NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Większe portfolio klientów FIEGE

FIEGE
4 maja 2021
Większe portfolio klientów FIEGE
Fot. FIEGE
Większe portfolio klientów FIEGE
Do grona klientów FIEGE dołączyła firma LORENZ SNACK-WORLD LOGISTICS, należąca do Grupy Lorenz, znanego i renomowanego producenta  słonych przekąsek Crunchips, Curly, Monster Munch, Peppies, i innych. Przedmiotem współpracy będzie obsługa logistyczna magazynu przyprodukcyjnego w Stanowicach koło Wrocławia. Zadaniem FIEGE będzie zarządzanie procesami magazynowymi i ich optymalizacja przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych, mających zapewnić terminowe i zgodne ze zleceniami przygotowanie wysyłek produktów Lorenz w warunkach dalszego wzrostu wolumenów.
 
„Przy wyborze operatora logistycznego kierowaliśmy się kilkoma czynnikami, ale niezwykle dla nas istotne było profesjonalne i szczegółowe nakreślenie planu dalszych optymalizacji procesów logistycznych w naszym magazynie w Stanowicach. Nasza firma cały czas dynamicznie się rozwija, więc bezproblemowa obsługa rosnących wolumenów jest   warunkiem koniecznym dla zachowania wysokiego stopnia zadowolenia naszych kontrahentów. Zdecydowaliśmy się na współpracę z FIEGE, bo propozycja jaką ta firma przedstawiła, spełniła nasze oczekiwania.– mówi Tomasz Leciejewski, Dyrektor Planowania i Logistyki w The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.
 
„Dziękujemy naszemu nowemu partnerowi za zaufanie. Bardzo doceniamy pełną otwartość i transparentność, która pozwoliła nam na przeprowadzenie gruntownego audytu aktualnych procesów logistycznych w magazynie i dzięki temu przygotowanie przemyślanych i starannie przeanalizowanych propozycji. Podpisanie kontraktu z Lorenz Snack-World Logistics stanowi dla nas ogromne wyróżnienie i jednocześnie zobowiązanie do osiągnięcia wspólnego celu, jakim jest zapewnienie wysokiej jakości i produktywności, czyli tego, co dobry operator logistyczny musi umieć dostarczyć – mówi Tomasz Przybył, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w FIEGE Sp. z o.o.
 

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji