NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Przenośniki | Rolkowe napędzane

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Przenośniki | Rolkowe napędzane

13 pozycji | strona 1 z 1
Lineshaft
Lineshaft to przenośnik z napędem wałka z okrągłym pasem, który służy jako pośrednik dla napędu wałka przez silnik. Składa się ze stalowej ramy, rolek, wałka, paska PU, motoreduktora i osłon.
Przenośnik strefowy
Przenośnik strefowy wspomaga odbiór transportowanych towarów w bardziej złożonych liniach. Każda strefa w przenośniku rolkowym jest programowana oddzielnie, dzięki czemu można ustawić prędkość i funkcjonalność strefy. Przenośniki są w pełni kompatybilne ze specjalnymi urządzeniami, takimi jak transfery, przełączniki i moduły pop-up. Przenośnik składa się ze stalowej ramy, rolek poli-V, rolek elektrycznych, pasów, urządzeń sterujących, czujników i ramek.
Węzeł dwukierunkowy typ przekierowania miękki
Węzeł służy do przekierowania ładunków na linię ustawioną pod kątem 30° lub 45°. W momencie wjechania w strefę zmiany kierunku ruchu, przedmioty unoszone są na rolkach za pomocą silnika elektrycznego, a następnie przemieszczane pod odpowiednim stałym kątem. W wyniku tej czynności, ładunek zostaje przekierowany na boczny tor. Urządzenie współpracuje z przenośnikami z grupy 24V.
Węzeł transferowy na linię równoległą
Węzły przenośników są stosowane w rozbudowanych systemach obsługujących kilka stref, m.in.: przyjęć, kompletacji, magazynowania i wysyłki. Dzięki zastosowaniu urządzeń tej kategorii, system transportowy zyskuje rolę wielozadaniowego. Może nie tylko przemieszczać ładunki, ale również rozdzielać, kumulować, magazynować i sortować według założonych kryteriów.
Bramka strefowa
Bramka przejściowa napędzana umożliwia swobodne przejście przez linię główną przenośnika. Podniesienie bramy powoduje zatrzymanie transportowanych ładunków do momentu jej opuszczenia. Brama składa się z ramy stalowej przenośnika, elektrorolek, rolek PolyVee, sterowników, czujników, systemu podnoszenia oraz blend.
Węzeł paskowy prostopadły
Dzięki zastosowaniu tych urządzeń, system transportowy zyskuje rolę wielozadaniowego. Może nie tylko przemieszczać ładunki, ale również rozdzielać, kumulować, magazynować i sortować według założonych kryteriów. Każda konfiguracja systemu transportowego oferuje różną wydajność, która jest zależna od rodzaju zastosowanych węzłów, typów i parametrów przenośników oraz rodzaju przemieszczanych ładunków.
Przenośnik wyrównujący
Przenośniki 24V napędzane są za pośrednictwem elektrorolek połączonych za pomocą pasków wielorowkowych z pozostałymi rolkami. Konstrukcja tego typu urządzeń pozwala na konfigurowanie z innymi systemami takimi jak przenośniki grawitacyjne, taśmowe, transfery, zwrotnice oraz moduły Pop-Up.
Krzywa rolkowa napędzana liniowo 90 °
Łuk napędzany wpływa na zmianę kierunku ruchu ładunków. Stożkowy kształt rolek pozwala na utrzymanie towarów pomiędzy profilami bocznymi. Zastosowanie sterownika umożliwia buforowanie bez naporowe. Urządzenie składa się z ramy stalowej wygiętej pod kątem 30°, 45°, 60° lub 90°, elektrorolek, rolek stożkowych PolyVee, pasków, sterowników, czujników oraz blend.
Jednokierunkowe przekierowanie typu Pop-Up
Węzeł jednokierunkowy służy do przekierowania ładunków na linię ustawioną pod kątem 30° lub 45°. W momencie wjechania w strefę zmiany kierunku ruchu, przedmioty unoszone są na rolkach za pomocą silnika elektrycznego, a następnie przemieszczane pod odpowiednim stałym kątem. W wyniku tej czynności, ładunek zostaje przekierowany na boczny tor. Urządzenie współpracuje z przenośnikami z grupy 24V.
Krzywa rolkowa napędzana 45 °
Napędzana krzywka rolkowa zmienia kierunek ruchu towaru. Dzięki stożkowemu kształtowi rolek towar może być utrzymywany między profilami bocznymi. Zastosowanie sterownika umożliwia buforowanie bez ciśnienia
Elastyczne napędzane przenośniki rolkowe UNI-FLEX™
Przenośniki napędzane umożliwiają szybki i bezpieczny załadunek i rozładunek pojazdów oraz usprawniają transport wewnętrzny w centrach logistycznych, przeładunkowych, w sortowniach kurierskich, a także w mniejszych firmach produkcyjnych i dystrybucyjnych. Duża elastyczność, pozwala na dostosowanie długości przenośnika do różnego rodzaju pojazdów i kontenerów.
Napędzany przenośnik rolkowy nożycowy
Napędzany przenośnik rolkowy nożycowy charakteryzuje elastyczna konstrukcja, właściwość ta pozwala na stosowanie go na styku stacjonarnych systemów rolkowych i samochodów ciężarowych. Doskonale sprawdza się w sortowniach, magazynach buforowych czy cross-dockingu, wszędzie tam, gdzie wymagane jest elastyczne dopasowanie łącznika transportowego przy załadunku bądź rozładunku towarów.
Przenośniki stacjonarne napędzane rolkowe
Wszechstronne i ekonomiczne systemy przenośników rolkowych, doskonale sprawdzające się w miejscach, gdzie transport poziomy towarów jest istotnym elementem procesów dystrybucyjnych. Sprawdzone produkty, wysoce konfigurowalne, proste w montażu, łatwe w utrzymaniu. System pozwala na różnorodność konfiguracji z użyciem standardowych komponentów.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021Zobacz więcej publikacji