NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Automatyka z IT | Systemy Auto ID

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Automatyka z IT | Systemy Auto ID

15 pozycji | strona 1 z 1
Datalogic Memor 20
Dzięki potężnemu procesorowi Qualcomm, wydajnemu zarządzaniu baterią, lokalizacji dwóch kart SIM i GPS oraz najlepszym możliwościom łączności, Memor 20 gwarantuje doskonałą i długotrwałą wydajność w Twoich rękach. To innowacyjne urządzenie, zaprojektowane i opracowane jako gotowe do pracy w przedsiębiorstwach, zawiera również bezprzewodowy system ładowania Datalogic, zapewniający wyjątkowo niezawodne ładowanie bezdotykowe, w połączeniu z 1-częściową wymienną baterią zapewniającą najlepszą przewagę operacyjną w warunkach 24/7.
Drukarka etykiet Honeywell PX6ie
Honeywell PX6ie to drukarka przemysłowa, cechująca się dużą wydajnością i wytrzymałością. Przeznaczona jest do pracy ciągłej, całodobowej. Wysoka jakość wydruku i niezawodność sprawia, że urządzenie to jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
Drukarka etykiet Honeywell PX940
Drukarki PX940 znajdą szerokie zastosowanie w takich sektorach jak transport i logistyka, farmacja, opieka zdrowotna oraz produkcja przemysłowa.
iDimension Plus do automatycznego wymiarowania
System iDimension Plus marki Rice Lake to najszybsze rozwiązanie zwracające wynik nawet w 0,2 sekundy. Służy do pomiaru parametrów pudełek, kartonów, torebek foliowych, tub i paczek o nieregularnym kształcie, a nawet kopert.
Honeywell ScanPal EDA51K
ScanPal™ EDA51K to wytrzymały komputer mobilny z kluczem, o podwyższonej trwałości (klasa IP65). Może on wytrzymać pewien poziom kurzu, działanie wody, upadek, wibracje, wilgotność, ciepło, zimno, a nawet elektryczność statyczną. EDA51K charakteryzuje się dużą szybkością działania, wykorzystuje ośmiordzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™1,8 GHz i oferuje 3G+32G lub 4G+64G opcje pamięci.
Czytnik kodów kreskowych Zebra DS3608-ER/DS3678-ER
Pracownicy magazynowi Twojego przedsiębiorstwa skanują codziennie tysiące kodów kreskowych, starając się bezbłędnie kompletować zamówienia i zapewniać punktualność dostaw. Produktywność ich pracy zależy od jakości skanera, w jaki zostali wyposażeni. Jeżeli potrzebują możliwości skanowania kodów kreskowych 1D i 2D z daleka i z bliska, zaopatrując ich w przewodowy skaner DS3608-ER lub bezprzewodowy skaner DS3678-ER, dostarczysz im najlepszą z możliwych opcji urządzenie o nadzwyczaj mocnej budowie i niezrównanej wydajności skanowania
Zebra MC3300x
Komputer mobilny MC3300x to wszechstronny, lekki, a jednocześnie wytrzymały dotykowy terminal z klawiaturą. Umożliwia skanowanie 1D i 2D z bliskiej, średniej lub dużej odległości — moduł skanujący SE4850 poradzi sobie ze wszystkim. Zwiększony zasięg umożliwi pracownikom rejestrację kodów kreskowych zarówno na przedmiotach trzymanych w ręku — z odległości tak bliskiej jak 7,62 cm — jak i znajdujących się na najwyższych regałach magazynowych — z odległości tak dużej jak 21,4 m. Posiada zasilanie na trzy zmiany dzięki wiodącej w tej klasie baterii 7000 mAh oraz Bluetooth 5.0 — dwa razy większa szybkość, cztery razy większy zasięg, niższy pobór mocy.
Ręczny czytnik kodów kreskowych Zebra LI3608/LI3678
Poza niezrównaną wydajnością skanowania, bardzo wytrzymałą budową oraz bezkonkurencyjną łatwością zarządzania skanery te wyposażone są w szereg dodatkowych funkcji, które sprawiają, że użytkowanie jest łatwe i intuicyjne w odbiorze
Skaner kodów kreskowych Datalogic Handscanner
Skaner przeznaczony do użytku w transporcie i logistyce, handlu detalicznym, produkcji oraz w opiece zdrowotnej.
Terminal mobilny Honeywell EDA61K
Wytrzymały, mobilny komputer z kluczem, który pomaga firmom w automatyzacji i zabezpieczeniu przed błędami przepływu pracy w magazynach wewnętrznych i zewnętrznych, centrach dystrybucyjnych i zapleczach handlowych. Dzięki baterii wystarczającej na dwie lub trzy zmiany oraz lekkiej konstrukcji, która minimalizuje zmęczenie użytkownika, EDA61K pomaga w płynnym przepływie materiału przez cały dzień.
Zebra MC2200/MC2700
Model MC2200/MC2700 to doskonały wybór dla klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw Te niedrogie, wzmocnione dotykowe komputery mobilne z klawiaturą zapewnią praktycznie każdemu pracownikowi obsługę praktycznie każdego zastosowania w sektorze magazynowym/dystrybucji, produkcji i handlu detalicznego.
Terminal mobilny Datalogic Skorpio X5
Skorpio X5 umożliwia firmom handlowym, transportowym, logistycznym, produkcyjnym i medycznym osiągnięcie nowych poziomów niezawodności i elastyczności – ten ultraszybki, wydajny komputer mobilny ma największy wyświetlacz wielodotykowy na rynku przenośnych terminali danych (PDT).
Terminal wózkowy Zebra VC80
Dzięki komputerowi VC80 operatorzy pojazdów transportu bliskiego mogą zyskać mobilny dostęp do aplikacji komputerów stacjonarnych, które poprawiają produktywność i dokładność.
Honeywell Xenon 1950g & 1952g (XP)
Skanery z serii Xenon XP zapewniają najwyższą wydajność i najlepszą w swojej klasie trwałość, co zwiększa produktywność pracowników i maksymalny czas pracy, a tym samym obniża koszt TCO.
Czytnik kodów kreskowych Honeywell Granit 1980i
Wytrzymałość i komfort pracy Granita 1980i zapewnia szczelna obudowa, zaprojektowana zgodnie z normą IP65, wyprofilowany pistoletowy uchwyt oraz duży zasięg odczytu (do 15m.) Dzięki mocnej konstrukcji skaner jest odporny na ciężkie warunki atmosferyczne (temp pracy: -30 do +50), wstrząsy i wielokrotne upadki na betonową powierzchnię
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021EMIL - 05-2021EMIL - 05-2021EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021Zobacz więcej publikacji