Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Wyposażenie magazynu | Inne wyposażenie

7 pozycji | strona 1 z 1
Stelaż do przechowywania szpul i bębnów kablowych na regałach paletowych
MGL Sp. z o.o. - Producent techniki magazynowej – wprowadził do swojej oferty nowy produkt: stelaż do składowania szpul i bębnów kablowych. Stelaż umożliwia składowanie szpul i bębnów kablowych oraz innych ładunków o zbliżonym kształcie na standardowych regałach paletowych. Dzięki temu nie ma konieczności inwestowania w dedykowaną zabudowę regałową, przeznaczoną do przechowywania tylko i wyłącznie tego typu towarów.
Samojezdna suwnica bramowa
Suwnice samojezdne bramowe to uniwersalne rozwiązanie do obsługi kilku stanowisk roboczych, umożliwiające przejazd z ładunkiem nad stanowiskami roboczymi czy z jednego stanowiska pracy do drugiego stanowiska.
Meble metalowe  - zindywidualizowane rozwiązania
Firma PROMAG S.A. jest wiodącym producentem mebli metalowych w Polsce. W fabryce pod Poznaniem projektuje i wytwarza kilkaset różnych modeli stołów, szafek, wózków i szaf warsztatowych. Akcesoria dodatkowe m.in. tablice perforowane, szafki wiszące, zawieszki, listwy i oświetlenie pozwalają na kompleksową zabudowę stanowisk montażowych, produkcyjnych oraz serwisowych.
Profesjonalne stoły warsztatowe PROFESSIONAL LINE
Stoły warsztatowe Professional Line to funkcjonalne, proste i niezawodne rozwiązania. Ogromna ilość kombinacji i bogate wyposażenie dodatkowe sprawiają, że stoły warsztatowe z linii Professional sprawdzą się w każdym warsztacie, serwisie, hali produkcyjnej czy montażowej.
Pomosty robocze do wózków widłowych
Pomosty robocze do wózków widłowych służą do wygodnej i bezpiecznej pracy na wysokościach podczas wymiany oświetlenia, prac porządkowych, prac konserwacyjnych i montażowych.
Suwnice - urządzenia do zadań specjalnych
Suwnice to urządzenia transportu bliskiego przeznaczone do przemieszczania ładunków w halach produkcyjnych, magazynach zamkniętych oraz na otwartej przestrzeni. Mają one możliwość transportowania w pionie i poziomie w przestrzeni ograniczonej wysokością podnoszenia, długością toru jazdy oraz szerokością mostu.
Drabiny przejezdne DMP
Drabiny przejezdne stalowe w wersji trójkołowej oferowane przez PROMAG S.A. przeznaczone są do obsługi regałów półkowych i półkowo-paletowych przy czynnościach kompletacyjnych.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2019EMIL - 09-2019EMIL - 08-2019EMIL - 08-2019EMIL - 07-2019EMIL - 07-2019EMIL - 06-2019EMIL - 06-2019Zobacz więcej publikacji