NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Bezpieczeństwo | Systemy ostrzegawcze

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Bezpieczeństwo | Systemy ostrzegawcze

9 pozycji | strona 1 z 1
Ograniczenie prędkości wózków widłowych
TXS jest sytemem służącym ograniczaniu prędkości wózków widłowych, w miejscach, gdzie inne środki bezpieczeństwa są niewystarczające lub w ogóle ich nie ma. Sprawdza się idealnie zwłaszcza na obszarach szczególnie narażonych na kolizje takich jak słabo widoczne skrzyżowania, rampy, całe powierzchnie hal, czy też w strefach, w których pracują piesi.
Monitorowanie i unikanie kolizji
RVM&UPD jest aktywnym systemem manewrowym opracowanym z myślą o wózkach widłowych i pojazdach wykorzystywanych w przemyśle. Jego działanie skupia się na monitorowaniu obszaru wokół pojazdu, wykrywaniu przeszkód, a tym samym przeciwdziałaniu kolizjom i wypadkom.
System ostrzegawczy do regałów CS
System ostrzegawczy do regałów CS, to urządzenie zaprojektowane z myślą o miejscach uczęszczanych przez pracowników pieszych, wózki widłowe oraz inne urządzenia pracujące w magazynie. Zadaniem systemu jest wykrywanie i skuteczne ostrzeganie wszystkich uczestników ruchu będących w zasięgu działania urządzenia.
Projektor znaków ostrzegawczych
Projektory znaków ostrzegawczych to urządzenia stworzone z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa oraz sprawnego poruszania się po terenach przemysłowych (halach, magazynach, fabrykach itp.), zarówno ludzi, jak i pojazdów. Te projektory magazynowe dbają nie tylko o ochronę ludzi i urządzeń, ale pozwalają także lepiej zorganizować ruch oraz przepływ towarów w przedsiębiorstwie.
Taśmy podłogowe
Taśmy podłogowe do znakowania linii w magazynie są sposobem na wyznaczenie specjalnych obszarów. Są odporne na ścieranie i zdzieranie, pozwalają na wykonanie trwałych wytyczeń, które służą na długo.
IPAS – System ostrzegawczy dla pieszych i wózków
System ostrzegawczy dla pieszych i wózków IPAS, to rozwiązanie, które zmniejszania ryzyka kolizji w miejscu jego użytkowania, czy będzie to zakład produkcyjny czy magazyn. Wdrożony system z urządzeniami na wózku widłowym i pieszych pracowników, skutecznie przeciwdziała niebezpiecznym zdarzeniom dochodzącym pomiędzy pieszymi a poruszającymi się pojazdami.
System unikania kolizji
SIS-MINI 1.0 to aktywny system manewrowy dedykowany dla wózków widłowych oraz pojazdów przemysłowych. Jest on odpowiedzialny za wykrywanie potencjalnych przeszkód mogących pojawić się w obszarze roboczym pojazdu.
Lampy ostrzegawcze
Ten rodzaj oświetlenia został stworzony z myślą o wyjątkowo trudnych miejscach, w których zapewnienie odpowiedniej ochrony jest sprawą kluczową i najważniejszą – mogącą ratować nie tylko zdrowie, ale przede wszystkim życie pracowników.
Lampy RED ZONE
Lampa RED ZONE to wyjątkowe urządzenie, które powinno znaleźć się na wyposażeniu każdego Twojego wózka widłowego. Sprzęt wszystkim pracownikom daje komfort pracy wykonywanej w bezpiecznych warunkach, a jego stosowanie sprawia, że liczba wypadków może zostać skutecznie zmniejszona.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021Zobacz więcej publikacji