Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Osprzęt do wózków | Chwytaki

4 pozycji | strona 1 z 1
Chwytak z obrotowymi widłami
Chwytak z obrotowymi widłami DGK z niezależnym przesuwem bocznym +/- 100 mm, z przykręcanymi widłami jest wyposażony w manualnie obracane widły. Dzięki nim, gdy są obrócone o 90°, w pozycji pionowej, chwytak może pobierać ładunki bardzo ciasno poustawiane obok siebie. Jednocześnie z widłami ustawionymi poziomo można tradycyjnie przeprowadzać rozładunek ładunków spaletyzowanych. Nie wolno dociskać ładunków między widłami ustawionymi w pozycji horyzontalnej. Działania związane z dociskaniem ładunku dopuszcza się tylko z widłami obróconymi, w pozycji wertykalnej.
Chwytak do skrzyniopalet
Chwytak do skrzyniopalet DGE zakres obrotu 360° służy do opróżniania skrzyniopalet i innych pojemników. Widłami, które mają regulowany rozstaw pobiera się ładunek a następnie dociska ramionami po bokach. Celem zapewnienia dokładności ścisku urządzenia są seryjnie wyposażone w ogranicznik ciśnienia i manometr. Mechanizm obrotu bazuje na obrotnicy DURWEN z napędem ślimakowym.
Chwytak Cascade do ról papieru
Cascade – jako największy na świecie producent osprzętów roboczych, wideł i akcesoriów do wόzkόw podnośnikowych – od wielu dziesięcioleci ze szczególną troską spełniał oczekiwania i wymagania swoich klientów. Dzięki temu najnowsze generacje chwytaków Cascade do ról cechuje najwyższa jakość, niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji.
Osprzęt do wózków widłowych
PROMAG S.A. posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów pozwalających na wykorzystanie wózków widłowych do celów innych niż transport ładunków spaletyzowanych. Wszelkiego rodzaju chwytaki, trawersy i paletyzery pozwalają na obsługę towarów nietypowych, a dodatkowo są łatwe i proste w montażu.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2019EMIL - 03-2019EMIL - 02-2019EMIL - 02-2019EMIL - 01-2019EMIL - 01-2019EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018Zobacz więcej publikacji