NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Logistyka wewnętrzna

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Logistyka wewnętrzna

45 pozycji | strona 1 z 3
Przenośnik taśmowy
Przenośnik taśmowy firmy A1 SORTER jest urządzeniem o wysokich walorach technicznych i użytkowych, materiał płyty wykonany ze stali ocynkowanej inne jego elementy wykonane z Poliesteru i PCV. Przenosnik może pracować w temperaturze od 0°C do 40°C nie tracąc nic ze swoich właściwości eksploatacyjnych.
Przenośnik pasowy strefowy
Przenośniki pasowe są wykorzystane do transportu przedmiotów o znormalizowanych kształtach oraz o zróżnicowanych gabarytach. Zaletą tego typu urządzeń jest bardzo niski poziom hałasu oraz minimalne wibracje podczas pracy. Zastosowanie napędu elektrycznego powoduje wysoką płynność pracy i duży moment obrotowy, który jest dostępny od chwili uruchomienia. Przenośniki pasowe wznoszące są niezbędne do transportu przedmiotów pomiędzy poziomami.
Przenośnik strefowy
Przenośnik strefowy wspomaga odbiór transportowanych towarów w bardziej złożonych liniach. Każda strefa w przenośniku rolkowym jest programowana oddzielnie, dzięki czemu można ustawić prędkość i funkcjonalność strefy. Przenośniki są w pełni kompatybilne ze specjalnymi urządzeniami, takimi jak transfery, przełączniki i moduły pop-up. Przenośnik składa się ze stalowej ramy, rolek poli-V, rolek elektrycznych, pasów, urządzeń sterujących, czujników i ramek.
Przenośnik grawitacyjny Flexibahn
Elastyczny przenośnik grawitacyjny z używanymi rolkami oferuje największą elastyczność wśród urządzeń tej kategorii. Jego niewątpliwą zaletą jest duża nośność 450 kg/mb. Maksymalna długość po rozciągnięciu to czterokrotność długości w systemie spoczynkowym. Oszczędza to miejsce w magazynie.
Przenośnik taśmowy skośny
Przenośniki taśmowe skośne stosowane są tam, gdzie towary muszą być transportowane na różnych poziomach. Dzięki delikatnemu nachyleniu górnemu i dolnemu transportowany materiał może z łatwością pokonywać wzniesienia. Przenośnik składa się z konsoli napędowej, ramy stalowej, pasów transportowych, systemu rolek napinających i podtrzymujących oraz blend.
Wózek kompletacyjny ELEVAH 40B PICKING
Platforma typu picking do pracy na wysokości do 4 m i automatycznym podnoszeniem, zasilana akumulatorem 24 V. Łatwy w obsłudze i przemieszczaniu. Duża płaszczyzna załadowcza jest regulowana na wysokości przez operatora znajdującego się w koszu, przy użyciu pilota. Podnośniki towarowe Elevah to bardzo praktyczne urządzenia, które są lekkie i dzięki temu są wszechstornne i łatwe w użytkowaniu.
Wózek kompletacyjny ELEVAH 80 MOVE PICKING
ELEVAH® 80 MP to wózek typu picking jedyny w swoim rodzaju, ponieważ osiąga wysokość roboczą 7,75 m, pozwalając na pobieranie materiałów o maksymalnym ciężarze do 100 kg.
Wózek do kompletacji KT-R
Wózek do kompletacji skrzynek w standardzie EURO 600 mm x 400 mm. Podstawa jezdna wykonana z rury prostokątnej z przyspawaną kratą na spodzie. Elementy boczne wykonane z rury prostokątnej z kratą wypełniającą, włożone w podstawę i przykręcone. 4 półki z przenośnikami rolkowymi opadającymi do tyłu, z przodu z ogranicznikiem drucianym i zabezpieczeniem antypoślizgowym skrzynek, z tyłu z ogranicznikiem drucianym i stoperem gumowym do zabezpieczania skrzynek przed wypadnięciem.
Wózek transportowy SP2
Udźwig [kg]: 400
Funkcjonalny, dostosowany do przewożenia produktów wielkogabarytowych i niewymiarowych, doskonały do zadań specjalnych, wózek transportowy firmy Wanzl. Wózek SP 2 to proste, wygodne w użyciu i bezpieczne narzędzie do prac transportowych, zapewniające użytkownikom pełen komfort pracy. Wózek posiada szeregi praktycznych rozwiązań, poprawiających ergonomie i bezpieczeństwo pracy.
Elastyczne napędzane przenośniki rolkowe UNI-FLEX™
Przenośniki napędzane umożliwiają szybki i bezpieczny załadunek i rozładunek pojazdów oraz usprawniają transport wewnętrzny w centrach logistycznych, przeładunkowych, w sortowniach kurierskich, a także w mniejszych firmach produkcyjnych i dystrybucyjnych. Duża elastyczność, pozwala na dostosowanie długości przenośnika do różnego rodzaju pojazdów i kontenerów.
Wózek do kompletacji KT4
Niezwykle wytrzymały wózek kompletacyjny. Podstawa jezdna wykonana z rury prostokątnej z antyposlizgową drewnianą półką. Ściany boczne wykonane z rury prostokątnej z kratą, włożone w podstawę i przykręcone. Półki drewniane mocowane na śruby co 100 mm.
Przenośniki grawitacyjne roleczkowe lekkie UNI-FLEX™
Przenośniki roleczkowe lekkie przeznaczone są do transportowania lżejszych ładunków – ich obciążenie to 80 kg/m. Idealnie sprawdzą się jako zakończenia linii pakujących, końcowe odcinki maszyn i urządzeń, jako łączniki, bufory itd. oraz wszędzie tam gdzie wymagana jest duża elastyczność i mobilność.
T26B/ T31B/ T40 lub T50B
Solidny i wytrzymały wózek platformowy, do dlugoletniej ekspoloatacji. Podwozie: stabilna rama z rury owalnej, jednoczęściowa, kompeltnie zespawana, przeznaczona do dużych obciążeń. Platforma druciana lub drewniana wodo- i mrozoodporna z wielowartswowej sklejki, z nakładką z ryflowanej gumy, przeciwpoślizgowa.
Przenośniki elastyczne grawitacyjne rolkowe UNI-FLEX™
Przenośniki grawitacyjne rolkowe służą do transportu ładunków o różnej wielkości i nieregularnej podstawie np. kartony, skrzynki, worki. Urządzenia tego typu umożliwiają szybki, bezpieczny i sprawny załadunek oraz rozładunek towarów. Produkty mogą być przesuwane ręcznie lub transportowane samoistnie pod wpływem grawitacji poprzez ustawienie przenośnika pod odpowiednim kątem.
KT3-X wózek do kompletacji
Sprawny przebieg kompletacji jest niezbędny z punktu widzenia całego łańcucha dostaw. Nowy KT3-X zapewnia wydajne generowanie wartości dodanej podczas kompletowania w wymiarze międzysektorowym i indywidualnym.
45 pozycji | strona 1 z 3
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021EMIL - 05-2021EMIL - 05-2021EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021Zobacz więcej publikacji