Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Regały magazynowe | ruchome

3 pozycji | strona 1 z 1
Paletowe regały mobilne Stow Mobile
Stow Mobile to system składowania o dużym zagęszczeniu palet. Regały paletowe umieszczone są na bazach przesuwnych pozwalających zamykać i otwierać poszczególne korytarze robocze. Konwencjonalne regały paletowe wymagają stałych korytarzy roboczych pomiędzy regałami, co powoduje wyłączenie pewnej powierzchni z użytku. System regałów mobilnych jest wydajniejszy, ponieważ potrzebuje tylko jednego korytarza, zwiększając pojemność składowania magazynu.
System regałów przesuwnych- mobilne rozwiązania od STOW
Kiedy potrzebne jest funkcjonalne ułożenie towarów na pólkach przy wysokim stopniu dostępności do przechowywanych produktów, najlepszym rozwiązaniem mogą okazać się regały przesuwne, zwłaszcza gdy przestrzeń magazynowa jest kosztowna, na przykład w chłodniach.
Regały ruchome do chłodni i mroźni
Tworzenie dodatkowej przestrzeni, różnorodność rozwiązań i elastyczność zastosowań, to podstawowe zalety regałów ruchomych zwanych również przesuwnymi. Firma Storax Racking Systems Ltd. Firma Storax produkuje i dostarcza regały ruchome już ponad 40 lat. Storax posiada reputację rzetelnego, wyspecjalizowanego dostawcy systemów regałów ruchomych, który koncentruje się na niezawodności i trwałości produktów oraz kieruje się potrzebami użytkowników. Dystrybutorem produktów STORAX, na polskim rynku jest firma Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o. od roku 2002 roku.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021Zobacz więcej publikacji