Najnowszy produkt w klasie Etisoft Personal Protection

Redip
14 kwietnia 2020
Najnowszy produkt w klasie Etisoft Personal Protection
Fot. Etisoft
Najnowszy produkt w klasie Etisoft Personal Protection
Epidemia koronawirusa wymusza na przedsiębiorcach podejmowanie wielu nowych decyzji. Jak się okazuje, niektóre z nich mogą pomóc w walce z rozprzestrzenieniem się zagrożenia. Jednym z takich przykładów jest uruchomienie produkcji przyłbic ochronnych, czyli najnowszego produktu w klasie Etisoft Personal Protection.
 
Wykorzystano dotychczasowe zasoby
Do produkcji przyłbicy wykorzystany został dotychczasowy park maszynowy dostępny w ramach Grupy Etisoft. Procesy sztancowania, druku, montażu i pakowania wykonywane są w fabrykach zlokalizowanych w całej Polsce. Większość komponentów wytwarzana jest na miejscu z profesjonalnych materiałów pochodzących od renomowanych producentów.
 
Przyłbica ochronna – trwała i funkcjonalna
Poliwęglan zastosowany do produkcji szyby w przyłbicy jest jednym z najbardziej odpornych tworzyw sztucznych. Właśnie dlatego odpowiednie użytkowanie zapewni długotrwałą eksploatację produktu ochronnego. Dodatkowym atutem jest funkcja unoszenia i opuszczania przyłbicy na zawiasie. Prostota wykonania pozwala na szybki i intuicyjny montaż i demontaż produktu przez użytkownika (szyba przyłbicy jest mocowana na zatrzaskach). Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest również fakt, że można je dopasować do rozmiaru głowy, a wstawka z pianki poliuretanowej zapewnia wygodę użytkowania. Przyłbice umożliwiają pracę w okularach, a pozycja szyby pozwala na swobodne działanie. Do czyszczenia szyby należy używać spirytusu lub płynu do czyszczenia ekranów LCD.
 
Nie tylko komercyjnie
Zarząd firmy Etisoft zdecydował się bezpłatnie przekazać część wyprodukowanych przyłbic szpitalom z Gliwic, jak i jednostkom wojewódzkim, które mają oddziały zakaźne.
Przyłbice ochronne
Fot. Etisoft
Przyłbice ochronne

- Zdajemy sobie sprawę, że szpitale to instytucje, które w tej chwili najbardziej potrzebują tego rodzaju produktów – mówi Michał Majnusz, Prezes Zarządu Etisoft. - Naszym obowiązkiem jest wspierać tych, którzy każdego dnia walczą o zdrowie i życie innych osób. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się przekazać im nasz nowy produkt – dodaje przedstawiciel Etisoft.
 
Jeśli zaistnieje takie zapotrzebowanie, zarząd zapewnia, że zaplanowana 

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji