NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Zawsze niezawodne produkty GNB Industrial Power

EXIDE
10 lipca 2021
Zawsze niezawodne produkty GNB Industrial Power
Fot. Log4.pl
Produkcja akumulatorów
Ostatni rok, z oczywistych względów, był niezwykle wymagający dla wszystkich uczest­ników rynku. Koncern Exide i jego zakład w Polsce nie ma jednak powodów do narzekań. Tak jak wszyscy, musiał zmierzyć się z wyzwaniami trudnych czasów pandemii: efektów kolejnych lockdownów, przerw produkcyjnych zarówno u dostawców komponentów, jak i klientów, zwłaszcza na rynku pierwszego wyposażenia.
 
– Nie wpłynęło to na szczęście w zna­czącym stopniu na funkcjonowanie firmy, a dzięki dobrze skonstruowanej ofercie zamykamy swój rok fiskalny z satysfakcjonującymi wynikami – ko­mentuje Paweł Janikowski, Country Sales & Service Manager.
 
Przypomnijmy, że oferta firmy obejmuje baterie przemysłowe do zasilania wóz­ków widłowych, pojazdów drogowych, ciągników i innych pojazdów o wysokim zapotrzebowaniu energetycznym. Są to znane i szeroko wykorzystywane zarów­no na rynku pierwszego wyposażenia, jak i rynku wtórnym produkty TENSOR XGel, czyli wysokowydajne baterie o dużej pojemności i doskonałej zdolności przyj­mowania ładunku, całkowicie bezobsłu­gowe, możliwe do pełnego doładowania z poziomu rozładowania wynoszącego 70% – w ciągu 8 godzin – dzięki unikal­nemu profilowi GNB X.
 
Kolejne produkty to baterie TENSOR – przeznaczone do rozwiązań specja­listycznych i bardzo ciężkich aplikacji wymagających wyjątkowo krótkich cza­sów ładowania, o olbrzymich konsump­cjach prądu. Baterie TENSOR zostały zaprojektowane z myślą o zmniejszeniu przestojów w pracy, umożliwiają one pełne naładowanie baterii rozładowa­nej w 80% w zaledwie 4 godziny. Jest to możliwe dzięki wysokiej wydajności oraz doskonałej absorpcji energii, któ­rych efektem jest chłodniejsza bateria oraz bardzo niskie straty energii.
 
Kolejną szeroko rozpoznawalną marką produktów GNB są baterie z linii MA­RATHON. Marathon Classic to linia ba­terii EPzS stanowiących idealne źródło energii dla sprzętu załadowczo-wyła­dowczego. Produkty te sprawdzą się również w maszynach czyszczących, ciągnikach, podnośnikach, pojazdach elektrycznych oraz w łodziach hybry­dowych i elektrycznych. Linia Marathon Excell, dzięki sprawdzonej technologii PzS i unikalnemu stopowi o niskiej zawartości antymonu charakteryzuję się wysoką wydajnością i niewielkimi potrzebami konserwacyjnymi. Długie przerwy w uzupełnianiu wody (do 24 tygodni) redukują koszty serwisowa­nia do minimum. Marathon Aqua jest idealnym rozwiązaniem w przypadku zastosowań wymagających dłuższych przerw w uzupełnianiu wody. Mara­thon Aqua, dzięki konstrukcji opartej na płytach pancernych, charakteryzuje się niskim zapotrzebowaniem na prace serwisowe oraz niewielkimi kosztami operacyjnymi.
 
Marka SONNENSCHEIN to gama baterii VRLA, czyli z zaworem samoregulują­cym, wykonanych w technologii żelo­wej lub technologii AGM, jak również litowo-jonowych. Mogą być używane w wózkach widłowych, maszynach czyszczących i pojazdach elektrycz­nych. Ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa operacyjnego produkty te są szczególnie polecane do zastoso­wań w: przemyśle spożywczym, farma­ceutycznym i chemicznym.

Uzupełnieniem oferty są prostowniki z serii 2100 przeznaczone do wszyst­kich baterii ołowiowo-kwasowych Motive Power oraz akcesoria, takie jak systemy do uzupełniania wody, recyrkulacji elektrolitu i inne.
 
„Naszą działalność zawsze charakte­ryzowała pełna odpowiedzialność za współpracę z klientem, oraz nastawienie na działanie na zasadach partnerskich w długofalowej perspektywie” – mówi Paweł Janikowski – „staramy się być partnerem dla naszych klientów rów­nież w tych trudnych czasach” – dodaje. Niezawodnym atutem firmy jest moc­no zaangażowany zespół, stworzony z wysokiej klasy specjalistów z dużym doświadczeniem oraz wiedzą wynikającą ze skali biznesu i portfolio klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Exide jest kompetentnym partnerem w dostarcza­niu najlepszych rozwiązań w zakresie magazynowania energii

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021EMIL - 05-2021EMIL - 05-2021EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021Zobacz więcej publikacji