Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Bezpieczeństwo

3 pozycji | strona 1 z 1
Fleet Manager zarządzanie flotą wózków widłowych
Przemyślane wdrożenie oprogramowania klasy Fleet Manager może znacząco przełożyć się na usprawnienie wielu aspektów procesów intralogistycznych. Wykorzystanie danych uzyskanych dzięki takiemu rozwiązaniu pozwala obniżyć liczbę kolizji oraz koszty serwisowe parku maszynowego.
IPAS – System ostrzegawczy dla pieszych i wózków
System ostrzegawczy dla pieszych i wózków IPAS, to rozwiązanie, które zmniejszania ryzyka kolizji w miejscu jego użytkowania, czy będzie to zakład produkcyjny czy magazyn. Wdrożony system z urządzeniami na wózku widłowym i pieszych pracowników, skutecznie przeciwdziała niebezpiecznym zdarzeniom dochodzącym pomiędzy pieszymi a poruszającymi się pojazdami.
System ostrzegawczy do regałów CS
System ostrzegawczy do regałów CS, to urządzenie zaprojektowane z myślą o miejscach uczęszczanych przez pracowników pieszych, wózki widłowe oraz inne urządzenia pracujące w magazynie. Zadaniem systemu jest wykrywanie i skuteczne ostrzeganie wszystkich uczestników ruchu będących w zasięgu działania urządzenia.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 08-2020EMIL - 08-2020EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020Zobacz więcej publikacji