Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Przenośniki | Rolkowe napędzane

4 pozycji | strona 1 z 1
Przenośnik strefowy
Przenośnik strefowy wspomaga odbiór transportowanych towarów w bardziej złożonych liniach. Każda strefa w przenośniku rolkowym jest programowana oddzielnie, dzięki czemu można ustawić prędkość i funkcjonalność strefy. Przenośniki są w pełni kompatybilne ze specjalnymi urządzeniami, takimi jak transfery, przełączniki i moduły pop-up. Przenośnik składa się ze stalowej ramy, rolek poli-V, rolek elektrycznych, pasów, urządzeń sterujących, czujników i ramek.
Napędzany przenośnik rolkowy nożycowy
Napędzany przenośnik rolkowy nożycowy charakteryzuje elastyczna konstrukcja, właściwość ta pozwala na stosowanie go na styku stacjonarnych systemów rolkowych i samochodów ciężarowych. Doskonale sprawdza się w sortowniach, magazynach buforowych czy cross-dockingu, wszędzie tam, gdzie wymagane jest elastyczne dopasowanie łącznika transportowego przy załadunku bądź rozładunku towarów.
Przenośniki stacjonarne napędzane rolkowe
Wszechstronne i ekonomiczne systemy przenośników rolkowych, doskonale sprawdzające się w miejscach, gdzie transport poziomy towarów jest istotnym elementem procesów dystrybucyjnych. Sprawdzone produkty, wysoce konfigurowalne, proste w montażu, łatwe w utrzymaniu. System pozwala na różnorodność konfiguracji z użyciem standardowych komponentów.
Elastyczne napędzane przenośniki rolkowe UNI-FLEX™
Przenośniki napędzane umożliwiają szybki i bezpieczny załadunek i rozładunek pojazdów oraz usprawniają transport wewnętrzny w centrach logistycznych, przeładunkowych, w sortowniach kurierskich, a także w mniejszych firmach produkcyjnych i dystrybucyjnych. Duża elastyczność, pozwala na dostosowanie długości przenośnika do różnego rodzaju pojazdów i kontenerów.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021EMIL - 05-2021EMIL - 05-2021EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021Zobacz więcej publikacji