Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Automatyka z IT | W magazynie

6 pozycji | strona 1 z 1
System zarządzania flotą 2100.net
Innowacyjny system zarządzania flotą 2100.net łączy funkcję zarządzania flotą z monitoringiem baterii. GNB. Dzięki ponad 120-letniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji, a także dzięki wiedzy dotyczącej zastosowań baterii, jest wiarygodnym partnerem w zakresie dostarczania energii.
Miniload Single-Store STOW
Zautomatyzowane systemy przechowywania i odbioru (AS/RS) typu Miniload używane są do przechowywania drobnego towaru, głównie kartonów i kuwet o ciężarach od 25 do 250 kg.
System do zarządzania flotą GNB* Fleet
GNB Fleet to rozwiązanie chmurowe, które zapewnia – w czasie rzeczywistym – dostęp do danych wszystkich baterii, gdy te są podłączone do prostowników. Prosty komunikator, przypominający światła drogowe, umożliwia kontrolęi optymalizację zużycia energii oraz zwiększenie produktywności. Program natychmiast zawiadamia o problemach z ogólnym stanem baterii, co pozwala na szybkie podjęcie działań, których celem jest naprawa baterii i uniknięcie przestoju pracy floty.
iDimension PWD do automatycznego wymiarowania
Automatyczne wymiarowanie iDimension PWD (Pallet Weighing and Dimensioning) wraz z systemem wagowym dostarcza przewoźnikom narzędzia do szybkiego i bezobsługowego uzyskania wymiarów oraz masy całych palet.
Tablet ZEBRA ET55
Jeden tablet dla firm. Liczne akcesoria. Niezliczone zastosowania -tablet ET55 to rozwiązanie, na które czekało Twoje przedsiębiorstwo. Zapewniają one elastyczność pozwalającą wybrać dokładnie te funkcje, których potrzebujesz, co umożliwi Ci zwiększenie produktywności siły roboczej przy zachowaniu eleganckiego wzornictwa, jakie cechuje urządzenia klasy konsumenckiej.
Regały wielopiętrowe typu
Zautomatyzowany system przechowywania i odbioru typu “belkowego”, zwany systemem wielopiętrowym Miniload jest głownie używany do przechowywania kartonów i pojemników w dużych ilościach. System spełnia wymogi wielu integratorów systemu.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji