NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Usługi | Serwis posadzkowy

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Usługi | Serwis posadzkowy

10 pozycji | strona 1 z 1
Usuwanie linii – metoda chemiczna
Metoda chemiczna to jeden z najlepszych sposobów na usuwanie oznakowań. W żaden sposób nie ingeruje w strukturę nawierzchni, przy czym niezwykle dokładnie usuwa z niej farby, spray, taśmy, czy też innego typu materiały, z których wykonane były oznaczenia.
Dostawa i montaż odbojnic przemysłowych
To elementy służące zabezpieczeniu naroży regałów magazynowych, maszyn, wszelkich urządzeń przemysłowych czy elementów konstrukcyjnych hali. Odbojnice wyznaczają również teren miejsc postojowych czy ciągów komunikacyjnych. Wykorzystanie tych elementów to odpowiednie zabezpieczenie przed uszkodzeniami wywołanymi przez niepoprawne manewry wózków widłowych, paletowych i innych pojazdów.
Doczyszczanie oznakowania
Doczyszczanie oznakowania może wydawać się początkowo niezbyt pilną usługą, lecz w miarę korzystania z danej przestrzeni szybko można zauważyć, że posadzki bardzo szybko ulegają zanieczyszczeniom, szczególnie jeśli na hali produkcyjnej lub magazynowej znajdują się maszyny – jest to po prostu nieuniknione.
Usuwanie linii – metoda mechaniczna
Usuwanie oznakowania poziomego z posadzek różnego typu wymaga profesjonalizmu i odpowiedniej techniki. Bardzo ważne jest dokładne oczyszczenie podłoża, tak by było gotowe na malowanie nowych oznaczeń. Usuwamy linie, pasy, strzałki, przejścia dla pieszych oraz inne oznakowania poziome.
Doczyszczanie posadzek
Pierwszy etap obejmuje usunięcie z nawierzchni wszelkiego rodzaju pyłów i zabrudzeń, które mogłyby wywołać zarysowania. Jest ona zamiatana lub odkurzana. Kolejny krok to analiza zabrudzeń, ze względu na ich intensywność i pochodzenie. Pozwala to na dobór odpowiednich i skutecznych preparatów.
Malowanie posadzek
Malowanie posadzek i betonu to skuteczny sposób oznakowania między innymi specjalnie wyznaczonych stref, ścieżek dla pieszych jak i również całej posadzki na magazynach lub halach produkcyjnych. Znacząco wpływa na poziom bezpieczeństwa, a także zwiększa produktywność zakładu.
Malowanie hydrodynamiczne cienkowarstwowe
Farba podawana pod ciśnieniem 230 barów pozwala na tworzenie perfekcyjnych oznaczeń zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Specjalny wzór końcówki rozpylającej zapewnia precyzyjne linie, ostre krawędzie oraz stałą wysoką moc krycia. To również najszybsza dostępna metoda malowania.
Malowanie natryskowe
Malowanie metodą natryskową przynosi wiele wymiernych korzyści, pozwoli zaoszczędzić czas malowania, zwiększa również dokładność pokrywania ścian farbą pozwalając na malowanie trudno dostępnych miejsc. Bezfakturowy wygląd powierzchni (brak struktury .pędzla i wałka) nadaje podłożu wysokie walory użytkowe i estetyczne
Regeneracja posadzek
Regeneracja posadzki betonowej obejmuje usuwanie nieaktualnego oznakowania metodą chemiczną, szlifowanie betonu za pomocą narzędzi diamentowych, wygładzanie powierzchni przy użyciu padów diamentowych, impregnacje przy zastosowaniu preparatów krzemionowych oraz polerowanie betonu na wysoki połysk.
Usuwanie linii wodą pod ciśnieniem
Ze względu na wykorzystanie wody bez zbędnych substancji chemicznych jest to przyjazna dla środowiska technika usuwania linii, co ma w szczególne znaczenie, gdy chodzi o miejsca, w których przebywają ludzie. Dodatkowa zaleta tej metody to możliwość ponownego oznakowania od razu po wyschnięciu nawierzchni, co stanowi zasługę systemu zbierania odpadów.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021EMIL - 05-2021EMIL - 05-2021Zobacz więcej publikacji