NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Wózki widłowe | magazynowe

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Wózki widłowe | magazynowe

56 pozycji | strona 1 z 4
Wózek HELI stacker CDD14-930
Udźwig [kg]: 1000-1250
Wózki magazynowe to nieodzowne urządzenia do prac przeładunkowych i kompletacyjnych w magazynie, hurtowni, sklepach wielkopowierzchniowych. Czołowy dostawca wózków widłowych, w swej ofercie musi mieć również ten sprzęt. Heli Polska reprezentująca markę HELI przygotowała dla klientów najpopularniejsze modele tych wózków, te które najczęściej sa poszukiwane i przez klientów wybierane.
Wózek HELI stacker CDD16-D930
Udźwig [kg]: 2000-2500
Wózki magazynowe to nieodzowne urządzenia do prac przeładunkowych i kompletacyjnych w magazynie, hurtowni, sklepach wielkopowierzchniowych. Czołowy dostawca wózków widłowych, w swej ofercie musi mieć również ten sprzęt. Heli Polska reprezentująca markę HELI przygotowała dla klientów najpopularniejsze modele tych wózków, te które najczęściej sa poszukiwane i przez klientów wybierane.
MITSUBISHI PBV20-25N z podestem dla operatora
Udźwig [kg]: 2000-2500
Elektryczne wózki paletowe z podestem dla operatora & wózek do transportu dwóch palet. Stworzony do działania ... i gotowy na każde wyzwanie nawet w najmniejszych przestrzeniach
Wózek do obsługi rol ULMA (MRS)
Ten innowacyjny wózek został zaprojektowany i wyprodukowany przez ULMA Inoxtruck aby ułatwić trudne zadanie zastąpienia rolek filmowych z maszyn do pakowania mięsa / opakowań.
Nowy wózek paletowy elektryczny Toyota BT SPE 160
Udźwig [kg]: 2000
Wózki BT Staxio serii P – podnoszące z platformą, idealnie nadają się do wewnętrznego transportu na dłuższych dystansach, gdy ważna jest również wysoka wydajność. Posiadają one wiele przydatnych funkcji, na przykład dodatkowe ramiona podnoszące, które ułatwiają jazdę po nierównym, trudnym podłożu a także po pochyłościach; czy też dodatkowe szeroko rozstawione ramiona, ułatwiające obsługę palet zamkniętych.
Wózek magazynowy Mitsubishi RB14-25N2
Udźwig [kg]: 1400-2500
Ta wyjątkowa seria wózków wyposażona jest w bogaty pakiet funkcji, który spotka się z uznaniem każdego operatora. A zadowolony operator, to wydajny operator! Dzięki zastosowaniu technologii zmiennoprądowej oraz zaawansowanych systemów elektronicznych uzyskaliśmy efekt cichej, płynnej i precyzyjnej pracy wideł oraz jazdy i manewrów wózka.
Wózek magazynowy Mitsubishi RBM20-25K
Udźwig [kg]: 2000-2500
Ta wyspecjalizowana seria wózków świetnie radzi sobie z obsługą długich ładunków - takich jak rury czy drewniane belki - w bardzo ciasnych alejkach lub innych ograniczonych przestrzeniach. Wózki te mogą poruszać się do przodu, do tyłu, w bok, po skosie lub z obrotem, a także w gór i w dół. W połączeniu z wygodnymi urządzeniami sterującymi oraz pełnym skrótem 360° każdego koła, wózki czterokierunkowe serii RBMK stanowią gwarancję niesłychanej precyzji poruszania się oraz obsługi ładunku.
Wózek magazynowy Mitsubishi PBP16-20N2 - PREMiA ES
Udźwig [kg]: 1600-2000
Zaprojektowane do ciągłej eksploatacji w najtrudniejszych warunkach i ciasnych pomieszczeniach elektryczne wózki paletowe prowadzone ręcznie z serii PREMIA ES oferują szeroką gamę możliwości w zakresie przewożenia ładunków. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zwiększy funkcjonalność wózka paletowego prowadzonego ręcznie, wykonywać kursy wahadłowe czy też pokonywać nim dłuższe odległości, zawsze znajdzie się wózek z serii PREMIA, który spełni Państwa oczekiwania.
ULMA Elektryczny wózek paletowy EPT
Udźwig [kg]: 1600-2500
Konstrukcja elektrycznego wózka paletowego EPT została wykona w 100% ze stali nierdzewnej. Dzięki innowacyjnej i higienicznej konstrukcji wózek ten jest idealny do obsługi produktów mlecznych (sery, jogurty, mleko), rolniczych oraz pozostałej żywności, gwarantując ścisłe przestrzeganie zasad higieny w tych wymagających sektorach.
Wózek ręcznie prowadzony z elektrycznym systemem unoszenia ULMA (MS/EMS250)
Udźwig [kg]: 250
Wózki te przeznaczone są do obsługi pudełek, podnoszenia oraz przechyłu ładunków w sterylnych pomieszczeniach produkcyjnych i na liniach pakujących mięso.
Wózek ręcznie prowadzony z elektrycznym systemem przechyłu ULMA (EBT10)
Udźwig [kg]: 1000
Wózek umożliwiający transport ładunków w pojemnikach jak również ich rozładunek dzięki systemowi przechyłu z zachowaniem ergonomii.
RAP-450U Uniwersalny uchwyt na pistolet skanera RAM® Power-Grip ™ XL
Uniwersalny uchwyt pistoletu skanera RAM® Power-Grip ™ XL jest przeznaczony do użytku z pistoletami skanera o dużych rozmiarach i jest kompatybilny z uchwytami RAM® Mounts.
WÓZEK 4-KIERUNKOWY UNICARRIERS UFW
Udźwig [kg]: 2000-2500
Wielokierunkowy wózek wysokiego składowania UniCarriers Tergo UFW idealnie sprawdza się przy pracy z długimi ładunkami, ale też standardowymi paletami. Modele serii UFW są dostepne z udźwigiem 2t oraz 2,5t i oferują wysokość podnoszenia wynoszącą do 9,7 m. Wózkiem można precyzyjne operować we wszystkich kierunkach, a wymagana max. szerokość korytarza roboczego nie przekrazcza 2,8 m. Możliwość intensywnej pracy z najwyższą wydajnością jest zasługą doskonałych osiągów wózka: ponadprzeciętnego przyspieszenia, prędkości maksymalnej wynoszącej 13 km/h oraz dużej pojemności akumulatora.
Wózek widłowy MITSUBISHI PBR20N
Udźwig [kg]: 2000
Przy transporcie towarów na dłuższe odległości (ponad 50 metrów), a także przy załadunku i rozładunku towarów, operator wózka powinien mieć możliwość skorzystania z komfortu, bezpieczeństwa i ergonomii właściwych dla elektrycznych wózków paletowych z miejscem stojącym lub siedzącym. Z uwagi na lepsze przyspieszenie i większą prędkość jazdy wózka oraz najwyższą sprawność operatora, wkrótce zauważysz znaczne zwiększenie ilości wykonanej pracy.
CROWN wózki do kompletacji serii GPC 3000
Udźwig [kg]: 2500
Analizy procesu kompletacji zamówień wykazały, że nawet 90 procent składających się na niego typowych czynności jest wykonywanych poza wózkiem. Dlatego właśnie firma Crown skoncentrowała swoją uwagę na wielu rozwiązaniach pozwalających zredukować i uprościć ruchy operatora niezbędne podczas pracy, która odbywa się poza wózkiem, ale z jego wykorzystaniem.
56 pozycji | strona 1 z 4
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji