Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Wyposażenie magazynu | Drabiny magazynowe

18 pozycji | strona 1 z 2
Podest roboczy mod. PLS
Bezpieczny podest roboczy model PLS. Jest to podest teleskopowy z platformą o wymiarach 52x62 cm. Gwarantuje bezpieczeństwo dzięki dużej, antypoślizgowej platformie roboczej i wysokiej balustradzie, co pozwala na bezpieczne sięganie do regałów i urządzeń. Pozwala to także, na swobodną i bezpieczną pracę z czterema punktami podparcia, dzięki czemu nie potrzebna jest osoba asekurująca. Regulacja wysokości umożliwia zastosowanie podestu w różnych warunkach, na różnych wysokościach i nierównych powierzchniach np.: schody.
Drabina mod. 150.3
Drabina dla pracy na wysokości, wielofunkcyjna 3 elementowa. Drabina jest rozstawna i wysuwana.
Drabina mod. 150.2
Drabina wielofunkcyjna, która składa się z 2 elementów. Drabina jest wysuwana i rozstawna. Posiada specjalne zabezpieczenie przed wypięciem urządzona opcjonalnym zabezpieczeniem. Drabina posiada nową podstawę stabilizującą.
Profesjonalne Schody mod. CM50
Profesjonalne schody dla budownictwa i przemysłu. Wysokość robocza od 225 do 268 cm. Schody CM50 są mocne, proste w użyciu i bezpieczne. Stopnie mają 18 cm szerokości. Wygodny i bezpieczny podest ma wymiary 40 x 40 cm.
Platforma magazynowa PIK z elektrycznym podestem ładunkowym
Platforma magazynowa z elektrycznym podestem ładunkowym. Narzędzie do pracy w różnych obszarach np.: magazyny, hale, przemysł.
Profesjonalna Drabina  DOMUS
Wysokość robocza wynosi od 267 do 449 cm. Wygodna i bezpieczna platforma dzięki stopniom o szerokości 13 cm. Stopnie montowane są w technologii lotniczej co gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo.
Drabina mod. AK
Drabina wielofunkcyjna 3 -elementowa. Aluminiowa drabina rozstawna i wysuwana.
Profesjonalne schody z anodyzowanego aluminium ze stopkami  mod. SGP ze stali inox
Profesjonalne aluminiowe anodyzowane schody z wytłaczanymi stopniami. Schody SGP to profesjonalne narzedzia ze stali nierdzewnej, których funkcjonalność użytkowa, nowoczesność, zaawansowanie techniczne i technologiczne oraz estetyka i jakość wykonania nie znajdują godnego konkurenta na rynku drabin magazynowych.
Profesjonalna Drabina LADY
Profesjonalna platforma aluminiowa. Wysokość robocza do 267 do 380 cm. Platforma posiada krzyżowy system stabilizacji.
18 pozycji | strona 1 z 2
drabiny magazynowe
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021Zobacz więcej publikacji