W Polsce P3 dysponuje ponad 716.000 m2 powierzchni w istniejących i będących obecnie w budowie obiektach magazynowych i ponad 800.000 m2 w formule BTS. Parki logistyczne P3 zlokalizowane są w podwarszawskim Błoniu (P3 Błonie) i Mszczonowie (P3 Mszczonów), a także na zachodzie kraju w Poznaniu (P3 Poznań) i w centralnej Polsce, w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (P3 Piotrków).
P3 jest długoterminowym właścicielem, nabywającym i rozwijającym wysokiej jakości nieruchomości tak aby powiększać swoje portfolio. Firma nigdy nie sprzedała żadnego ze swoich budynków.
Misją P3 jest zapewnienie najemcom magazynów doskonałych możliwości najmu w obiektach o wysokiej jakości, w kluczowych lokalizacjach logistycznych. P3 buduje zrównoważone ekologicznie magazyny, spełniające najwyższe standardy międzynarodowe.
P3 jest własnością GIC, singapurskiego państwowego funduszu majątkowego.