NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Systemy Auto ID | Komputery mobilne

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Systemy Auto ID | Komputery mobilne

36 pozycji | strona 1 z 3
Komputer mobilny ScanPal EDA51
Komputer mobilny wyposażono w duży 5-calowy ekran dotykowy oraz intuicyjny interfejs, w związku z czym proces wdrażania pracowników jest zdecydowanie krótszy.
Komputer ubieralny WT6000
Komputer ubieralny WT6000 z systemem Android wyznacza nowy standard w zakresie urządzeń ubieralnych klasy korporacyjnej. Jest mniejszy i lżejszy niż inne dostępne na rynku komputery ubieralne. Dzięki ergonomicznej budowie i poręcznym wymiarom, większemu ekranowi dotykowemu – zapewniającemu większą powierzchnię na wyświetlanie intuicyjnych aplikacji graficznych dostępnych w systemie Android, funkcji parowania poprzez zetknięcie oraz nowemu, przełomowemu systemowi mocującemu zapewniającemu niezrównaną wygodę, higienę i bezpieczeństwo.
Komputer mobilny MC9200
Wzmocniony komputer mobilny MC9200 wyposażony jest w sprawdzoną technologię firmy Zebra. Posiada najnowsze rozwiązania do skanowania kodów kreskowych, nowoczesny interfejs użytkownika oraz moc potrzebną do korzystania z nowej klasy aplikacji biznesowych. MC9200 zaprojektowano do całodziennego użytku w najtrudniejszych warunkach środowiskach w przedsiębiorstwie.
Komputer mobilny CK65
Komputer mobilny CK65 jest urządzeniem zwiększającym wydajność łańcucha dostaw przyspieszając i zabezpieczając przed błędami w centrach dystrybucyjnych i produkcyjnych. 28-godzinna żywotność baterii oraz wysoka wytrzymałość maksymalizują bezawaryjny czas pracy urządzenia.
TC70/TC75
Komputer dotykowy TC70/TC75, Seria TC to profesjonalny komputer mobilny stworzony od podstaw do wykorzystania w przedsiębiorstwach. Możliwość wyboru jednego z dwóch systemów operacyjnych – Android lub Windows 10 IoT Mobile Enterprise
Komputer Mobilny MC55
Mając do dyspozycji wytrzymały komputer mobilny z serii MC55, pracownicy mogą korzystać z profesjonalnych aplikacji, skanować kody kreskowe, wykonywać zdjęcia, oglądać nagrania wideo i wykorzystywać urządzenie w funkcji telefonu lub krótkofalówki, co umożliwia kontakt z praktycznie każdą osobą w zakładzie – wszystko za pomocą jednego urządzenia.
Komputery dotykowe TC72/TC77
Komputery dotykowe serii TC72/TC77 są ultrawytrzymałe, przeznaczone do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Są proste w obsłudze, budowa tych urządzeń została zaprojektowana z myślą o wieloletnim, intensywnym użytkowaniu w bardzo trudnych warunkach pracy.
RUGGON PM-521
Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii komunikacji w tym GNSS (GPS/GLONASS/Beidou), 802.11 ac, Bluetooth 4.0 oraz opcjonalnie 4G LTE, pracownicy mobilni mogą cieszyć się precyzyjnym pozycjonowaniem, szerszym zasięgiem i bardziej stabilnym transferem danych nawet w gęsto zabudowanym terenie. Standardowe porty I/O obejmują USB 3.0 i 2.0, RS-232, RJ45 oraz micro HDMI.
Komputer mobilny MC3200
Komputer mobilny MC3200 wyznacza nowy standard wydajności i niezawodności. Należy do nowej generacji wiodących w swojej klasie urządzeń z serii MC3000 i oferuje do wyboru szereg opcji, dzięki którym sprosta wymaganiom każdego użytkownika.
Tablet dla firm ET51/ET56
Tablety ET51/ET56 to urządzenia najlżejsze i najcieńsze w całej linii wzmocnionych tabletów firmy Zebra. Przystosowane są do całodziennego wykorzystania w pracy wewnątrz firmy jak i do pracy w terenie. Dostępne są dwie wersje 8,4 cali oraz 10,1 cali.
Komputer naręczny WT6000
WT6000 firmy Zebra jest najbardziej przyjaznym dla użytkownika, bezpiecznym i łatwym w obsłudze komputerem mobilnym klasy przemysłowej wyposażonym w system operacyjny Android. Urządzenie jest gotowe do użycia natychmiast po rozpakowaniu, najczęściej mocowane jest na przedramieniu dzięki czemu praktycznie obie ręce są wolne i swobodnie można przeprowadzać np. kompletacje zamówienia w magazynie.
Dotykowy terminal mobilny TC8000
TC8000 to przełomowy, całkowicie nowy komputer mobilny do magazynów, zapewniający rewolucyjną wydajność pracy. Urządzenie oszczędza średnio 14% czasu pracy na pracownika w porównaniu z tradycyjnymi terminalami mobilnymi. Jest to jedyne na rynku urządzenie upraszczające wszystkie elementy pracy – fizycznie posługiwanie się komputerem oraz korzystanie z aplikacji magazynowych.
TERMINAL UBIERALNY WT41N0
Z uwagi na znaczny wzrost ilości towaru spowodowany obsługą wielokanałową, najwyższe wymagania w zakresie obsługi klienta oraz coraz szerszy zakres przepisów dotyczących śledzenia produktów, przez magazyn czy centrum dystrybucji przechodzi coraz więcej towarów, co oznacza, że potrzeba rejestrowania informacji o produktach jest obecnie większa niż kiedykolwiek wcześniej.
Komputer mobilny Dolphin CN80
Komputer CN80 jest wyjątkowo wytrzymały, oferuje również szybkie przetwarzanie danych i skanowanie 1D / 2D, zaawansowaną żywotność baterii - dwa razy dłuższą niż w poprzednich generacjach.
Komputer mobilny TC55
Przedstawiamy kieszonkowy komputer dotykowy TC55, który spełnia wszystkie te wymagania. Komputer mobilny TC55 łączy w sobie najnowsze rozwiązania technologiczne z estetyką i łatwością obsługi popularnych urządzeń osobistych.
36 pozycji | strona 1 z 3
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji