Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Podesty | podesty magazynowe

4 pozycji | strona 1 z 1
Podest magazynowy z bocznymi stabilizatorami mod. MFT
MFT to klasyczne drabiny z podestem. Dedykowana do intensywnych prac magazynowych na wysokości. Aluminiowe drabiny, dzięki wysokiej jakości wykonania konstrukcji, spełniają wszystkie europejskie normy i wymogi bezpieczeństwa. Oferowane w 13 rozmiarach, umożliwiających pracę na wysokości od 3-6 m.
Inteligentne podesty STOW
Zarówno system półkowy Stowshelf ® jak i Midi Rack ® mogą być wyposażone w podłogi i schody w zastosowaniach wielopoziomowych. Używa się powszechnie dwóch systemów podłogowych: przejścia pośrednie, systemy podłogowe lub połączenie obydwu. Do normalnych przejść używa się jednakowo rozłożonych ładunków do 350 kg/m².
Podest roboczy  z bocznymi stabilizatorami mod. PLS
Podest roboczy teleskopowy z platformą o wymiarach 52x62cm i podwyższonymi krawędziami zabezpieczającymi przed upadkiem przedmiotów. Gwarancja bezpieczeństwa dzięki dużej platformie roboczej i wysokiej balustradzie. Regulacja wysokości umożliwia zastosowanie drabiny w różnych warunkach (możliwość ustawiania na schodach). Wytrzymała i stabilna dzięki zastosowaniu stabilizatorów krzyżowych.
System podestów magazynowych Mezza-Stow®
System Mezza-Stow został zaprojektowany na potrzeby realizowania konstrukcji podestów. W przeciwieństwie do tradycyjnych konstrukcji stalowych może być w prosty sposób rozbudowywany, przemieszczany lub modyfikowany tak, aby sprostał wymaganiom stawianym przed nim w przyszłości.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji