Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Regały magazynowe | system typu "Shuttle"

5 pozycji | strona 1 z 1
Pallet shuttle Mecalux
Jest to akumulacyjny, półautomatyczny system magazynów paletowych wjezdnych, w którym do przemieszczania ładunków wewnątrz korytarzy towarowych stosowane są automatyczne wózki Pallet Shuttle. Eliminuje to konieczność wjeżdżania wózków widłowych w głąb regałów, a jednocześnie ułatwia, usprawnia i przyspiesza załadunek i rozładunek palet.
System STOW Shuttle STOWATLAS®
Zintegrowany system głębokich tuneli składowania z systemem odbioru towarów za pomocą specjalnej platformy samojezdnej.
System satelitarny DEXION
Regały satelitarne oferowane przez Dexion są na wpół-automatycznym systemem magazynowym przeznaczonym do składowania towarów w kanałach, podobnych do kanałów systemu drive-in. Regały satelitarne eliminują konieczność wjeżdżania wózkami widłowymi do kanałów składowych i są ekonomicznym i oszczędzającym czas systemem magazynowym.
System gęstego składowania AutoMAG
System gęstego składowania z półautomatycznym satelitą AutoMAG to jedno z oferowanych przez firmę PROMAG S.A. rozwiązań pozwalających na maksymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. W tym systemie magazynowania załadunek, rozładunek oraz przemieszczanie jednostki ładunkowej w kanałach specjalnie skonstruowanych regałów wjezdnych odbywa się przy pomocy półautomatycznego satelity AutoMAG sterowanego radiowo za pomocą prostego w obsłudze pilota.
System składowania kanałowego ORBITER SSI SCHÄFER
Gotowy system składowania kanałowego shuttle - ORBITER firmy SSI SCHÄFER. Nowy, dostępny od ręki.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2017EMIL - 12-2017EMIL - 11-2017EMIL - 11-2017EMIL - 10-2017EMIL - 10-2017EMIL - 09-2017EMIL - 09-2017Zobacz więcej publikacji