NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Wózki widłowe | magazynowe

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Wózki widłowe | magazynowe

55 pozycji | strona 1 z 4
Wózek HELI stacker CDD16-D930
Udźwig [kg]: 2000-2500
Wózki magazynowe to nieodzowne urządzenia do prac przeładunkowych i kompletacyjnych w magazynie, hurtowni, sklepach wielkopowierzchniowych. Czołowy dostawca wózków widłowych, w swej ofercie musi mieć również ten sprzęt. Heli Polska reprezentująca markę HELI przygotowała dla klientów najpopularniejsze modele tych wózków, te które najczęściej sa poszukiwane i przez klientów wybierane.
Wózek ręcznie prowadzony z elektrycznym systemem przechyłu ULMA (EBT10)
Udźwig [kg]: 1000
Wózek umożliwiający transport ładunków w pojemnikach jak również ich rozładunek dzięki systemowi przechyłu z zachowaniem ergonomii.
Wózek widłowy niskiego składowania MITSUBISHI SBV16N
Udźwig [kg]: 2000-2500
Wózek widłowy niskiego składowania MITSUBISHI SBV16N. Wózki niskiego składowania z z podestem dla operatora Zasilane prądem zmiennym. Elastyczność wymagana w każdej sytuacji.
MITSUBISHI PBV20-25N z podestem dla operatora
Udźwig [kg]: 2000-2500
Elektryczne wózki paletowe z podestem dla operatora & wózek do transportu dwóch palet. Stworzony do działania ... i gotowy na każde wyzwanie nawet w najmniejszych przestrzeniach
Elektryczny wózek nożycowy ULMA (EXT)
Urządzenia z serii EXT zasilane są za pomocą baterii żelowych bądź opcjonalnie za pomocą zasilania sieciowego 230 V. Dzięki zabezpieczeniu IP65 możliwa jest bezpieczna i bezawaryjna praca w wilgotnych i mokrych środowiskach. Standardowa wysokość podnoszenia wynosi 800mm (opcjonalnie 1000 mm).
Wózek MITSUBISHI SBP10-16N
Udźwig [kg]: 2000-2500
Wózek widłowy niskiego składowania MITSUBISHI SBP10-16N. Wózki paletowe prowadzone ręcznie zasilane prądem przemiennym. Wysoka wydajność nawet w najmniejszych przestrzeniach.
Wózek magazynowy Mitsubishi OPB10-20N
Udźwig [kg]: 1000-2000
Seria OPBNS/ OPBNT - posiadająca pięć bardzo wszechstronnych modeli wózków - stanowi funkcjonalne, oszczędne i proste rozwiązanie wielu różnych potrzeb w zakresie kompletacji. Poczynając od modelu OPB20NT, wyposażonego w ramię sterujące i wybór trybu pracy (w pozycji stojącej na wózku lub obsługi wózka z ziemi), a kończąc na wysoko wyspecjalizowanym modelu OPB10NSPF (z miejscem stojącym lub siedzącym), każdy wózek charakteryzuje się wygodą i możliwości precyzyjnej obsługi ładunku oraz wysoką efektywności pracy.
Wózek do obsługi rol ULMA (MRS)
Ten innowacyjny wózek został zaprojektowany i wyprodukowany przez ULMA Inoxtruck aby ułatwić trudne zadanie zastąpienia rolek filmowych z maszyn do pakowania mięsa / opakowań.
Wózek magazynowy Mitsubishi OPBL10N
Udźwig [kg]: 1000
Model OPBLN wyposażony jest w ruchomy podest, który płynnie podnosi operatora na żądaną wysokość, eliminując potrzebę wspinania się na regały. Widły o regulowanym zasięgu idealnie nadają się do obsługi palet ładowanych od spodu.
WÓZEK PODNOŚNIKOWY UNICARRIERS PSH
Udźwig [kg]: 1600-2000
Model PSH to mocny i trwały ręczny wózek do układania w stosy przystosowany do pracy w trudnych warunkach. Maszyna może być wykorzystywana do wykonywania zróżnicowanych zadań. Ręczny wózek do układania w stosy przystosowany do pracy w trudnych warunkach idealnie sprawdza się przy transporcie wewnętrznym, kompletowaniu zamówień i układaniu w stosy na wysokość do 5400 mm.
Wózki podnośnikowe Crown serii SH/SHR 5500
Udźwig [kg]: 1600
Wózki firmy Crown są projektowane i produkowane w sposób zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności przy możliwie najniższym koszcie eksploatacji, użytkownicy mogą liczyć na długotrwałe korzyści. Wózki podnośnikowe z serii SHR 5500 pomagają w sprawniejszym rozwoju działalności przy jednoczesnych oszczędnościach czasu, pracy i kosztów.
CROWN wózki do kompletacji serii GPC 3000
Udźwig [kg]: 2500
Analizy procesu kompletacji zamówień wykazały, że nawet 90 procent składających się na niego typowych czynności jest wykonywanych poza wózkiem. Dlatego właśnie firma Crown skoncentrowała swoją uwagę na wielu rozwiązaniach pozwalających zredukować i uprościć ruchy operatora niezbędne podczas pracy, która odbywa się poza wózkiem, ale z jego wykorzystaniem.
Mitsubishi model TBR30N
Wózek holowniczy, model TBR30N posiada wiele podobnych funkcji jak należący do tej samej kategorii model OPB20NE, wózek magazynowy do niskich poziomów składowania – laureat tegorocznej nagrody w kategorii Ergonomia, przyznawanej przez Stowarzyszenie Użytkowników Wózków Widłowych (FLTA).
CROWN seria SP 3500 wózki do komplementacji
Udźwig [kg]: 600-1200
SP3500 to specjalistyczny wózek do kompletacji pionowej. Crown dostarcza najwyższy poziom wydajności poprzez szereg kluczowych parametrów – od przyspieszenia oraz maksymalnej prędkości jazdy, poprzez poczucie pewności na wysokości sięgającej 10 metrów, aż do inteligentnego układu hamowania.
Wózek HELI stacker CDD14-930
Udźwig [kg]: 1000-1250
Wózki magazynowe to nieodzowne urządzenia do prac przeładunkowych i kompletacyjnych w magazynie, hurtowni, sklepach wielkopowierzchniowych. Czołowy dostawca wózków widłowych, w swej ofercie musi mieć również ten sprzęt. Heli Polska reprezentująca markę HELI przygotowała dla klientów najpopularniejsze modele tych wózków, te które najczęściej sa poszukiwane i przez klientów wybierane.
55 pozycji | strona 1 z 4
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021EMIL - 05-2021EMIL - 05-2021EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021Zobacz więcej publikacji