NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Automatyka z IT | Systemy Auto ID

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Automatyka z IT | Systemy Auto ID

12 pozycji | strona 1 z 1
RAM-HOL-TAB12U RAM® Tab-Tite ™ Uniwersalny uchwyt sprężynowy na tablety 8
Sprężynowy uchwyt RAM® Tab-Tite ™ z mechanizmem szybkiego zwalniania zapewnia bezpieczne dopasowanie i łatwy dostęp do zamontowanego tabletu.
RAM-VPR-105 RAM® Quick-Draw ™ Jr. Uniwersalny uchwyt do drukarki
Uchwyt RAM® Quick Draw ™ Jr. wykorzystuje unikalny mechanizm sprężynowy, który trzyma mocno, a jednocześnie zapewnia łatwe wyjmowanie w celu przechowywania drukarki.
Terminal mobilny Honeywell EDA61K
Wytrzymały, mobilny komputer z kluczem, który pomaga firmom w automatyzacji i zabezpieczeniu przed błędami przepływu pracy w magazynach wewnętrznych i zewnętrznych, centrach dystrybucyjnych i zapleczach handlowych. Dzięki baterii wystarczającej na dwie lub trzy zmiany oraz lekkiej konstrukcji, która minimalizuje zmęczenie użytkownika, EDA61K pomaga w płynnym przepływie materiału przez cały dzień.
iDimension Plus do automatycznego wymiarowania
System iDimension Plus marki Rice Lake to najszybsze rozwiązanie zwracające wynik nawet w 0,2 sekundy. Służy do pomiaru parametrów pudełek, kartonów, torebek foliowych, tub i paczek o nieregularnym kształcie, a nawet kopert.
Czytnik kodów kreskowych Honeywell GENESINS XP 7680g
Skaner Genesis XP 7680g zapewnia zwiększoną produktywność i elastyczność w dostosowywaniu się do prawie każdego trybu pracy przy skanowaniu. Sprawdzona w praktyce technologia skanowania XP firmy Honeywell z łatwością radzi sobie z źle wydrukowanymi i uszkodzonymi kodami kreskowymi.
RAM-101U-B RAM® Universal Double Ball Mount z dwoma okrągłymi płytami
RAM-101U-B składa się z krótkiego ramienia z podwójnym gniazdem i dwóch okrągłych podstaw o średnicy 2,5 "z uniwersalnym układem otworów AMPS. Technologia gumowej kulki i gniazda pozwala na niemal nieskończoną regulację.
Ręczny czytnik kodów kreskowych Zebra LI3608/LI3678
Poza niezrównaną wydajnością skanowania, bardzo wytrzymałą budową oraz bezkonkurencyjną łatwością zarządzania skanery te wyposażone są w szereg dodatkowych funkcji, które sprawiają, że użytkowanie jest łatwe i intuicyjne w odbiorze
Skaner kodów kreskowych Datalogic Handscanner
Skaner przeznaczony do użytku w transporcie i logistyce, handlu detalicznym, produkcji oraz w opiece zdrowotnej.
RAM-234-3FL Uchwyt na laptopa RAM® Tough-Tray ™ ze sprężyną i płaskimi ramionami mocującymi
RAM Tough-Tray ™ to sprężynowa, rozszerzalna podkładka, która może pomieścić laptopy o szerokości od 10 do 16 cali. Podkładka zawiera cztery płaskie boczne ramiona zaciskowe, dzięki czemu laptopa można całkowicie zamknąć.
Terminal mobilny Datalogic Skorpio X5
Skorpio X5 umożliwia firmom handlowym, transportowym, logistycznym, produkcyjnym i medycznym osiągnięcie nowych poziomów niezawodności i elastyczności – ten ultraszybki, wydajny komputer mobilny ma największy wyświetlacz wielodotykowy na rynku przenośnych terminali danych (PDT).
Drukarka etykiet Honeywell PX6ie
Honeywell PX6ie to drukarka przemysłowa, cechująca się dużą wydajnością i wytrzymałością. Przeznaczona jest do pracy ciągłej, całodobowej. Wysoka jakość wydruku i niezawodność sprawia, że urządzenie to jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
Uniwersalny uchwyt pistoletu skanera RAM® Power-Grip ™ RAP-396U
Uniwersalny uchwyt pistoletu skanera ma wymienne elastomerowe żebra zapewniające bezpieczne dopasowanie.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji