Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Wyposażenie do WW | Osprzęt do wózków widłowych

11 pozycji | strona 1 z 1
Widły Teleskopowe
Widły teleskopowe - wysuwne, zwiększą wydajność pracy Twojego wózka widłowego. Przyczepy mogą być ładowane i rozładowywane dzięki nim z jednej strony co skraca czas o połowę. Dzięki nim możemy korzystać z podwójnych regałów magazynowych co zwiększy nam powierzchnie magazynów.
Przesuw boczny zawieszany Cascade 55F-SSS-A1105
Przesuwy boczne wideł CASCADE pozwalają przesunąć obciążenie z boku na bok w celu skrócenia czasu obsługi i zapewnienia lepszej zwrotności ładunku. Dostępne modele pasują niemal do każdego rodzaju wózka widłowego.
CASCADE obrotnica 360 °
Obrotnice CASCADE są niezastąpionym elementem często zintegrowanym z różnego typami chwytaków , ale same też znajdują szerokie zastosowanie z zwykłymi widłami. Wszędzie gdzie jest potrzebny niezawodny i bezpieczny obrót z ładunkiem . Szeroko stosowane w przetwórstwie spożywczym , w branżach : motoryzacyjnych, recyklingowych, hutniczych i rolnych i wielu innych.
Pozycjoner wideł CASCADE 100K
Pozycjoner wideł CASCADE 100K to uniwersalny osprzęt mający opcjonalnie różne zakresy otwarcia. Pasujące do większości zastosowań są dostępne od wąskich korytarzy, z zerowymi jednostkami zamykającymi po bardzo szerokie jednostki otwierające, sięgające daleko poza szerokość wózka.
Pozycjoner wideł CASCADE serii L
Szybka i łatwa instalacja jest osiągana bez spawania, a zastosowanie zaworu sekwencyjnego lub RFHC (sterowanie hydrauliczne częstotliwością radiową) pozwala na użycie pojedynczego zaworu pomocniczego do sterowania dodatkową funkcją.
Widły rolkowe
Widły rolkowe w aplikacji zwiększają wszechstronność i wydajność wózka . Te specjalistyczne widły poza paletami mogą obsługiwać towar na podkładkach slipsheets i innych.
Widły Ważące
Widły Ważące to unikalne i innowacyjne widły pozwalające efektywnie ważyć produkty , umożliwiające zwarzyć produkt w momencie podnoszenia. Wyposażone w wyświetlasz bezprzewodowy wykorzystujący Bluetooth. Możemy przeglądać i śledzić ciężar poszczególnych ładunków i całkowitą masę wielu ładunków .
Pozycjoner wideł CASCADE serii G
wiele opcji mocowania wideł,dostępne, aby pasowały do Twojej aplikacji. Widły hakowe, widły przykręcane, widły ważące (widły wagowe) lub widły teleskopowe są kompatybilne z wieloma pozycjonerami wideł.
Magnetyczne nakładki na widły DAGS
DAGS magnetyczne nakładki na widły są przeznaczone do stosowania w każdym sektorze przemysłowym ,w którym produkty transportowane bez paletowo mogą ulec uszkodzeniu w wyniku kontaktu z widłami . DAGSy chronią powierzchnie , które są narażone na zarysowania lub zużycie . Nakładki poprawią stabilność śliskiego ładunku na widłach.
OSPRZĘTY ELEKTRYCZNE
Cascade Electrix, wspiera obsługę materiałów, niezależnie od typu wózka lub maszyny a teraz nawet robota AGV. Dlatego ma dedykowaną linię całkowicie elektrycznych osprzętu. Te oferty są bardzo energooszczędne i idealne do zautomatyzowanych pojazdów.
PUSH PULL
Push Pull urządzenie którego nie trzeba przedstawiać .Nie zastąpione przy załadunkach towarów w workach kartonach wszędzie tam gdzie chcemy wyeliminować palety. Idealnie sprawdza się przy załadunku ciężarówek wagonów statków
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021Zobacz więcej publikacji