NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Automatyka z IT | Systemy Auto ID

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Automatyka z IT | Systemy Auto ID

38 pozycji | strona 1 z 3
Terminal mobilny Zebra VC80
Dzięki komputerowi VC80 operatorzy pojazdów transportu bliskiego mogą zyskać mobilny dostęp do aplikacji komputerów stacjonarnych, które poprawiają produktywność i dokładność.
Drukarka etykiet Honeywell PC42d
Kompaktowa i elegancka drukarka PC42d charakteryzuje się solidną, dwuwarstwową obudową, łatwą w obsłudze formą ładowania papieru i automatyczną funkcją automatycznego centrowania.
Czytnik kodów kreskowych Honeywell VOYAGER 1450G
Voyager 1450g to ręczny czytnik typu area imager, zbudowany na platformie najbardziej popularnej na świecie serii ręcznych czytników Voyager. Skaner ten umożliwia wielokierunkowy odczyt kodów (w zależności od wybranej wersji) 1D, PDF417, 2D, również złej jakości oraz kody z wyświetlaczy urządzeń mobilnych i ekranów LCD.
Terminal mobilny Honeywell Dolphin CT60
Wytrzymała technologia Dolphin CT60 jest idealna dla firm, które potrzebują łączności w dowolnym miejscu i czasie oraz szybkiego przechwytywania danych, aby zapewnić maksymalny czas pracy i produktywność.
Czytnik kodów kreskowych Honeywell VOYAGER 1452G
Voyager 1452g to ręczny, bezprzewodowy czytnik typu area imager. Zbudowany na platformie najbardziej popularnej na świecie serii ręcznych czytników Voyager. Technologia Bluetooth zapewnia bezprzewodową komunikację w zasięgu 10 metrów od bazy, zwiększając swobodę pracy oraz eliminując ograniczenia związane z używaniem kabli.
Drukarka etykiet Zebra ZD620
Drukarki biurkowe serii ZD620, bazujące na zaletach przodujących w branży drukarek GX, wyposażone są w liczne supernowoczesne funkcje, w tym pełną gamę opcji łączności, najszybszą łączność bezprzewodową i opcjonalny 10-przyciskowy kolorowy interfejs LCD, dzięki któremu procesu konfiguracji oraz odczytywania stanu drukarki nie będzie już trzeba opierać na zgadywaniu.
Terminal mobilny Zebra MC3200
Urządzenie zapewnia zabezpieczenia klasy biznesowej, możliwość zaawansowanego zarządzania oraz profesjonalne funkcje rejestrowania danych.
Tablet Zebra MC67
Wytrzymałe komputery mobilne z serii MC67 dają pracownikom terenowym wszystkie narzędzia, jakich potrzebują, aby szybciej i sprawniej wykonywać swoje obowiązki. Kompleksowo wyposażone urządzenie pozwala pracownikom uzyskać dostęp do informacji z systemu obsługi zaplecza, zeskanować praktycznie każdy kod kreskowy niemal niezależnie od jego stanu, sczytywać dokumenty w celu łatwiejszego prowadzenia dokumentacji, wykonywać i przesyłać nagrania wideo oraz zdjęcia
Terminal wózkowy Honeywell Thor VM3
Thor VM3 oferuje przełomowe cechy pozwalające zminimalizować czas przestojów i zmaksymalizować zwrot z inwestycji. Wśród nich funkcja Smart Dock, która zapewnia oszczędność kosztów napraw i wsparcia serwisowego.
Tablet GETAC T800
Standardowy czas pracy na jednej baterii wynosi 8 godzin a przy zastosowaniu dodatkowej baterii ten czas ulega podwojeniu i oferuje nam bezkonkurencyjne 16 godzin ciągłej pracy bez ładowania.
Czytnik kodów kreskowych Honeywell XENON 1950(XP)
Nie wszystkie skanery potrafią szybko odczytać kody źle wydrukowane czy uszkodzone. Powoduje to dużą frustrację klientów i personelu. Xenon 1950g to urządzenie, które zostało zaprojektowane tak, aby takie sytuacje nie miały miejsca.
Czytnik kodów kreskowych QuickScan QD2400 2D
Czytnik QuickScan I QD2400 2D został stworzony z myślą o zaspokojeniu potrzeb sprzedawców w zakresie odczytu praktycznie wszystkich kodów kreskowych. Eleganckie detale konstrukcyjne zostały zawarte w małej, wyważonej i lekkiej obudowie.
Czytnik kodów kreskowych Datalogic Magellan 1100i
Wielokierunkowy skaner Magellan 1100i jest wysokiej jakości, uniwersalnym narzędziem. Wykorzystuje Datalogic ADC – najnowszą technologię cyfrowego przetwarzania obrazu, aby zapewnić intuicyjną i szybką skuteczność odczytu kodów kreskowych 1D i 2D, a także wspiera zaawansowane techniki przechwytywania obrazu.
Tablet dla firm ET51/ET56
Tablety ET51/ET56 to urządzenia najlżejsze i najcieńsze w całej linii wzmocnionych tabletów firmy Zebra. Przystosowane są do całodziennego wykorzystania w pracy wewnątrz firmy jak i do pracy w terenie. Dostępne są dwie wersje 8,4 cali oraz 10,1 cali.
Tablet GETAC F110
F110 to prawdziwa rewolucja na rynku wzmocnionych tabletów. F110 łączy w sobie ogromną wydajność dzięki procesorowi 7-tej generacji Intel® Core™, duży 11.6" ekran oraz lekką konstrukcję, zmieniając w ten sposób całkowicie wyobrażenie o dotychczasowych tabletach Rugged. Wielkością zbliżony do zwykłej kartki papieru nowy F110 jest obecnie najcieńszym i najlżejszym tabletem rugged z ekranem 11.6"HD, podwójnymi bateriami i procesorem 5-tej generacji działającym pod kontrolą systemu Windows.
38 pozycji | strona 1 z 3
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020EMIL - 10-2020EMIL - 10-2020EMIL - 09-2020EMIL - 09-2020Zobacz więcej publikacji