NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Pierwsze Targi Wózków Używanych STILL

Red
16 kwietnia 2018
Pierwsze Targi Wózków Używanych STILL
STILL_TWUzywanych_2018
Rynek wózków używanych rozwija się bardzo dynamicznie, czołowi producenci nowych wózków rozwijają ten obszar działalności wprowadzając nowe jakościowo podejście, oferując sprzęt gruntownie odrestaurowany z gwarancją jakości i bez ukrytych wad. Naturalnym staje się więc organizowanie spotkań z potencjalnymi użytkownikami tego sprzętu, by mogli zobaczyć wózek widłowy a nawet się nim przejechać.  Nie bez znaczenia jest pokazania przy tym, jak te wózki się przygotowuje do sprzedaży, co jest równie ważne dla użytkownika jak sam wózek.
 
Taka idea przyświecała organizacji pierwszych Targów Wózków Używanych STILL, które odbyły się  w Mrowinie niedaleko Poznania, miejscu gdzie mieści się Dział Wózków Używanych STILL. Do sprzedaży wystawiono 70 wózków widłowych ze wszystkich rodzajów sprzętu jaki pracuje w magazynie. Goście mogli też oglądać baterie i ich systemy ładowania prezentowane przez firmę Hoppecke, widły i osprzęt chwytający towar przedstawiała firma Osprzęt Roma Dudzińska, systemy ważenia i zapobiegania przeciążeniom prezentowała firma RAVAS, a laserowe i świetlne systemy bezpieczeństwa prezentowała firma DNT.
 
Na odwiedzających targi czekały ciekawe atrakcje, kontynuowany był zainicjowany w internecie konkurs, w którym można było wygrać wózek widłowy, można też było sprawdzić swoje możliwości w sterowaniu dronem.
 
STILL_TWU_rozmowy na warsztacie
STILL_TWU_rozmowy na warsztacie
Wielu gości zainteresowanych było zapleczem, gdzie przywracane są do właściwego stanu wózki widłowe, zwiedzali w towarzystwie techników serwisowych poszczególne stanowiska naprawcze. Byli pod wrażeniem profesjonalnego podejścia do naprawy wózków widłowych, zadawali szereg pytań technikom oraz handlowcom. To utwierdzało ich w przekonaniu dokonywanych wyborów wózków widłowych.
 
-  Pierwsze targi wózków używanych dają nam wiele informacji, które będziemy wykorzystywać w przyszłości, nie mamy wygórowanych oczekiwań sprzedażowych na tej imprezie. Chcieliśmy z naszym sprzętem być bliżej klienta, żeby mógł zobaczyć wózek który kupuje, ale też zapoznać się z warunkami w jakich jest naprawiany i to jak sądzę udało nam się zrealizować. – mówi Paweł Włuka Dyrektor Marketingu STILL Polska.  
 
TWU_STIIL_Rozmowy z klientem
TWU_STIIL_Rozmowy z klientem
Na pierwszych targach wózków używanych Still, sprzedano kilkanaście maszyn, wiele zostało zarezerwowanych na poczet przyszłych transakcji. Impreza jak stwierdził Paweł Włuka, dostarczyła bardzo wiele informacji, które zostaną wykorzystane w przyszłości.
 
Red.
Foto: Log4.pl

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2019EMIL - 03-2019EMIL - 02-2019EMIL - 02-2019EMIL - 01-2019EMIL - 01-2019EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018Zobacz więcej publikacji