Polecamy

Usługi logistyczne dla Trouw Nutrition

3 lutego 2016
Usługi logistyczne dla Trouw Nutrition
Usługi logistyczne dla Trouw Nutrition

PEKAES SA nawiązała współpracę z firmą Trouw Nutrition – światowym liderem w produkcji suplementów i dodatków paszowych dla zwierząt gospodarskich. Wiodący polski operator logistyczny odpowiedzialny jest za obsługę krajowych dostaw drobnicowych oraz części międzynarodowego transportu całopojazdowego.

Ze względu na specyfikę wytwarzanych produktów Trouw Nutrition poszukiwała partnera, który będzie mógł sprostać wielu wyzwaniom. Kluczowym było szybkie dostarczanie wysyłanych towarów do docelowych odbiorców. PEKAES SA zaproponował rozwiązanie, dzięki któremu Trouw Nutrition korzysta z gwarancji realizacji wysyłki jeszcze w dniu jej zgłoszenia i dostarczenia przesyłek w dniu następnym. Rozległa sieć dystrybucyjna operatora umożliwia zapewnienie Klientowi terminowości zgodnej z jego oczekiwaniami.

– Współpraca z Trouw Nutrition oparta jest na jakości dostaw PEKAES SA oferowanych przez naszą sieć i dostawy bezpośrednie. Cieszę się, że świadczone przez nas usługi stały się częścią wspólnego rozwoju i zadowolenia Klienta – wyjaśnia Piotr Kowalik, dyrektor ds. sprzedaży usług TSL w PEKAES SA.


PEKAES jest operatorem logistycznym posiadającym doświadczenie we współpracy z przedsiębiorstwami stosującymi systemy HACCP. W ten sposób jest w stanie sprostać największym wyzwaniom logistycznym i zagwarantować najwyższą jakość realizacji usług w zgodzie z wymogami dotyczącymi magazynowania i transportu żywności.

W ramach nawiązanej współpracy PEKAES SA zapewnia zintegrowaną informację dla Klienta, opiekę handlowo-operacyjną, rozwiązania informatyczne oraz najwyższą jakość dostaw.

Źródło: PEKAES
Foto: PEKAES

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji