NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Logistyka wewnętrzna | Przenośniki

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Logistyka wewnętrzna | Przenośniki

27 pozycji | strona 1 z 2
Węzeł dwukierunkowy typ przekierowania miękki
Węzeł służy do przekierowania ładunków na linię ustawioną pod kątem 30° lub 45°. W momencie wjechania w strefę zmiany kierunku ruchu, przedmioty unoszone są na rolkach za pomocą silnika elektrycznego, a następnie przemieszczane pod odpowiednim stałym kątem. W wyniku tej czynności, ładunek zostaje przekierowany na boczny tor. Urządzenie współpracuje z przenośnikami z grupy 24V.
Krzywa rolkowa napędzana liniowo 90 °
Łuk napędzany wpływa na zmianę kierunku ruchu ładunków. Stożkowy kształt rolek pozwala na utrzymanie towarów pomiędzy profilami bocznymi. Zastosowanie sterownika umożliwia buforowanie bez naporowe. Urządzenie składa się z ramy stalowej wygiętej pod kątem 30°, 45°, 60° lub 90°, elektrorolek, rolek stożkowych PolyVee, pasków, sterowników, czujników oraz blend.
Węzeł paskowy prostopadły
Dzięki zastosowaniu tych urządzeń, system transportowy zyskuje rolę wielozadaniowego. Może nie tylko przemieszczać ładunki, ale również rozdzielać, kumulować, magazynować i sortować według założonych kryteriów. Każda konfiguracja systemu transportowego oferuje różną wydajność, która jest zależna od rodzaju zastosowanych węzłów, typów i parametrów przenośników oraz rodzaju przemieszczanych ładunków.
Przenośnik grawitacyjny Flexibahn
Elastyczny przenośnik grawitacyjny z używanymi rolkami oferuje największą elastyczność wśród urządzeń tej kategorii. Jego niewątpliwą zaletą jest duża nośność 450 kg/mb. Maksymalna długość po rozciągnięciu to czterokrotność długości w systemie spoczynkowym. Oszczędza to miejsce w magazynie.
Przenośnik taśmowy
Przenośnik taśmowy firmy A1 SORTER jest urządzeniem o wysokich walorach technicznych i użytkowych, materiał płyty wykonany ze stali ocynkowanej inne jego elementy wykonane z Poliesteru i PCV. Przenosnik może pracować w temperaturze od 0°C do 40°C nie tracąc nic ze swoich właściwości eksploatacyjnych.
Napędzany przenośnik rolkowy nożycowy
Napędzany przenośnik rolkowy nożycowy charakteryzuje elastyczna konstrukcja, właściwość ta pozwala na stosowanie go na styku stacjonarnych systemów rolkowych i samochodów ciężarowych. Doskonale sprawdza się w sortowniach, magazynach buforowych czy cross-dockingu, wszędzie tam, gdzie wymagane jest elastyczne dopasowanie łącznika transportowego przy załadunku bądź rozładunku towarów.
Lineshaft
Lineshaft to przenośnik z napędem wałka z okrągłym pasem, który służy jako pośrednik dla napędu wałka przez silnik. Składa się ze stalowej ramy, rolek, wałka, paska PU, motoreduktora i osłon.
Przenośnik taśmowy skośny
Przenośniki taśmowe skośne stosowane są tam, gdzie towary muszą być transportowane na różnych poziomach. Dzięki delikatnemu nachyleniu górnemu i dolnemu transportowany materiał może z łatwością pokonywać wzniesienia. Przenośnik składa się z konsoli napędowej, ramy stalowej, pasów transportowych, systemu rolek napinających i podtrzymujących oraz blend.
Przenośnik pasowy strefowy
Przenośniki pasowe są wykorzystane do transportu przedmiotów o znormalizowanych kształtach oraz o zróżnicowanych gabarytach. Zaletą tego typu urządzeń jest bardzo niski poziom hałasu oraz minimalne wibracje podczas pracy. Zastosowanie napędu elektrycznego powoduje wysoką płynność pracy i duży moment obrotowy, który jest dostępny od chwili uruchomienia. Przenośniki pasowe wznoszące są niezbędne do transportu przedmiotów pomiędzy poziomami.
Przenośnik wyrównujący
Przenośniki 24V napędzane są za pośrednictwem elektrorolek połączonych za pomocą pasków wielorowkowych z pozostałymi rolkami. Konstrukcja tego typu urządzeń pozwala na konfigurowanie z innymi systemami takimi jak przenośniki grawitacyjne, taśmowe, transfery, zwrotnice oraz moduły Pop-Up.
Przenośniki stacjonarne grawitacyjne rolkowe
Przenośniki stacjonarne grawitacyjne - Najbardziej ekonomiczne rozwiązanie dla transportu wewnętrznego. Modułowa konstrukcja - Sprawdzony produkt, wysoce konfigurowalny, prosty w montażu, łatwy w utrzymaniu. Pozwala na różnorodność konfiguracji z użyciem standardowych komponentów.
Bramka strefowa
Bramka przejściowa napędzana umożliwia swobodne przejście przez linię główną przenośnika. Podniesienie bramy powoduje zatrzymanie transportowanych ładunków do momentu jej opuszczenia. Brama składa się z ramy stalowej przenośnika, elektrorolek, rolek PolyVee, sterowników, czujników, systemu podnoszenia oraz blend.
Przenośniki grawitacyjne roleczkowe lekkie UNI-FLEX™
Przenośniki roleczkowe lekkie przeznaczone są do transportowania lżejszych ładunków – ich obciążenie to 80 kg/m. Idealnie sprawdzą się jako zakończenia linii pakujących, końcowe odcinki maszyn i urządzeń, jako łączniki, bufory itd. oraz wszędzie tam gdzie wymagana jest duża elastyczność i mobilność.
Urządzenie mierząco-ważące ASP-LM-L
Urządzenie ASP-LM służy do wykonywania automatycznych pomiarów wagi oraz wymiarów gabarytowych wszelkiego rodzaju ładunków transportowanych na przenośniku. Urządzenie znajduje zastosowanie szczególnie w branży kurierskiej, w centrach logistycznych i stacjach przeładunkowych.
Przenośniki elastyczne grawitacyjne roleczkowe UNI-FLEX™
Przenośniki grawitacyjne roleczkowe charakteryzują się największą elastycznością oraz wytrzymałością spośród pozostałych rodzajów przenośników elastycznych. Przenośnik pantograficzny można bardzo łatwo złożyć, a jego długość maleje wtedy prawie czterokrotnie - pozwala to na oszczędność miejsca w magazynie. Maksymalne obciążenie przenośników tego typu to 300 kg na metr bieżący.
27 pozycji | strona 1 z 2
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021Zobacz więcej publikacji