Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Bezpieczeństwo

6 pozycji | strona 1 z 1
Fleet Manager zarządzanie flotą wózków widłowych
Przemyślane wdrożenie oprogramowania klasy Fleet Manager może znacząco przełożyć się na usprawnienie wielu aspektów procesów intralogistycznych. Wykorzystanie danych uzyskanych dzięki takiemu rozwiązaniu pozwala obniżyć liczbę kolizji oraz koszty serwisowe parku maszynowego.
AWIA Horyzont Light
Wykrywanie i zwalnianie pojazdu w monitorowanej strefie. System doskonale sprawdza się w strefach dużego natężenia ruchu pieszych, gdzie wymagana jest szczególnie duża ostrożność przy poruszaniu się pojazdów transportu wewnętrznego.
AWIA Horyzont - monitoring strefowy
System AWIA Horyzont to zaawansowany technologicznie system wspomagający bezpieczne poruszanie się pieszych i pojazdu w transporcie wewnątrzzakładowym. AWIA Horyzont® pomaga zminimalizować ryzyko kolizji oraz zmniejszyć ilość zachowań i zdarzeń niebezpiecznych. System doskonale sprawdza się, jako element wsparcia w organizacji ruchu pojazdów w transporcie wewnątrzzakładowym.
IPAS – System ostrzegawczy dla pieszych i wózków
System ostrzegawczy dla pieszych i wózków IPAS, to rozwiązanie, które zmniejszania ryzyka kolizji w miejscu jego użytkowania, czy będzie to zakład produkcyjny czy magazyn. Wdrożony system z urządzeniami na wózku widłowym i pieszych pracowników, skutecznie przeciwdziała niebezpiecznym zdarzeniom dochodzącym pomiędzy pieszymi a poruszającymi się pojazdami.
AWIA Horyzont - strefy przeładunkowe
Zapobieganie niekontrolowanemu ruchowi pojazdów podczas przeładunku na rampie. AWIA Horyzont® ostrzega o potencjalnych zagrożeniach zarówno operatora wózka widłowego, jaki i kierowcę obsługiwanego pojazdu.
System ostrzegawczy do regałów CS
System ostrzegawczy do regałów CS, to urządzenie zaprojektowane z myślą o miejscach uczęszczanych przez pracowników pieszych, wózki widłowe oraz inne urządzenia pracujące w magazynie. Zadaniem systemu jest wykrywanie i skuteczne ostrzeganie wszystkich uczestników ruchu będących w zasięgu działania urządzenia.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020EMIL - 01-2020EMIL - 01-2020EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019Zobacz więcej publikacji