NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Usługi | Serwis posadzkowy

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Usługi | Serwis posadzkowy

21 pozycji | strona 1 z 2
Zrywanie posadzek żywicznych
Ta przemysłowa metoda zrywania posadzek żywicznych, elastycznych (PU) oraz większości „twardych” (EPOXY) jest alternatywnym, wysokowydajnym i skutecznym rozwiązaniem dla tradycyjnych metod jak frezowanie, szlifowanie odkuwanie ręczne i mechaniczne itd.
Doczyszczanie oznakowania
Doczyszczanie oznakowania może wydawać się początkowo niezbyt pilną usługą, lecz w miarę korzystania z danej przestrzeni szybko można zauważyć, że posadzki bardzo szybko ulegają zanieczyszczeniom, szczególnie jeśli na hali produkcyjnej lub magazynowej znajdują się maszyny – jest to po prostu nieuniknione.
Ultra precyzyjne szlifowanie floorshaver
W obszarach gdzie poruszają się wózki widłowe należy przygotować posadzki zgodnie z rygorystycznymi normami DIN 15185 a w samych korytarzach wg normy VDMA – efekt możliwy do uzyskania tylko poprzez specjalistyczne szlifowanie w technologii lidera europejskiego rynku.
Malowanie natryskowe
Malowanie metodą natryskową przynosi wiele wymiernych korzyści, pozwoli zaoszczędzić czas malowania, zwiększa również dokładność pokrywania ścian farbą pozwalając na malowanie trudno dostępnych miejsc. Bezfakturowy wygląd powierzchni (brak struktury .pędzla i wałka) nadaje podłożu wysokie walory użytkowe i estetyczne
Przemysłowe zrywanie kafli
Ta przemysłowa metoda zrywania kafli, płytek, itp. jest innowacyjnym, wysokowydajnym i skutecznym rozwiązaniem w porównaniu do dotychczas stosowanych metod jak odkuwanie i odrywanie ręczne.
Usuwanie linii – metoda chemiczna
Metoda chemiczna to jeden z najlepszych sposobów na usuwanie oznakowań. W żaden sposób nie ingeruje w strukturę nawierzchni, przy czym niezwykle dokładnie usuwa z niej farby, spray, taśmy, czy też innego typu materiały, z których wykonane były oznaczenia.
Doczyszczanie posadzek
Pierwszy etap obejmuje usunięcie z nawierzchni wszelkiego rodzaju pyłów i zabrudzeń, które mogłyby wywołać zarysowania. Jest ona zamiatana lub odkurzana. Kolejny krok to analiza zabrudzeń, ze względu na ich intensywność i pochodzenie. Pozwala to na dobór odpowiednich i skutecznych preparatów.
Dylatacje przemysłowe
Nowak obróbka betonu jest wyłącznym na Polskę partnerem firmy FloorBridge International GmbH, światowego lidera w produkcji prefabrykowanych paneli z kompozytu polimerowego wzmocnionego włóknami węglowymi, które po zamontowaniu można szlifować razem z betonem, uzyskując płaskość i równość posadzki nieosiągalną dla innych systemów dylatacji.
Dylatacje parkingowe
Nowak obróbka betonu jest wyłącznym na Polskę partnerem firmy FloorBridge International GmbH, światowego lidera w produkcji prefabrykowanych paneli z kompozytu polimerowego wzmocnionego włóknami węglowymi, które po zamontowaniu można szlifować razem z betonem, uzyskując trwałość, płaskość i równość posadzki nieosiągalną dla innych systemów dylatacji.
Dostawa i montaż odbojnic przemysłowych
To elementy służące zabezpieczeniu naroży regałów magazynowych, maszyn, wszelkich urządzeń przemysłowych czy elementów konstrukcyjnych hali. Odbojnice wyznaczają również teren miejsc postojowych czy ciągów komunikacyjnych. Wykorzystanie tych elementów to odpowiednie zabezpieczenie przed uszkodzeniami wywołanymi przez niepoprawne manewry wózków widłowych, paletowych i innych pojazdów.
Regeneracja posadzek
Regeneracja posadzki betonowej obejmuje usuwanie nieaktualnego oznakowania metodą chemiczną, szlifowanie betonu za pomocą narzędzi diamentowych, wygładzanie powierzchni przy użyciu padów diamentowych, impregnacje przy zastosowaniu preparatów krzemionowych oraz polerowanie betonu na wysoki połysk.
Śrutowanie betonu i stali
Sucha metoda obróbki powierzchni nazywana również kulowaniem, groszkowaniem lub blastrakowaniem. Często okazuje się najbardziej efektywną i ekonomiczną technologią gwarantującą szybkie i bezpyłowe uzyskanie czystego, mocnego i nośnego podłoża.
Usuwanie linii wodą pod ciśnieniem
Ze względu na wykorzystanie wody bez zbędnych substancji chemicznych jest to przyjazna dla środowiska technika usuwania linii, co ma w szczególne znaczenie, gdy chodzi o miejsca, w których przebywają ludzie. Dodatkowa zaleta tej metody to możliwość ponownego oznakowania od razu po wyschnięciu nawierzchni, co stanowi zasługę systemu zbierania odpadów.
Szlifowanie posadzek
Dzięki zastosowaniu wysokowydajnych odkurzaczy przemysłowych zapewniona jest filtracja pyłu powstałego w trakcie szlifowania nawet do 99,95%! Tak jak i w innych przypadkach zapewniana jest obróbka miejsc, gdzie maszyny ze względu na swoją budowę nie mogą dotrzeć (przy ścianach, słupach, kanałach, itd.)
Malowanie posadzek
Malowanie posadzek i betonu to skuteczny sposób oznakowania między innymi specjalnie wyznaczonych stref, ścieżek dla pieszych jak i również całej posadzki na magazynach lub halach produkcyjnych. Znacząco wpływa na poziom bezpieczeństwa, a także zwiększa produktywność zakładu.
21 pozycji | strona 1 z 2
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2021EMIL - 05-2021EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021Zobacz więcej publikacji