NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Nagrodzone innowacyjność i doświadczenie

Prologis
27 maja 2018
Nagrodzone innowacyjność i doświadczenie
Prologis_European_Real_Estate_Brand_Award_25_05_2018
Grono 94 868 wybitnych specjalistów z branży nieruchomości, wśród których przeprowadzono badanie, wybrało najsilniejsze marki na rynku nieruchomości. Firma Prologis - globalny lider nieruchomości logistycznych, została uznana za najsilniejszą markę wśród deweloperów nieruchomości logistycznych w Europie w 2018 roku.
 
Podczas tegorocznej gali Real Estate Brand Awards, organizowanej w Niemczech przez European Real Estate Brand Institute (REB Institute), wiodącą organizację zajmującą się badaniem, analizą i oceną marek korporacyjnych, Prologis otrzymał nagrodę w kategorii „Nieruchomości Logistyczne”.  
 
- Systematycznie pracujemy nad podniesieniem świadomości naszej marki  koncentrując się na tych obszarach, które nas wyróżniają i definiują. Otrzymana nagroda jest dowodem na to, że nasza strategia marki się sprawdza. Docenienie wartości naszej marki w tym niezależnym badaniu motywuje nas do dalszego umacniania silnej pozycji Prologis na rynku. - Marta Tęsiorowska, vice president, head of marketing & communications, Prologis Europe
 
Analiza wartości marki
Przeprowadzone badanie pozwoliło stworzyć listę 100 najlepszych marek w branży deweloperów nieruchomości w Europie. Badanie analizuje zmiany w zakresie kluczowych wskaźników efektywności oraz mierzy pozycjonowanie najważniejszych firm z branży nieruchomości w Europie. W tegorocznej ankiecie przebadano 94 868 ekspertów branżowych z 47 krajów Europy, bazując na modelu wartości marki, który łączy w sobie metody jakościowe oraz ilościowe i pozwala na prezentację wyników w sposób jasny i zrozumiały.
Marka Prologis osiągnęła najlepszy wynik, dzięki swojemu regionalnemu doświadczeniu, innowacyjności oraz sile pozyskiwania potencjalnych klientów.
 
Prologis
Foto: Prologis

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018Zobacz więcej publikacji