Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Bezpieczeństwo | Systemy kontrolne

4 pozycji | strona 1 z 1
System antykolizyjny
Cy.Guard to system zaprojektowany w celu zmniejszenia ryzyka kolizji mogących przydarzyć się w magazynach, zakładach produkcyjnych i innych budynkach oraz obszarach, po których poruszają się wózki widłowe. Jest to idealne rozwiązanie do zastosowania w miejscach o dużym natężeniu ruchu pojazdów.
Zarządzanie dostępem do wózków widłowych
Samodzielny moduł RFID System Control umożliwia w prosty sposób zarządzanie dostępem do maszyn wybranym pracownikom. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta – polega na przyłożeniu karty RFID do odbiornika, dzięki czemu uzyskujemy dostęp do włączenia i prowadzenia pojazdu.
Kamery do wózków widłowych
RVM to aktywny system składający się ze specjalistycznych kamer, dedykowanych do wózków widłowych oraz innych pojazdów przemysłowych. Dzięki jego zastosowaniu, operatorzy tych maszyn zyskują większe pole widzenia (m.in. mogą kontrolować co dzieje się z tyłu pojazdu), tym samym zapewniając sobie bezpieczeństwo i precyzję pracy.
Monitorowanie i nawigacja wewnątrz budynków
Z dokładnością do 0,5 m system pozwala dzielić obiekt na strefy, określać położenie użytkownika oraz dostarczać danych na podstawie, których tworzone są mapy ciepła wykorzystania przestrzeni, mapy ciepła ruchu, intensywności zdarzeń czy obciążenia ścieżek komunikacyjnych.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021Zobacz więcej publikacji