NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Bezpieczeństwo

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Bezpieczeństwo

16 pozycji | strona 1 z 2
Zarządzanie dostępem do wózków widłowych
Samodzielny moduł RFID System Control umożliwia w prosty sposób zarządzanie dostępem do maszyn wybranym pracownikom. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta – polega na przyłożeniu karty RFID do odbiornika, dzięki czemu uzyskujemy dostęp do włączenia i prowadzenia pojazdu.
Ograniczenie prędkości wózków widłowych
TXS jest sytemem służącym ograniczaniu prędkości wózków widłowych, w miejscach, gdzie inne środki bezpieczeństwa są niewystarczające lub w ogóle ich nie ma. Sprawdza się idealnie zwłaszcza na obszarach szczególnie narażonych na kolizje takich jak słabo widoczne skrzyżowania, rampy, całe powierzchnie hal, czy też w strefach, w których pracują piesi.
Monitorowanie i unikanie kolizji
RVM&UPD jest aktywnym systemem manewrowym opracowanym z myślą o wózkach widłowych i pojazdach wykorzystywanych w przemyśle. Jego działanie skupia się na monitorowaniu obszaru wokół pojazdu, wykrywaniu przeszkód, a tym samym przeciwdziałaniu kolizjom i wypadkom.
System ostrzegawczy do regałów CS
System ostrzegawczy do regałów CS, to urządzenie zaprojektowane z myślą o miejscach uczęszczanych przez pracowników pieszych, wózki widłowe oraz inne urządzenia pracujące w magazynie. Zadaniem systemu jest wykrywanie i skuteczne ostrzeganie wszystkich uczestników ruchu będących w zasięgu działania urządzenia.
Kamery do wózków widłowych
RVM to aktywny system składający się ze specjalistycznych kamer, dedykowanych do wózków widłowych oraz innych pojazdów przemysłowych. Dzięki jego zastosowaniu, operatorzy tych maszyn zyskują większe pole widzenia (m.in. mogą kontrolować co dzieje się z tyłu pojazdu), tym samym zapewniając sobie bezpieczeństwo i precyzję pracy.
Projektor znaków ostrzegawczych
Projektory znaków ostrzegawczych to urządzenia stworzone z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa oraz sprawnego poruszania się po terenach przemysłowych (halach, magazynach, fabrykach itp.), zarówno ludzi, jak i pojazdów. Te projektory magazynowe dbają nie tylko o ochronę ludzi i urządzeń, ale pozwalają także lepiej zorganizować ruch oraz przepływ towarów w przedsiębiorstwie.
Taśmy podłogowe
Taśmy podłogowe do znakowania linii w magazynie są sposobem na wyznaczenie specjalnych obszarów. Są odporne na ścieranie i zdzieranie, pozwalają na wykonanie trwałych wytyczeń, które służą na długo.
System antykolizyjny
Cy.Guard to system zaprojektowany w celu zmniejszenia ryzyka kolizji mogących przydarzyć się w magazynach, zakładach produkcyjnych i innych budynkach oraz obszarach, po których poruszają się wózki widłowe. Jest to idealne rozwiązanie do zastosowania w miejscach o dużym natężeniu ruchu pojazdów.
Zestawy Wizyjne ORLACO
Opracowujemy profesjonalne rozwiązania wizyjne dla każdej sytuacji, mając na celu: większe bezpieczeństwo, wydajność, ergonomię i komfort. Jesteśmy liderem w integracji systemów kamera-monitor dla producentów OEM i liderem na rynku wtórnym na całym świecie. Utrzymując inżynierię, produkcję, testy i serwis u siebie, tworzymy sukces.
IPAS – System ostrzegawczy dla pieszych i wózków
System ostrzegawczy dla pieszych i wózków IPAS, to rozwiązanie, które zmniejszania ryzyka kolizji w miejscu jego użytkowania, czy będzie to zakład produkcyjny czy magazyn. Wdrożony system z urządzeniami na wózku widłowym i pieszych pracowników, skutecznie przeciwdziała niebezpiecznym zdarzeniom dochodzącym pomiędzy pieszymi a poruszającymi się pojazdami.
Podnośnik z siłownikiem
Bezpieczne transportowanie i podnoszenie towarów o wysokiej masie może się odbywać za pośrednictwem wózka widłowego lub specjalnego podnośnika, który z powodzeniem może być obsługiwany przez jednego pracownika. Zastosowanie podnośnika jest ciekawą i wygodną alternatywą dla wózka widłowego, którą warto rozważyć.
Magazynek palet
Automatyczny magazynek palet to technologia stworzona z myślą o firmach, które nieustannie borykają się z problemem składowania pustych palet. Pomaga on w szybki i zautomatyzowany sposób segregować i układać palety w jednym miejscu. Tak, by zajmowały jak najmniej cennej przestrzeni. Sprzęt szczególnie doceniany przez pracowników magazynów.
Monitorowanie i nawigacja wewnątrz budynków
Z dokładnością do 0,5 m system pozwala dzielić obiekt na strefy, określać położenie użytkownika oraz dostarczać danych na podstawie, których tworzone są mapy ciepła wykorzystania przestrzeni, mapy ciepła ruchu, intensywności zdarzeń czy obciążenia ścieżek komunikacyjnych.
System unikania kolizji
SIS-MINI 1.0 to aktywny system manewrowy dedykowany dla wózków widłowych oraz pojazdów przemysłowych. Jest on odpowiedzialny za wykrywanie potencjalnych przeszkód mogących pojawić się w obszarze roboczym pojazdu.
Lampy ostrzegawcze
Ten rodzaj oświetlenia został stworzony z myślą o wyjątkowo trudnych miejscach, w których zapewnienie odpowiedniej ochrony jest sprawą kluczową i najważniejszą – mogącą ratować nie tylko zdrowie, ale przede wszystkim życie pracowników.
16 pozycji | strona 1 z 2
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021Zobacz więcej publikacji