NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Pierwsze Ogólnopolskie Targi Pracy Branży TSL

Redip
26 września 2018
Pierwsze Ogólnopolskie Targi Pracy Branży TSL
Fot. TransLogistica Jobs’2018
TransLogistica Jobs’2018_grafika
Ruszyła rejestracja na Pierwsze Ogólnopolskie Targi Pracy Branży Transport Spedycja Logistyka - TransLogistica Jobs’2018, które odbędą się w dniach 6 – 8 listopada 2018 r. w warszawskim Centrum Expo XXI.  To jedyna wystawa pracodawców w Polsce, gdzie można spotkać w jednym miejscu tak wiele czołowych firm z rynku logistycznego, które prezentują całe spectrum ofert pracy dla kandydatów o różnych kompetencjach i wykształceniu.
 
Branża logistyczna to jedna z najdynamiczniej rozwijających się w gospodarce. Polska jest nie tylko potęgą w transporcie drogowym UE, ale przede wszystkim stajemy się nowoczesnym hubem logistycznym dla całej Europy. To generuje również tysiące miejsc pracy, a dynamiczny rozwój, także w obszarze innowacji i technologii stwarza olbrzymie możliwości zawodowe dla ludzi o różnorodnych kompetencjach i wykształceniu.
 
Każdy z trzech dni targów - TransLogistica Jobs’2018 (dzień: Różnorodności, Wartości i Innowacji) będzie intensywny i bogaty w ciekawe wydarzenia, tj. dyskusje, seminaria, poradniki, autoprezentacje kandydatów, prezentacje wartości wystawców, a także spotkania z naukowymi kołami logistycznymi z całej Polski i dyskusje na temat pomysłów młodych ludzi na pracę i rozwiązania logistyczne.
 
- Do odwiedzenia targów zapraszamy każdego, kogo interesuje praca w branży transport – spedycja – logistyka, bez względu na doświadczenie i wykształcenie. Możliwości rozwoju jakie daje ten rynek pracy, są dużo większe od innych w naszej gospodarce. To niepowtarzalna okazja do bezpośredniego kontaktu z TOP pracodawcami z rynku logistycznego i spotkania ich w jednym miejscu oraz możliwość poznania każdego indywidualnie. Zapraszam do rejestracji już dzisiaj, jak też do zgłaszania swojej autoprezentacji – mówi Beata Trochymiak, redaktor naczelna Pracujwlogistyce.pl, współorganizator TransLogistica Jobs. 
 
Co ważne, TransLogistica Jobs odbędą się równolegle z 6. Międzynarodowymi Targami Transportu i Logistyki – TransLogistica Poland, jako impreza towarzysząca i spadkobierca cenionego w tej branży plebiscytu - Przyjazny Pracodawca TSL, organizowanego od 3 lat. Prestiż i marka tych targów przyciągają nie tylko znane i kluczowe przedsiębiorstwa z Polski i z innych krajów Europy, ale przede wszystkim tysiące odwiedzających.
 
- TransLogistica Poland, to największe targi logistyczne w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku spodziewamy się rekordowej liczby wystawców, jak też odwiedzających. Tym bardziej cieszymy się z organizacji TransLogistica Jobs, które dopełniają swoją szeroką ofertą tę wspaniałą wystawę i mam nadzieję, że zapiszą się na stałe w kalendarium imprez targowych polskiej branży TSL – podkreśla Paweł Konowałek, dyrektor Targów TransLogistica Poland, współorganizator TransLogistica Jobs.
 
Z pewnością te 3 dni targowe (od 6 do 8 listopada) będą intensywne i będzie wiele się działo. Organizatorzy szykują też konkursy i różne inne aktywności! Szczegóły na temat rejestracji i programu Pierwszych Ogólnopolskich Targów Pracy Branży TSL – TransLogistica Jobs’2018 – można znaleźć na stronie: www.targipracytsl.pl 
 
Redip

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji