Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Bezpieczeństwo | Systemy ostrzegawcze

7 pozycji | strona 1 z 1
Lampy RED ZONE
Lampa RED ZONE to wyjątkowe urządzenie, które powinno znaleźć się na wyposażeniu każdego Twojego wózka widłowego. Sprzęt wszystkim pracownikom daje komfort pracy wykonywanej w bezpiecznych warunkach, a jego stosowanie sprawia, że liczba wypadków może zostać skutecznie zmniejszona.
Ograniczenie prędkości wózków widłowych
TXS jest sytemem służącym ograniczaniu prędkości wózków widłowych, w miejscach, gdzie inne środki bezpieczeństwa są niewystarczające lub w ogóle ich nie ma. Sprawdza się idealnie zwłaszcza na obszarach szczególnie narażonych na kolizje takich jak słabo widoczne skrzyżowania, rampy, całe powierzchnie hal, czy też w strefach, w których pracują piesi.
Projektor znaków ostrzegawczych
Projektory znaków ostrzegawczych to urządzenia stworzone z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa oraz sprawnego poruszania się po terenach przemysłowych (halach, magazynach, fabrykach itp.), zarówno ludzi, jak i pojazdów. Te projektory magazynowe dbają nie tylko o ochronę ludzi i urządzeń, ale pozwalają także lepiej zorganizować ruch oraz przepływ towarów w przedsiębiorstwie.
Lampy ostrzegawcze
Ten rodzaj oświetlenia został stworzony z myślą o wyjątkowo trudnych miejscach, w których zapewnienie odpowiedniej ochrony jest sprawą kluczową i najważniejszą – mogącą ratować nie tylko zdrowie, ale przede wszystkim życie pracowników.
Taśmy podłogowe
Taśmy podłogowe do znakowania linii w magazynie są sposobem na wyznaczenie specjalnych obszarów. Są odporne na ścieranie i zdzieranie, pozwalają na wykonanie trwałych wytyczeń, które służą na długo.
Monitorowanie i unikanie kolizji
RVM&UPD jest aktywnym systemem manewrowym opracowanym z myślą o wózkach widłowych i pojazdach wykorzystywanych w przemyśle. Jego działanie skupia się na monitorowaniu obszaru wokół pojazdu, wykrywaniu przeszkód, a tym samym przeciwdziałaniu kolizjom i wypadkom.
System unikania kolizji
SIS-MINI 1.0 to aktywny system manewrowy dedykowany dla wózków widłowych oraz pojazdów przemysłowych. Jest on odpowiedzialny za wykrywanie potencjalnych przeszkód mogących pojawić się w obszarze roboczym pojazdu.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020EMIL - 10-2020EMIL - 10-2020EMIL - 09-2020EMIL - 09-2020Zobacz więcej publikacji