Wizytówka Dualna

Wizytówka Dualna
JEDEN PROFIL DWA KANAŁY INFORMACJI

Portal z szerokimi obszarami aktywności stwarza duże możliwości dla promocji i działań informacyjnych o produktach i aktywności biznesowej firm na rynku gospodarki magazynowej i logistyki.

Treści merytoryczne publikowane obok technicznych czy marketingowych tekstów są bardziej widoczne oraz doceniane przez internautów, szukających na stronach portalu informacji o produktach i rozwiązaniach.

Wszystkie publikowane na portalu treści pod nazwą firmy lub jej markowym produktem czy usługą są łączone w systemie z „wizytówką biznesową”.

Sumy korzyści:

  • Publikowane wiadomości i informacje zawierać będą linki i odniesienia do stron zewnętrznych,
  • Przesłane treści będę na czołowych miejscach strony głównej serwisów,
  • Firma jako pierwsza otrzymuje opracowane raporty i badania,
  • Partner biznesowy otrzymuje dodatkowy  20%rabat na emisję treści reklamowych w serwisach.


LOG4.PL: Wizytówka biznesowa -
wpis adresowy na portalu, w dziale „FIRMY” który – dzięki architekturze informatycznej portalu daje szerokie możliwości promocyjne dla produktów oraz informacji. Dane wizytówki są wyróżnione logo i informacjami dotyczącymi aktywności firmy na stronach internetowych portalu. – ZOBACZ
 
EMIL: Partner biznesowy - na tematycznej witrynie EMILA, firma otrzymuje status „partnera biznesowego”, daje to większe możliwości, promocyjne dla treści publikowanych na stronie. Czytelna i intuicyjna wręcz nawigacja pozwala na zapoznanie się z treścią wpisów dotyczących partnera biznesowego.- ZOBACZ


Wizytówka dualna
Wizytówka dualna, to oferta publikacji wizytówki firmy na portalu LOG4.PL oraz na stronie branżowego wydawnictwa "EMIL"lub "Bezpieczny Magazyn". Wizytówka firmy posiada logo firmy, interaktywane dane adresowe i produktowe, zakładkę ofert produktowych czy usługowych oraz zakładkę aktywności medialnej na rynku.
cena netto5000.00 PLN
cena brutto6150.00 PLN

Pliki do pobrania:

  • Wizytówka Dualna - oferta 2021
    Wizytówka dualna to jeden profil firmy publikowany na dwóch stronach internetowych zawierający istotne informacje biznesowe o firmie. Wszystkie publikowane na portalu i stronach zależnych treści pod nazwą firmy lub jej markowym produktem czy usługą, są łączone w systemie „wizytówki dualnej” z profilami firmy na stronach.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji