NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Logistyka wewnętrzna | Przenośniki

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Logistyka wewnętrzna | Przenośniki

20 pozycji | strona 1 z 2
Przenośnik grawitacyjny Flexibahn
Elastyczny przenośnik grawitacyjny z używanymi rolkami oferuje największą elastyczność wśród urządzeń tej kategorii. Jego niewątpliwą zaletą jest duża nośność 450 kg/mb. Maksymalna długość po rozciągnięciu to czterokrotność długości w systemie spoczynkowym. Oszczędza to miejsce w magazynie.
Przenośnik taśmowy
Przenośnik taśmowy firmy A1 SORTER jest urządzeniem o wysokich walorach technicznych i użytkowych, materiał płyty wykonany ze stali ocynkowanej inne jego elementy wykonane z Poliesteru i PCV. Przenosnik może pracować w temperaturze od 0°C do 40°C nie tracąc nic ze swoich właściwości eksploatacyjnych.
Przenośnik strefowy
Przenośnik strefowy wspomaga odbiór transportowanych towarów w bardziej złożonych liniach. Każda strefa w przenośniku rolkowym jest programowana oddzielnie, dzięki czemu można ustawić prędkość i funkcjonalność strefy. Przenośniki są w pełni kompatybilne ze specjalnymi urządzeniami, takimi jak transfery, przełączniki i moduły pop-up. Przenośnik składa się ze stalowej ramy, rolek poli-V, rolek elektrycznych, pasów, urządzeń sterujących, czujników i ramek.
Przenośniki mobilne
Przenośniki mobilne wyposażone są w wytrzymałe koła skrętne, dzięki czemu mogą być używane wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża mobilność, a jednocześnie trwałość. Łatwe przemieszczanie przenośnika pozwala na jego szybkie użycie na stanowisku pracy, gdzie akurat jest najbardziej potrzebny. W zależności od rodzaju, wymiarów i wagi transportowanych ładunków proponujemy szeroki wybór modułów mobilnych wyposażonych w koła skrętne.
Przenośniki elastyczne grawitacyjne rolkowe UNI-FLEX™
Przenośniki grawitacyjne rolkowe służą do transportu ładunków o różnej wielkości i nieregularnej podstawie np. kartony, skrzynki, worki. Urządzenia tego typu umożliwiają szybki, bezpieczny i sprawny załadunek oraz rozładunek towarów. Produkty mogą być przesuwane ręcznie lub transportowane samoistnie pod wpływem grawitacji poprzez ustawienie przenośnika pod odpowiednim kątem.
Przenośnik Helixorter™
System ten jest w stanie przetransportować o 20% więcej przesyłek, niż inne sortowniki z pochylnym podajnikiem. Unikalna koncepcja zamkniętych palet transportujących minimalizuje ryzyko zablokowania linii.
Napędzany przenośnik rolkowy nożycowy
Napędzany przenośnik rolkowy nożycowy charakteryzuje elastyczna konstrukcja, właściwość ta pozwala na stosowanie go na styku stacjonarnych systemów rolkowych i samochodów ciężarowych. Doskonale sprawdza się w sortowniach, magazynach buforowych czy cross-dockingu, wszędzie tam, gdzie wymagane jest elastyczne dopasowanie łącznika transportowego przy załadunku bądź rozładunku towarów.
Przenośniki stacjonarne grawitacyjne rolkowe
Przenośniki stacjonarne grawitacyjne - Najbardziej ekonomiczne rozwiązanie dla transportu wewnętrznego. Modułowa konstrukcja - Sprawdzony produkt, wysoce konfigurowalny, prosty w montażu, łatwy w utrzymaniu. Pozwala na różnorodność konfiguracji z użyciem standardowych komponentów.
Przenośnik pasowy strefowy
Przenośniki pasowe są wykorzystane do transportu przedmiotów o znormalizowanych kształtach oraz o zróżnicowanych gabarytach. Zaletą tego typu urządzeń jest bardzo niski poziom hałasu oraz minimalne wibracje podczas pracy. Zastosowanie napędu elektrycznego powoduje wysoką płynność pracy i duży moment obrotowy, który jest dostępny od chwili uruchomienia. Przenośniki pasowe wznoszące są niezbędne do transportu przedmiotów pomiędzy poziomami.
Przenośnik taśmowy skośny
Przenośniki taśmowe skośne stosowane są tam, gdzie towary muszą być transportowane na różnych poziomach. Dzięki delikatnemu nachyleniu górnemu i dolnemu transportowany materiał może z łatwością pokonywać wzniesienia. Przenośnik składa się z konsoli napędowej, ramy stalowej, pasów transportowych, systemu rolek napinających i podtrzymujących oraz blend.
Przenośniki elastyczne
Przenośniki elastyczne (nożycowe) usprawniają załadunek i rozładunek paczek i innych ładunków. Zapewniają efektywne rozwiązanie dla transportu wewnętrznego zarówno w centrach logistycznych, przeładunkowych, sortowniach kurierskich jak i w mniejszych firmach. Służą jako łączniki i bufory w różnego rodzaju liniach technologicznych oraz jako zakończenia linii pakujących czy montażowych. Duża elastyczność pozwala na zastosowanie przenośników elastycznych w wielu branżach.
Przenośnik taśmowy Truxorter™
System ten składa się z przenośnika taśmowego z wbudowanymi kołami napędzanymi, pozwalającymi na jedno- lub dwukierunkowe sortowanie. Koła są podnoszone i obracane przed nadejściem towaru, zapewniając płynny transfer.
Urządzenie mierząco-ważące ASP-LM-L
Urządzenie ASP-LM służy do wykonywania automatycznych pomiarów wagi oraz wymiarów gabarytowych wszelkiego rodzaju ładunków transportowanych na przenośniku. Urządzenie znajduje zastosowanie szczególnie w branży kurierskiej, w centrach logistycznych i stacjach przeładunkowych.
Mierząco-ważące urządzenie ASP-LM-N
Urządzenie ASP-LM służy do wykonywania automatycznych pomiarów wagi oraz wymiarów gabarytowych wszelkiego rodzaju ładunków transportowanych na przenośniku.Jest to kompletny system zapewniający pomiar w locie, a dane są przedstawiane na ekranie. Wymagane informacje mogą być wysyłane do systemu WMS lub innej jednostki nadrzędnej.
Przenośniki stacjonarne napędzane rolkowe
Wszechstronne i ekonomiczne systemy przenośników rolkowych, doskonale sprawdzające się w miejscach, gdzie transport poziomy towarów jest istotnym elementem procesów dystrybucyjnych. Sprawdzone produkty, wysoce konfigurowalne, proste w montażu, łatwe w utrzymaniu. System pozwala na różnorodność konfiguracji z użyciem standardowych komponentów.
20 pozycji | strona 1 z 2
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021EMIL - 05-2021EMIL - 05-2021EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021Zobacz więcej publikacji