Polecamy

Trzy usługi GO!

GO! Express & Logistics
27 października 2016
Trzy usługi GO!
Go_foto

Od października, do specjalnie organizowanych odbiorów i terminowych dostaw, transportu próbek biologicznych oraz w suchym lodzie dołączą 3 dodatkowe usługi: GO! Cło, GO! Termin, a także GO! Weekend.

Usługi te z pewnością usprawnią i przyspieszą transport przesyłek, a także zapewnią jeszcze większą satysfakcję dla klienta. Ponadto, tak poszerzony serwis pozwala klientom na zaoszczędzenie czasu, który jest jakże cennym dobrem w dzisiejszych czasach.

Usługa GO! Cło pozwala na sprawne i bezproblemowe przetransportowanie przesyłki, która podlega odprawie celnej. Jedyną formalnością ze strony klienta jest wypełnienie pełnomocnictwa na czas nieokreślony, a wtedy GO! Express & Logistics będzie reprezentowała klienta przed urzędem celnym. Dla osób wyznających maksymę: „Czas to wszystko” firma GO! przygotowała usługę GO! Termin, która pozwala na precyzyjne określenie czasu odbioru i doręczenie przesyłki do miejsca destynacji.

Z myślą o osobach, które chciałyby, aby kurier odebrał od nich przesyłkę w weekend albo dostarczył ją do miejsca przeznaczenie w dniu wolnym albo święto, powstała usługa GO! Weekend.

Więcej na: http://www.general-overnight.pl/

 

Źródło: GO! Express & Logistics
Foto: GO! Express & Logistics

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji