Raport Widlak List

Raport Widlak List
Logo_Widlak List

Raport Widlak List jest unikalną publikacją na rynku logistyki sprzętowej, zawiera dwie części, merytoryczną i analityczną. W części merytorycznej publikowane są prezentacje z wdrożeń, komentarze i opinie ekspertów - praktyków z rynku logistyki sprzętowej. W części analitycznej publikujemy dane o gospodarce i rynku wózków widłowych oraz jego otoczeniu. 

Rynek wózków widłowych jest dynamicznie rozwijająca się gałązią gospodarki, największy rynek w ynku logistyki sprzętowej, na którym działa wiele podmiotów gospodarczych, rozwijając nowe technologie i innowacyjne rozwiązania, podnoszące jakość i efektywność obsługi łańcuchów dostaw.  

Raport “ Widlak List ”, to dla działających w branży logistyki sprzętowej cenne źródło informacji o zmieniającym się rynku wózków widłowych.

W analitycznej części raportu publikujemy dane o:

  • sytuacji gospodarczej Polski, w jakiej rozwija się rynek wózków widłowych
  • rynku powierzchni przemysłowych i magazynowych,
  • rynku wózków widłowych: w ujęciu ilościowym, według rodzaju, napędu  i udźwigu, analiza trendu w segmencie czołowych wózków widłowych
  • rynku wózków widłowych według World Integrated Trade Solution,
  • rynku leasingu wózków widłowych,
  • wartości rynku wózków widłowych.

Badania  i analiza rynku wózków widłowych wykonane  na podstawie danych Urzędu Dozoru Technicznego(UDT), Głównego Urzędu Statystycznego (GUS), Ministerstwa Gospodarki (MG), AXI IMMO, European Manufacturers of Materials Handling (FEM), World Integrated Trade Solution(WITS), Związku Polskiego Leasingu (ZPL) oraz własnych danych portalu Log4.pl.  

Widlak List 2020
Widlak List 2020
Widlak List 2020
Raport Widlak List 2020, jest badaniem rynku pierwotnego i wtórnego wózków widłowych w oparciu o dostępne dane pochodzące z Urzędu Dozoru Technicznego,World Integrated Trade Solution, Głównego Urzędu Statystycznego oraz innych instytucji przetwarzających dane z rynku logistycznego. Rynek wózków widłowych to ważny i stabilny obszar gospodarczy, rosnący rynek usług logistycznych i e-commerce stymuluje wzrost ilości tego sprzętu w magazynie, centrum dystrybucyjnym czy intralogistyce. Przygotowany we współpracy z naukowym kołem logistyki DIALOG raport, jest jedynym tego rodzaju opracowaniem, które analizuje rynek wózków widłowych, pokazując go w otoczeniu z innymi obszarami gospodarczego współistnienia. Raport zawiera osiem rozdziałów uporządkowanych tematycznie, w których prezentowane są dane statystyczne i konkluzje analityków.
cena netto800.00 PLN
cena brutto984.00 PLN
Widlak List 2019
Widlak List 2019
Widlak List 2019
Raport Widlak List 2019, jest cyklicznym badaniem rynku wózków widłowych w oparciu o dostępne dane pochodzące z Urzędu Dozoru Technicznego,World Integrated Trade Solution, Głównego Urzędu Statystycznego oraz innych instytucji przetwarzających dane z rynku logistycznego. Rynek wózków widłowych cechuje stabilny wzrost, rokrocznie przybywa tego nieodzownego sprzętu w magazynie, centrum dystrybucyjnym czy intralogistyce. Przygotowany we współpracy z naukowym kołem logistyki DIALOG raport, jest jedynym tego rodzaju opracowanie, które analizuje rynek wózków widłowych, pokazując go w otoczeniu z innymi obszarami gospodarczego współistnienia. Raport zawiera dziesięć rozdziałów uporządkowanych tematycznie, w których prezentowane są wyniki statystyczne i konkluzje analityków.
cena netto500.00 PLN
cena brutto615.00 PLN
Widlak List 2018
Widlak List 2018
Widlak List 2018
Raport Widlak List 2018, to cykliczne badanie rynku wózków widłowych w oparciu o dostępne dane pochodzące z Urzędu Dozoru Technicznego,World Integrated Trade Solution, Głównego Urzędu Statystycznego oraz innych instytucji przetwarzających dane z rynku logistycznego. Na rynku wózków widłowych rokrocznie przybywa kilkadziesiąt tysięcy sztuk tego nieodzownego sprzętu w magazynie, centrum dystrybucyjnym czy intralogistyce. Raport Widlak List 2018 przygotowany we współpracy z naukowym kołem logistyki DIALOG raport, jest jedynym tego rodzaju opracowaniem, które analizuje rynek wózków widłowych, pokazując go w otoczeniu z innymi obszarami gospodarczego współistnienia. Raport zawiera dziesięć rozdziałów uporządkowanych tematycznie, w których prezentowane są wyniki statystyczne i konkluzje analityków.
cena netto300.00 PLN
cena brutto369.00 PLN

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji