NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Automatyka z IT | Systemy Auto ID

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Automatyka z IT | Systemy Auto ID

18 pozycji | strona 1 z 2
Czytnik kodów kreskowych Honeywell Granit 1980i
Wytrzymałość i komfort pracy Granita 1980i zapewnia szczelna obudowa, zaprojektowana zgodnie z normą IP65, wyprofilowany pistoletowy uchwyt oraz duży zasięg odczytu (do 15m.) Dzięki mocnej konstrukcji skaner jest odporny na ciężkie warunki atmosferyczne (temp pracy: -30 do +50), wstrząsy i wielokrotne upadki na betonową powierzchnię
Zebra MC2200/MC2700
Model MC2200/MC2700 to doskonały wybór dla klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw Te niedrogie, wzmocnione dotykowe komputery mobilne z klawiaturą zapewnią praktycznie każdemu pracownikowi obsługę praktycznie każdego zastosowania w sektorze magazynowym/dystrybucji, produkcji i handlu detalicznego.
Komputer mobilny Zebra MC3300ax
Komputer mobilny MC3300ax oferuje Wi-Fi 6, zaawansowane śledzenie urządzeń i bezpłatną przeglądarkę Enterprise Browser. Wyróżnia się przemyślaną ergonomią, dzięki której można zdecydowanie poprawić produktywność magazynu i hali produkcyjnej.
Czytnik kodów kreskowych Zebra DS3608-ER/DS3678-ER
Pracownicy magazynowi Twojego przedsiębiorstwa skanują codziennie tysiące kodów kreskowych, starając się bezbłędnie kompletować zamówienia i zapewniać punktualność dostaw. Produktywność ich pracy zależy od jakości skanera, w jaki zostali wyposażeni. Jeżeli potrzebują możliwości skanowania kodów kreskowych 1D i 2D z daleka i z bliska, zaopatrując ich w przewodowy skaner DS3608-ER lub bezprzewodowy skaner DS3678-ER, dostarczysz im najlepszą z możliwych opcji urządzenie o nadzwyczaj mocnej budowie i niezrównanej wydajności skanowania
Honeywell ScanPal EDA51K
ScanPal™ EDA51K to wytrzymały komputer mobilny z kluczem, o podwyższonej trwałości (klasa IP65). Może on wytrzymać pewien poziom kurzu, działanie wody, upadek, wibracje, wilgotność, ciepło, zimno, a nawet elektryczność statyczną. EDA51K charakteryzuje się dużą szybkością działania, wykorzystuje ośmiordzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™1,8 GHz i oferuje 3G+32G lub 4G+64G opcje pamięci.
Terminal mobilny Honeywell EDA61K
Wytrzymały, mobilny komputer z kluczem, który pomaga firmom w automatyzacji i zabezpieczeniu przed błędami przepływu pracy w magazynach wewnętrznych i zewnętrznych, centrach dystrybucyjnych i zapleczach handlowych. Dzięki baterii wystarczającej na dwie lub trzy zmiany oraz lekkiej konstrukcji, która minimalizuje zmęczenie użytkownika, EDA61K pomaga w płynnym przepływie materiału przez cały dzień.
Terminal wózkowy Zebra VC80
Dzięki komputerowi VC80 operatorzy pojazdów transportu bliskiego mogą zyskać mobilny dostęp do aplikacji komputerów stacjonarnych, które poprawiają produktywność i dokładność.
Datalogic Memor 20
Dzięki potężnemu procesorowi Qualcomm, wydajnemu zarządzaniu baterią, lokalizacji dwóch kart SIM i GPS oraz najlepszym możliwościom łączności, Memor 20 gwarantuje doskonałą i długotrwałą wydajność w Twoich rękach. To innowacyjne urządzenie, zaprojektowane i opracowane jako gotowe do pracy w przedsiębiorstwach, zawiera również bezprzewodowy system ładowania Datalogic, zapewniający wyjątkowo niezawodne ładowanie bezdotykowe, w połączeniu z 1-częściową wymienną baterią zapewniającą najlepszą przewagę operacyjną w warunkach 24/7.
Skaner kodów kreskowych Datalogic Handscanner
Skaner przeznaczony do użytku w transporcie i logistyce, handlu detalicznym, produkcji oraz w opiece zdrowotnej.
Ręczny czytnik kodów kreskowych Zebra LI3608/LI3678
Poza niezrównaną wydajnością skanowania, bardzo wytrzymałą budową oraz bezkonkurencyjną łatwością zarządzania skanery te wyposażone są w szereg dodatkowych funkcji, które sprawiają, że użytkowanie jest łatwe i intuicyjne w odbiorze
Zebra MC3300x
Komputer mobilny MC3300x to wszechstronny, lekki, a jednocześnie wytrzymały dotykowy terminal z klawiaturą. Umożliwia skanowanie 1D i 2D z bliskiej, średniej lub dużej odległości — moduł skanujący SE4850 poradzi sobie ze wszystkim. Zwiększony zasięg umożliwi pracownikom rejestrację kodów kreskowych zarówno na przedmiotach trzymanych w ręku — z odległości tak bliskiej jak 7,62 cm — jak i znajdujących się na najwyższych regałach magazynowych — z odległości tak dużej jak 21,4 m. Posiada zasilanie na trzy zmiany dzięki wiodącej w tej klasie baterii 7000 mAh oraz Bluetooth 5.0 — dwa razy większa szybkość, cztery razy większy zasięg, niższy pobór mocy.
Czytnik Zebra DS3600-KD
DS3600-KD, należący do rodziny ultrawytrzymałych urządzeń marki Zebra, łączy w sobie niepowstrzymaną wydajność z uniwersalnością zapewnianą przez klawiaturę i kolorowy wyświetlacz. Gotowych aplikacji można zacząć używać zaraz po rozpakowaniu urządzenia — zapewniają one m.in. możliwość dodawania danych ilościowych i lokalizacyjnych.
Drukarka etykiet Honeywell PX6ie
Honeywell PX6ie to drukarka przemysłowa, cechująca się dużą wydajnością i wytrzymałością. Przeznaczona jest do pracy ciągłej, całodobowej. Wysoka jakość wydruku i niezawodność sprawia, że urządzenie to jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
Komputer mobilny Honeywell CT45 / CT45 XP
CT45 i CT45 XP: Rodzina wszechstronnych i wszechstronnych komputerów przenośnych opartych na najnowszej generacji platformy Mobility Edge. Wydajne, kompaktowe, trwałe i i łatwe w użyciu, rodzina produktów CT45 umożliwia maksymalny zwrot z inwestycji w rozwiązanie.
Drukarka etykiet Honeywell PX940
Drukarki PX940 znajdą szerokie zastosowanie w takich sektorach jak transport i logistyka, farmacja, opieka zdrowotna oraz produkcja przemysłowa.
18 pozycji | strona 1 z 2
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021Zobacz więcej publikacji