NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Wózki widłowe | magazynowe

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Wózki widłowe | magazynowe

43 pozycji | strona 1 z 3
Wózek magazynowy Mitsubishi OPBL10N
Udźwig [kg]: 1000
Model OPBLN wyposażony jest w ruchomy podest, który płynnie podnosi operatora na żądaną wysokość, eliminując potrzebę wspinania się na regały. Widły o regulowanym zasięgu idealnie nadają się do obsługi palet ładowanych od spodu.
Nowy wózek paletowy elektryczny Toyota BT SWE 140
Udźwig [kg]: 1400
Dziewięć (z siedemnastu) wózków z tej serii posiada system BT Powerdrive, który wpływa na znaczne ułatwienie obsługi oraz efektywność pracy. Udźwig tych elektrycznych podnośników plasuje się pomiędzy 0,8 a 1,4 tony.
Wózek magazynowy Mitsubishi RB14-25N2
Udźwig [kg]: 1400-2500
Ta wyjątkowa seria wózków wyposażona jest w bogaty pakiet funkcji, który spotka się z uznaniem każdego operatora. A zadowolony operator, to wydajny operator! Dzięki zastosowaniu technologii zmiennoprądowej oraz zaawansowanych systemów elektronicznych uzyskaliśmy efekt cichej, płynnej i precyzyjnej pracy wideł oraz jazdy i manewrów wózka.
Nowy wózek paletowy elektryczny BT LWE 130
Udźwig [kg]: 1300
Szukasz lekkiego, paletowego wózka prowadzonego, który z łatwością przewozi ładunki na krótkich i średnich dystansach? Ważący jedynie 255 kg model LWE130 jest wyjątkowo kompaktowy, a dzięki cichemu działaniu może być używany w szerokiej gamie aplikacji.
Wózek widłowy niskiego składowania MITSUBISHI SBV16N
Udźwig [kg]: 2000-2500
Wózek widłowy niskiego składowania MITSUBISHI SBV16N. Wózki niskiego składowania z z podestem dla operatora Zasilane prądem zmiennym. Elastyczność wymagana w każdej sytuacji.
ULMA - Elektryczny wózek paletowy z masztem EPS
Udźwig [kg]: 1200
Elektryczny wózek paletowy z masztem ULMA Inoxtruck posiada higieniczną i innowacyjną konstrukcję oraz rozwiązania dla wszystkich potrzeb w zakresie układania i składowania produktów mlecznych (sery, jogurt, mleko) na różnych wysokościach.
Wózek do obsługi rol ULMA (MRS)
Ten innowacyjny wózek został zaprojektowany i wyprodukowany przez ULMA Inoxtruck aby ułatwić trudne zadanie zastąpienia rolek filmowych z maszyn do pakowania mięsa / opakowań.
Wózek magazynowy Mitsubishi PBP16-20N2 - PREMiA ES
Udźwig [kg]: 1600-2000
Zaprojektowane do ciągłej eksploatacji w najtrudniejszych warunkach i ciasnych pomieszczeniach elektryczne wózki paletowe prowadzone ręcznie z serii PREMIA ES oferują szeroką gamę możliwości w zakresie przewożenia ładunków. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zwiększy funkcjonalność wózka paletowego prowadzonego ręcznie, wykonywać kursy wahadłowe czy też pokonywać nim dłuższe odległości, zawsze znajdzie się wózek z serii PREMIA, który spełni Państwa oczekiwania.
Wózek HELI stacker CDD16-950
Udźwig [kg]: 2000-2500
Wózki magazynowe to nieodzowne urządzenia do prac przeładunkowych i kompletacyjnych w magazynie, hurtowni, sklepach wielkopowierzchniowych. Czołowy dostawca wózków widłowych, w swej ofercie musi mieć również ten sprzęt. Heli Polska reprezentująca markę HELI przygotowała dla klientów najpopularniejsze modele tych wózków, te które najczęściej sa poszukiwane i przez klientów wybierane.
MITSUBISHI PBV20-25N z podestem dla operatora
Udźwig [kg]: 2000-2500
Elektryczne wózki paletowe z podestem dla operatora & wózek do transportu dwóch palet. Stworzony do działania ... i gotowy na każde wyzwanie nawet w najmniejszych przestrzeniach
Elektryczne wózki paletowe MDW / MDE
Udźwig [kg]: 1600-2000
Jeśli szukasz niezawodnego i kompaktowego wózka paletowego, który nie zawiedzie w trudnych warunkach, seria MD może być idealnym wyborem. Te niezawodne wózki paletowe mogą stanowić istotną część każdej operacji przeładunkowej - niezależnie od tego, czy uzupełniasz towary w hali produkcyjnej, czy transportujesz przedmioty na krótkich dystansach w magazynie, czy nawet kompletujesz zamówienia.
ULMA Wózek Ręczny paletowy (MPT)
Wózek Ręczny paletowy (MPT), higieniczne rozwiązanie do obsługi ładunków. ULMA Inoxtruck projektuje i wytwarza sprzęt do obsługi materiałów w sterylnych pomieszczeniach. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania dla przemysłu spożywczego, jak również przemysłu farmaceutycznego, medycznego, mikroelektroniki i czystych pomieszczeń dla lotnictwa
Wózek ręcznie prowadzony z elektrycznym systemem przechyłu ULMA (EBT300)
Udźwig [kg]: 3000
EBT 300 to wózek umożliwiający ergonomiczną manipulację / odlew ładunku, dzięki systemowi pochylania 85° i 105°. Modele te mają innowacyjną konstrukcję, która umożliwia ergonomiczną manipulację/ pochylanie do przenośnika taśmowego lub innych pojemników produktów przemysłu mięsnego redukujących wysiłek.
Nowy elektryczny wózek paletowy z platformą PLF/R/S
Udźwig [kg]: 2000-2500
Nowa generacja elektrycznych wózków paletpwych z platformą marki UniCarriers serii PLF200/250, PLR200/250 i PLS200/250. Wszystkie modele są wyposażone w wytrzymałe podwozie i są dostępne w trzech różnych długościach, Mini, Junior i Senior, w celu dostosowania do wymagań różnych pojemności baterii, zarówno litowo-jonowych, jak i kwasowo-ołowiowych. Wersja Mini to najkrótszy wózek dostępny na rynku, odpowiedni do intensywnych, ciężkich operacji wielozmianowych.
Wózek HELI stacker CDD12-030
Udźwig [kg]: 1250-1500
Wózki magazynowe to nieodzowne urządzenia do prac przeładunkowych i kompletacyjnych w magazynie, hurtowni, sklepach wielkopowierzchniowych. Czołowy dostawca wózków widłowych, w swej ofercie musi mieć również ten sprzęt. Heli Polska reprezentująca markę HELI przygotowała dla klientów najpopularniejsze modele tych wózków, te które najczęściej sa poszukiwane i przez klientów wybierane.
43 pozycji | strona 1 z 3
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021Zobacz więcej publikacji