magazynować i sortować według założonych kryteriów.
KT3-X wózek do kompletacji
Sprawny przebieg kompletacji jest niezbędny z punktu widzenia całego łańcucha dostaw. Nowy KT3-X zapewnia wydajne generowanie wartości dodanej podczas kompletowania w wymiarze międzysektorowym i indywidualnym.
Przenośnik taśmowy
Przenośnik taśmowy firmy A1 SORTER jest urządzeniem o wysokich walorach technicznych i użytkowych, materiał płyty wykonany ze stali ocynkowanej inne jego elementy wykonane z Poliesteru i PCV. Przenosnik może pracować w temperaturze od 0°C do 40°C nie tracąc nic ze swoich właściwości eksploatacyjnych.
T26B/ T31B/ T40 lub T50B
Solidny i wytrzymały wózek platformowy, do dlugoletniej ekspoloatacji. Podwozie: stabilna rama z rury owalnej, jednoczęściowa, kompeltnie zespawana, przeznaczona do dużych obciążeń. Platforma druciana lub drewniana wodo- i mrozoodporna z wielowartswowej sklejki, z nakładką z ryflowanej gumy, przeciwpoślizgowa.
Kontener na kartony
Stabilna rama z rur z osłonami z kraty drucianej. 4 kółka skrętne o śr. 125 mm, z tego 2 z hamulcami. Gumowy bieżnik. Powierzchnia ocynkowana i chromianowana na wysoki połysk.
Wózki kompletacyjne
Proces kompletacji towaru w magazynach sklepów internetowych to jedno z trudniejszych zadań w łańcuchu logistycznym. Wymaga dokładności przy jednoczesnym zapewnieniu dużej wydajności pracy. Rozwiązania Wanzl efektywnie wspierają personel w kompletacji towaru, zmniejszając ilość popełnianych błędów do minimum. Oferujemy lekkie i wytrzymałe wózki z napędem i bogatym osprzętem.
Lekki wózek do kompletacji KT Alu
Wózek KT Alu waży zaledwie 32 kg – jest wyjątkowo lekki jak na wózek do kompletacji. Podwozie składa się w większości z lekkiego aluminium, tylko niektóre elementy funkcyjne gwarantujące optymalną stabilność są wykonane ze stali.
Przenośnik strefowy
Przenośnik strefowy wspomaga odbiór transportowanych towarów w bardziej złożonych liniach. Każda strefa w przenośniku rolkowym jest programowana oddzielnie, dzięki czemu można ustawić prędkość i funkcjonalność strefy. Przenośniki są w pełni kompatybilne ze specjalnymi urządzeniami, takimi jak transfery, przełączniki i moduły pop-up. Przenośnik składa się ze stalowej ramy, rolek poli-V, rolek elektrycznych, pasów, urządzeń sterujących, czujników i ramek.
Elastyczne napędzane przenośniki rolkowe UNI-FLEX™
Przenośniki napędzane umożliwiają szybki i bezpieczny załadunek i rozładunek pojazdów oraz usprawniają transport wewnętrzny w centrach logistycznych, przeładunkowych, w sortowniach kurierskich, a także w mniejszych firmach produkcyjnych i dystrybucyjnych. Duża elastyczność, pozwala na dostosowanie długości przenośnika do różnego rodzaju pojazdów i kontenerów.
52 pozycji | strona 1 z 4
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021Zobacz więcej publikacji