Antalis docenia zalety Parku P3 Błonie

P3
17 listopada 2021
Antalis docenia zalety Parku P3 Błonie
P3 Błonie
P3 długoterminowy inwestor i deweloper europejskich obiektów magazynowych przedłużył z firmą Antalis umowę najmu magazynu w parku P3 Błonie. To kolejny po Katcon i Edu-Książce najemca, który w ostatnich miesiącach zdecydował się na kontynuację najmu magazynu w tym parku.
 
Zbigniew Smyczyński, Senior Leasing Manager P3 Logistic Parks w Polsce mówi: „Gmina Błonie to od lat jedna z najpopularniejszych lokalizacji na polskim rynku powierzchni magazynowych, często określna jako stolica polskiej logistyki. Obiekty w parku P3 Błonie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno firm polskich, jak i zagranicznych. Bardzo dobre położenie nieopodal Warszawy, w pobliżu autostrady i dróg krajowych zapewnia sprawną dystrybucję produktów, a także dostęp do wykwalifikowanych pracowników. Cieszymy się, że po kilku latach współpracy cały czas spełniamy wymagania naszych partnerów, a nasze magazyny stale zapewniają wydajność operacyjną, funkcjonalność, a także oszczędność pod względem wykorzystania zasobów.”
 
Antalis to wiodący dystrybutor papieru, opakowań i rozwiązań z zakresu komunikacji wizualnej w Europie.  Firma posiada 103 centra dystrybucyjne działające w ramach najwyższych standardów odpowiedzialności ekologicznej, które zapewniają światowej klasy obsługę prowadząc ponad 11 tys. dostaw dziennie.
 
Robert Mitura, CSEE Logistics Director Antalis mówi: „Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy i warunków jakie zapewniło nam P3. Centrum dystrybucyjne w parku P3 Błonie stanowi istotny element w naszej strategii.  Obiekt jest w pełni dostosowany do prowadzonych przez nas operacji i zapewnia nie tylko produktywność i bezpieczeństwo naszych towarów, ale też komfort naszym pracownikom i wydajność pod względem ekologicznym. Dzięki naszej współpracy jesteśmy w stanie utrzymać wysokiej klasy serwis logistyczny i zrealizować wymagania naszych klientów.”
 
Obiekt w parku P3 Błonie został zaprojektowany zgodnie z wymaganiami najemcy i wybudowany w 2017 roku. W budynku zostały zastosowane rozwiązania ekologiczne w postaci paneli izolacyjnych, paneli słonecznych do ogrzewania wody użytkowej, a także oświetlenia LED. P3 zapewnia także firmie zewnętrzne biuro.
 
Park P3 Błonie położony jest zaledwie 27 km na zachód Warszawy, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 92 z autostradą A2 (która jest częścią europejskiej trasy tranzytowej E30). W skład parku wchodzi 14 budynków, w których poza typowymi powierzchniami magazynowymi znajdują się również m.in. chłodnie, mroźnie i data center.
 

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji