Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Systemy Auto ID | Komputery mobilne

9 pozycji | strona 1 z 1
Zebra MC2200/MC2700
Model MC2200/MC2700 to doskonały wybór dla klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw Te niedrogie, wzmocnione dotykowe komputery mobilne z klawiaturą zapewnią praktycznie każdemu pracownikowi obsługę praktycznie każdego zastosowania w sektorze magazynowym/dystrybucji, produkcji i handlu detalicznego.
Tablet Zebra ET80/ET85
Niezawodny tablet z systemem Windows stworzony z myślą o pracownikach, na których polega cały świat. Tym kluczowym pracownikom potrzeba czegoś więcej niż tylko wzmocnionego tabletu. Potrzebują tabletu dostosowanego do niezbędnej pracy, którą wykonują. Takie właśnie są tablety ET80/ET85. Dzięki obsłudze zaawansowanej łączności bezprzewodowej Wi-Fi 6E, 4G/5G (i nie tylko) tablety te w każdej minucie każdej zmiany zapewniają pracownikom kontakt z ludźmi i dostęp do informacji, których potrzebują.
Honeywell ScanPal EDA51K
ScanPal™ EDA51K to wytrzymały komputer mobilny z kluczem, o podwyższonej trwałości (klasa IP65). Może on wytrzymać pewien poziom kurzu, działanie wody, upadek, wibracje, wilgotność, ciepło, zimno, a nawet elektryczność statyczną. EDA51K charakteryzuje się dużą szybkością działania, wykorzystuje ośmiordzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™1,8 GHz i oferuje 3G+32G lub 4G+64G opcje pamięci.
Terminal mobilny Datalogic Skorpio X5
Skorpio X5 umożliwia firmom handlowym, transportowym, logistycznym, produkcyjnym i medycznym osiągnięcie nowych poziomów niezawodności i elastyczności – ten ultraszybki, wydajny komputer mobilny ma największy wyświetlacz wielodotykowy na rynku przenośnych terminali danych (PDT).
Komputer mobilny Honeywell CT45 / CT45 XP
CT45 i CT45 XP: Rodzina wszechstronnych i wszechstronnych komputerów przenośnych opartych na najnowszej generacji platformy Mobility Edge. Wydajne, kompaktowe, trwałe i i łatwe w użyciu, rodzina produktów CT45 umożliwia maksymalny zwrot z inwestycji w rozwiązanie.
Zebra MC3300x
Komputer mobilny MC3300x to wszechstronny, lekki, a jednocześnie wytrzymały dotykowy terminal z klawiaturą. Umożliwia skanowanie 1D i 2D z bliskiej, średniej lub dużej odległości — moduł skanujący SE4850 poradzi sobie ze wszystkim. Zwiększony zasięg umożliwi pracownikom rejestrację kodów kreskowych zarówno na przedmiotach trzymanych w ręku — z odległości tak bliskiej jak 7,62 cm — jak i znajdujących się na najwyższych regałach magazynowych — z odległości tak dużej jak 21,4 m. Posiada zasilanie na trzy zmiany dzięki wiodącej w tej klasie baterii 7000 mAh oraz Bluetooth 5.0 — dwa razy większa szybkość, cztery razy większy zasięg, niższy pobór mocy.
Terminal mobilny Honeywell EDA61K
Wytrzymały, mobilny komputer z kluczem, który pomaga firmom w automatyzacji i zabezpieczeniu przed błędami przepływu pracy w magazynach wewnętrznych i zewnętrznych, centrach dystrybucyjnych i zapleczach handlowych. Dzięki baterii wystarczającej na dwie lub trzy zmiany oraz lekkiej konstrukcji, która minimalizuje zmęczenie użytkownika, EDA61K pomaga w płynnym przepływie materiału przez cały dzień.
Datalogic Memor 20
Dzięki potężnemu procesorowi Qualcomm, wydajnemu zarządzaniu baterią, lokalizacji dwóch kart SIM i GPS oraz najlepszym możliwościom łączności, Memor 20 gwarantuje doskonałą i długotrwałą wydajność w Twoich rękach. To innowacyjne urządzenie, zaprojektowane i opracowane jako gotowe do pracy w przedsiębiorstwach, zawiera również bezprzewodowy system ładowania Datalogic, zapewniający wyjątkowo niezawodne ładowanie bezdotykowe, w połączeniu z 1-częściową wymienną baterią zapewniającą najlepszą przewagę operacyjną w warunkach 24/7.
Komputer mobilny Zebra MC3300ax
Komputer mobilny MC3300ax oferuje Wi-Fi 6, zaawansowane śledzenie urządzeń i bezpłatną przeglądarkę Enterprise Browser. Wyróżnia się przemyślaną ergonomią, dzięki której można zdecydowanie poprawić produktywność magazynu i hali produkcyjnej.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021Zobacz więcej publikacji