Polecamy

Dni Otwarte wózków używanych

Jungheinrich
28 września 2017
Dni Otwarte wózków używanych
Jungheinrich łączy - dni otwarte
W dniach 13. oraz 14. września 2017 wrocławska hala magazynowa Jungheinrich po raz kolejny przeobraziła się w halę wystawienniczą. Tradycyjnie już organizowane tu Dni Otwarte odbyły się pod hasłem: „Jungheinrich łączy maszyny, pomysły, rozwiązania, tworząc nowoczesne magazyny“. Impreza na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń logistycznych w Polsce.
 
Do oddziału Jungheinrich w Panattoni Park w Bielanach Wrocławskich przybyli odwiedzający z całej Polski. Wydarzenie cieszyło się wyjątkowym zainteresowaniem, a frekwencja przewyższyła ubiegłoroczną.
 
Uczestnicy mogli z bliska poznać „gwiazdy” Jungheinrich, czyli wózki używane Jungstars. Firma wystawiła ich aż 100 modeli. „Wózki używane Jungheinrich, zanim trafią do klientów, przechodzą proces gruntownej renowacji w niemieckiej fabryce w Dreźnie. Po rygorystycznej kontroli podzespołów, części zużyte są wymieniane na nowe, oryginalne. Jesteśmy pewni jakości naszych wózków używanych dając na nie 12 miesięczną gwarancję. Po zakończeniu przygotowania wózka nawet ekspert ma trudności z odróżnieniem wózka używanego od nowego.” – mówi Anna Witkowska, Dyrektor ds. wózków używanych w Jungheinrich.
 
Na odwiedzających podczas Dni Otwartych czekało również 50 modeli nowych wózków widłowych. Specjalnie na to wydarzenie firma Jungheinrich przygotowała premierę swojego najnowszego produktu -  elektrycznego wózka czołowego EFG z akumulatorem  litowo-jonowym.
 
Już podczas Dni Otwartych dostaliśmy wyraźne sygnały od naszych Klientów, że są zainteresowani wyposażeniem swoich magazynów i  hal produkcyjnych w takie nowoczesne i wydajne urządzenia.” – podsumowuje wprowadzenie nowego produktu Szymon Wrzeszcz, Dyrektor Regionu Zachód w Jungheinrich.
 
Dni Otwarte to okazja do poznania szerokiej oferty produktowej firmy oraz konsultacji z doradcami handlowymi. Do dyspozycji uczestników byli też specjaliści od serwisu, wynajmu, sklepu internetowego Profishop. Na żywo można było zobaczyć nowoczesny system do zarządzania flotą wózków widłowych ISM Online, obejrzeć terminale mobilne oraz poznać zalety automatycznych systemów transportowych. Wydarzeniu towarzyszyła specjalnie przygotowana na tę okazję oferta targowa.
 
Atrakcją dla wszystkich uczestników była możliwość jazdy wózkiem systemowym wysokiego składowania poruszającym się w pętli indukcyjnej - EKX 513. Pod czujnym okiem operatora dbającego o bezpieczeństwo, każdy mógł sam przekonać się jak pracuje wózek. Chętnych do obserwowania hali wystawienniczej z wysokości 6,5 m nie brakowało.
 
Dni Otwarte podsumowuje Szymon Wrzeszcz: „Klientom bardzo odpowiada taka formuła spotkań. Podczas rozmów z nimi dowiadujemy się, że cenią nas za kompleksową obsługę. Podoba im się to, że nie myślimy tylko o sprzedaży wózka, a skupiamy się przede wszystkim na doradztwie, szukając najlepszego dla nich rozwiązania, optymalnie dostosowanego do ich potrzeb.” I dodaje: „Mogę zapewnić, że w przyszłym roku również będziemy organizować Dni Otwarte.”
 
Źródło: Jungheinrich
Foto: Jungheinrich

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji