Produkt o indywidualnych oczekiwaniach i potrzebach klientów

Faraone
25 października 2021
Produkt o indywidualnych oczekiwaniach i potrzebach klientów
Fot. Faraone
DOMUS
W reklamie widzieliśmy już, wydawałoby się, wszystko – rodziny z dziećmi, techników, konstruktorów i użytkowników drabin. Nowa kampania marki FARAONE to odważny i nowatorski, przełamujący schematy spot, który zyskał już tysiące odsłon. Co łączy zawodnika sumo, delikatną kobietę w czerwonej sukni, baseballistę i naukowca? Łączy ich idea bezpieczeństwa, wytrzymałości, ergonomia i wygoda użytkowania naszych produktów do pracy na wysokości. Jest to też motto, które przyświeca naszej firmie od początku jej działalności.
 
Firma FARAONE POLAND  Sp. z o.o. to czołowy europejski producent najbezpieczniejszych urządzeń do pracy na wysokości.
 
W naszej ofercie można znaleźć ponad 350 różnorodnych produktów, np. drabiny i podesty, wieże jezdne, podnośniki towarowe, platformy osobowe ELEVAH. FARAONE nie tylko oferuje gotowe rozwiązania, ale też wychodzi naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom i potrzebom klientów, tworząc produkty „szyte” na miarę, czyli dopasowane do konkretnych warunków pracy /np.: przy ograniczonej przestrzeni pracy/.
 
Poza produkcją nowoczesnego sprzętu, firma FARAONE zajmuje się  organizacją szkoleń  w zakresie bezpieczeństwa oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym sprzętu, co pozwala utrzymać ich wysoki poziom bezpieczeństwa i jakość techniczną.
 
Bezpieczeństwo, stabilność, wytrzymałość i poręczność to nie są puste frazesy. FARAONE nie tylko sprawuje pieczę nad bezpieczeństwem swoich projektów zdobywając liczne certyfikaty, ale również ma znaczący udział w tworzeniu europejskich norm bezpieczeństwa. Marka FARAONE nie tylko przestrzega i tworzy zasady bezpieczeństwa, ale buduje ich świadomość będąc mecenasem Fundacji Kultury Bezpieczeństwa (polskakochabezpieczenstwo.pl).
 
FARAONE to włoski i polski lider przemysłu 4.0. Początki jej działalności datuje się na lata 70 ubiegłego stulecia, kiedy to Piero Faraone postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku i wdrożył produkcję innowacyjnych drabiny aluminiowych, co w krótkim czasie dynamicznie zwiększyło sprzedaż i pozostawiło w tyle konkurentów – produkujących drabiny drewniane. Marka FARAONE  powstała w Tortoreto, a dziś podbija wiele rynków europejskich i światowych.
 
Fot. Faraone
FARAONE utworzyło dwie duże i nowoczesne fabryki poza Włochami - w Hiszpanii (w Sewilli) i w Polsce (w Goleniowie). Prezesem zarządu FARAONE POLAND jest Gianluca Marcattilii – twórca nowoczesnego oddziału firmy w Goleniowskim Parku Przemysłowym. Fabryka w Polsce rozwijająca się już od 25 lat, liczy obecnie aż 6 tys. m kw. łącznej powierzchni produkcyjnej    i magazynowej. 
 
Marce FARAONE POLAND zaufało wiele bardzo znanych firm: takich jak Mercedes, Toyota, PGE, spółki przemysłu kolejowego, lotniczego i ogromna rzesza odbiorców indywidualnych oraz małych firm. Drabiny i podesty naszej produkcji można znaleźć w największych i najnowocześniejszych zakładach w całej Europie.Dołącz do naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drabin, podestów, podnośników i platform. Masz specjalne wymagania? Na stronie FARAONE.PL znajduje się konfigurator scala system, za pomocą którego możesz łatwo skonfigurować produkt i dopasować go do swoich indywidualnych potrzeb.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji