Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Wyposażenie magazynu | Inne wyposażenie

3 pozycji | strona 1 z 1
Automatyczny dozownik środków dezynfekujących. Magazynowy Regał Higieniczny MRH-01
Magazynowy Regał Higieniczny to urządzenie służące do bezdotykowej dezynfekcji rąk. Automatyczny dozownik środków dezynfekujących doskonale sprawdza się w tych miejscach, gdzie nie może zostać wdrożona wyłącznie praca zdalna – w sklepach stacjonarnych, magazynach czy halach produkcyjnych.
Pomosty magazynowe Dexion
Pomosty magazynowe firmy Dexion pozwalają w sposób efektywny kosztowo stworzyć dodatkową powierzchnię w istniejących budynkach. To bardzo proste i efektywne rozwiązanie. Słupy i belki podporowe można łączyć w wytrzymałe i wielofunkcyjne konstrukcje.
Stelaż do przechowywania szpul i bębnów kablowych na regałach paletowych
MGL Sp. z o.o. - Producent techniki magazynowej – wprowadził do swojej oferty nowy produkt: stelaż do składowania szpul i bębnów kablowych. Stelaż umożliwia składowanie szpul i bębnów kablowych oraz innych ładunków o zbliżonym kształcie na standardowych regałach paletowych. Dzięki temu nie ma konieczności inwestowania w dedykowaną zabudowę regałową, przeznaczoną do przechowywania tylko i wyłącznie tego typu towarów.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji