NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Wyposażenie magazynu | Inne wyposażenie

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Wyposażenie magazynu | Inne wyposażenie

9 pozycji | strona 1 z 1
Pomosty robocze do wózków widłowych
Pomosty robocze do wózków widłowych służą do wygodnej i bezpiecznej pracy na wysokościach podczas wymiany oświetlenia, prac porządkowych, prac konserwacyjnych i montażowych.
Proste i tanie pakowanie
Owijarki do palet to profesjonalne urządzenia służące do zabezpieczania towarów znajdujących się na paletach przed uszkodzeniem, zabrudzeniem lub wilgocią za pomocą folii stretch. Wprowadzenie do procesów pakowania owijarek do palet znacznie skróciło operacje pakowania oraz pozwoliło na obniżenie kosztów zużycia folii stretch.
Owijarki pod marką PROMAG
Owijarki przeznaczone są do owijania folią stretch towarów na paletach. Szczególnie polecane są wszędzie tam, gdzie wymaga się szybkiego pakowania spaletyzowanych towarów.
Meble metalowe  - zindywidualizowane rozwiązania
Firma PROMAG S.A. jest wiodącym producentem mebli metalowych w Polsce. W fabryce pod Poznaniem projektuje i wytwarza kilkaset różnych modeli stołów, szafek, wózków i szaf warsztatowych. Akcesoria dodatkowe m.in. tablice perforowane, szafki wiszące, zawieszki, listwy i oświetlenie pozwalają na kompleksową zabudowę stanowisk montażowych, produkcyjnych oraz serwisowych.
Samojezdna suwnica bramowa
Suwnice samojezdne bramowe to uniwersalne rozwiązanie do obsługi kilku stanowisk roboczych, umożliwiające przejazd z ładunkiem nad stanowiskami roboczymi czy z jednego stanowiska pracy do drugiego stanowiska.
Profesjonalne stoły warsztatowe PROFESSIONAL LINE
Stoły warsztatowe Professional Line to funkcjonalne, proste i niezawodne rozwiązania. Ogromna ilość kombinacji i bogate wyposażenie dodatkowe sprawiają, że stoły warsztatowe z linii Professional sprawdzą się w każdym warsztacie, serwisie, hali produkcyjnej czy montażowej.
Suwnice - urządzenia do zadań specjalnych
Suwnice to urządzenia transportu bliskiego przeznaczone do przemieszczania ładunków w halach produkcyjnych, magazynach zamkniętych oraz na otwartej przestrzeni. Mają one możliwość transportowania w pionie i poziomie w przestrzeni ograniczonej wysokością podnoszenia, długością toru jazdy oraz szerokością mostu.
Stelaż do przechowywania szpul i bębnów kablowych na regałach paletowych
MGL Sp. z o.o. - Producent techniki magazynowej – wprowadził do swojej oferty nowy produkt: stelaż do składowania szpul i bębnów kablowych. Stelaż umożliwia składowanie szpul i bębnów kablowych oraz innych ładunków o zbliżonym kształcie na standardowych regałach paletowych. Dzięki temu nie ma konieczności inwestowania w dedykowaną zabudowę regałową, przeznaczoną do przechowywania tylko i wyłącznie tego typu towarów.
Drabiny przejezdne DMP
Drabiny przejezdne stalowe w wersji trójkołowej oferowane przez PROMAG S.A. przeznaczone są do obsługi regałów półkowych i półkowo-paletowych przy czynnościach kompletacyjnych.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019EMIL - 09-2019EMIL - 09-2019EMIL - 08-2019EMIL - 08-2019Zobacz więcej publikacji