NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Systemy Auto ID | Komputery mobilne

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Systemy Auto ID | Komputery mobilne

12 pozycji | strona 1 z 1
Terminal mobilny Zebra VC80
Dzięki komputerowi VC80 operatorzy pojazdów transportu bliskiego mogą zyskać mobilny dostęp do aplikacji komputerów stacjonarnych, które poprawiają produktywność i dokładność.
Tablet GETAC T800
Standardowy czas pracy na jednej baterii wynosi 8 godzin a przy zastosowaniu dodatkowej baterii ten czas ulega podwojeniu i oferuje nam bezkonkurencyjne 16 godzin ciągłej pracy bez ładowania.
Tablet dla firm ET51/ET56
Tablety ET51/ET56 to urządzenia najlżejsze i najcieńsze w całej linii wzmocnionych tabletów firmy Zebra. Przystosowane są do całodziennego wykorzystania w pracy wewnątrz firmy jak i do pracy w terenie. Dostępne są dwie wersje 8,4 cali oraz 10,1 cali.
Terminal  WT6000
Komputer WT6000 z systemem Android wyznacza nowy standard w zakresie urządzeń naręcznych do zastosowań przemysłowych. Jest mniejszy i lżejszy niż inne dostępne na rynku urządzenia tego typu.
Tablet Zebra XBOOK L10
XBOOK L10 2-w-1 to wyjątkowo wszechstronny wzmocniony tablet, skonstruowany tak, by doskonale zastępować laptop. Dzięki w pełni funkcjonalnej, odłączanej klawiaturze można go z łatwością używać na platformie pojazdu ciężarowego lub też w biurze do wypełniania formularzy wymagających wprowadzania dużej ilości danych.
Tablet Zebra MC67
Wytrzymałe komputery mobilne z serii MC67 dają pracownikom terenowym wszystkie narzędzia, jakich potrzebują, aby szybciej i sprawniej wykonywać swoje obowiązki. Kompleksowo wyposażone urządzenie pozwala pracownikom uzyskać dostęp do informacji z systemu obsługi zaplecza, zeskanować praktycznie każdy kod kreskowy niemal niezależnie od jego stanu, sczytywać dokumenty w celu łatwiejszego prowadzenia dokumentacji, wykonywać i przesyłać nagrania wideo oraz zdjęcia
Tablet Zebra XSLATE L10
W dzisiejszych czasach wyposażenie pracowników we właściwe narzędzia do pracy mobilnej jest ważniejsze niż było kiedykolwiek wcześniej. Potrzebują oni niezawodnego sposobu rejestrowania, wyodrębniania i analizowania danych o klientach, zasobach i nowych możliwościach generowania przychodów, zwłaszcza podczas pracy z dala od biurka.
Terminal mobilny Honeywell EDA61K
Honeywell ScanPal EDA61K to wytrzymały, mobilny komputer z kluczem, który pomaga firmom w automatyzacji i zabezpieczeniu przed błędami przepływu pracy w magazynach wewnętrznych i zewnętrznych, centrach dystrybucyjnych i zapleczach handlowych.
Terminal mobilny Honeywell Dolphin CT60
Wytrzymała technologia Dolphin CT60 jest idealna dla firm, które potrzebują łączności w dowolnym miejscu i czasie oraz szybkiego przechwytywania danych, aby zapewnić maksymalny czas pracy i produktywność.
Terminal mobilny Honeywell Dolphin CN80
Terminal kodów kreskowych Honeywell Dolphin CN80 to absolutna nowość wśród terminali mobilnych od firmy Honeywell. Od urządzeń konkurencyjnych tego typu wyróżnia go nadzwyczajna odporność i szybkość.
Terminal mobilny Zebra MC3200
Urządzenie zapewnia zabezpieczenia klasy biznesowej, możliwość zaawansowanego zarządzania oraz profesjonalne funkcje rejestrowania danych.
Tablet GETAC F110
F110 to prawdziwa rewolucja na rynku wzmocnionych tabletów. F110 łączy w sobie ogromną wydajność dzięki procesorowi 7-tej generacji Intel® Core™, duży 11.6" ekran oraz lekką konstrukcję, zmieniając w ten sposób całkowicie wyobrażenie o dotychczasowych tabletach Rugged. Wielkością zbliżony do zwykłej kartki papieru nowy F110 jest obecnie najcieńszym i najlżejszym tabletem rugged z ekranem 11.6"HD, podwójnymi bateriami i procesorem 5-tej generacji działającym pod kontrolą systemu Windows.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020EMIL - 10-2020EMIL - 10-2020EMIL - 09-2020EMIL - 09-2020EMIL - 08-2020EMIL - 08-2020Zobacz więcej publikacji