Polecamy

Listopadowy Top 4 wózków widłowych

10 grudnia 2013
Listopadowy Top 4 wózków widłowych
Listopadowy Top 4 wózków widłowych

W listopadzie notowany jest spadek wejść w oferty publikowane na portalu, o 6% zmniejszyła się liczba kliknięć, których zanotowano 8959.  Zainteresowanie publikowanymi ofertami wózków widłowych w listopadzie zmniejszyło się 9%, kliknięto 2382 razy, nominalnie o 222 kliknięcia mniej w stosunku do poprzedniego miesiąca. To drugi miesiąc z rzędu w którym notowany jest spadek wejść w oferty publikowane na portalu. Czwarty kwartał, to zawsze okres wzmożonych zakupów inwestycyjnych w branży logistycznej, dane z listopada wskazują na mniejszą niż zazwyczaj aktywność w gospodarce magazynowej i logistyce.

Pierwsze miejsce w rankingu Top 4, zajęła oferta Nowoczesny wózek Nissan DX 15, która zanotowała 71 wejść. Seria DX odzwierciedla dążenie firmy Nissan do projektowania i dostarczania produktów o najwyższej wartości, łączących w sobie najbardziej zaawansowane technologie dostępne w branży wózków widłowych. Oryginalny, 4-punktowy, opatentowany system amortyzatorów firmy Nissan, skutecznie chroni kabinę przed drganiami, wywoływanymi przez silnik i podłoże, stwarza komfortowe warunki pracy operatora, a zarazem ogranicza poziom hałasu. Tryb ECO – to pełna ochrona przed hałasem, operator wybierając tryb ECO w modelach z napędem LPG, niski poziom hałasu zmniejsza o 2 dB.

wozki.jpg
wozki.jpg

Źródło: Portal Log4.pl

Drugie miejsce w Top 4 listopada , zajęła oferta „Wózek widłowy elektryczny BT C3E160 Duplex” z ilością 66 wejść w ofertę. Wózek BT C3E160 to bardzo wydajna jednostka transportowa, wyprodukowany w 2006 roku, o udźwigu 1600 kg. Wózek jest w ofercie wózków używanych Toyoty, z trzymiesięcznym okresem gwarancji lub 250mth, sprawdzony z badaniami UDT. Ta seria wózków widłowych znanej marki, przejętej przez firmę TOYOTA, jak widać cieszy się sporym zainteresowaniem. Nie bez znaczenia jest gwarancja serwisowa, która przy używanych wózkach widłowych ma duże znaczenie.


Na trzecim miejscu w rankingu Top 4, jest oferta „Kompaktowy wózek paletowy Atlet Piccolo PLL 180” z ilością 63 wejść. Atlet Piccolo PLL jest doskonałym wózkiem paletowym przeznaczonym do pracy w miejscach o ograniczonej przestrzeni i w różnych warunkach oraz do obsługi różnych nośników ładunku. Piccolo PLL jest idealnym wózkiem dla zaopatrzenia sklepów, sporadycznej kompletacji zamówień i krótkodystansowego transportu wewnętrznego np. w magazynach, supermarketach i obiektach produkcyjnych. Widły są standardowo wyposażone w kółka najazdowe i wózek PLL może obsługiwać wiele typów nośników ładunku, praktycznie w każdych warunkach - od temperatur pokojowych do zimnych magazynów (do -35°C). Wąski Piccolo z łatwością pokonuje pochyłości i rampy oraz posiada wyjątkowo mały promień zawracania.

wozki_na_tle.jpg
wozki_na_tle.jpg

Źródło: Portal Log4.pl

Czwarte miejsce w rankingu Top 4 września, zajęła oferta „Wózek Dyszlowy z masztem – ALTO PSH 200 STFV” z ilością 57 wejść. Alto PSH jest potężnym, solidnym wózkiem do składowania z operatorem idącym, przeznaczonym do pracy pod dużym obciążeniem i przydatnym do wielu zadań. Dobrze wyważony dyszel i jego intuicyjne położenie ułatwia bezpieczne prowadzenie. Prosty serwis dzięki wbudowanym pokładowym narzędziom diagnostycznym. ATC – komputer pokładowy pozwalający programować parametry pracy wózka. Kontrola dostępu do wózka. za pomocą indywidualnych kodów PIN. Mocna obudowa. Ten wysokowydajny wózek jest idealnym rozwiązaniem dla transportu wewnętrznego, kompletacji zamówień i składowania do wysokości 4200 mm

Listopad jest drugim miesiącem IV kwartału, okresu w którym najwięcej się sprzedaje, jeżeli chodzi o branżę logistyczną, zanotowany spadek zainteresowania ofertami, może niepokoić. W roku ubiegłym listopad był tym najlepszym miesiącem IV kwartału, teraz jest notowany spadek, niemniej w odniesieniu do ubiegłego roku jest to 49% wzrost. Udział wejść w oferty wózków widłowych w odniesieniu do wszystkich ofert utrzymuje się na stały 27% poziomie.
Red.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji