Nagrodzone najwyższe standardy zarządzania

Red
19 lutego 2018
Nagrodzone najwyższe standardy zarządzania
Statuetki_LZZL
Kolejny raz DPD Polska zdobyła prestiżowy tytuł „Lidera Zarządzania Zasobami Ludzkimi 2017” oraz główną nagrodę w tym konkursie – Złotą Statuetkę za wybitne osiągnięcia we wszystkich obszarach związanych z zarządzaniem ludźmi. Uroczysta Gala, podczas której wręczono nagrody, odbyła się 6 lutego br. W imieniu DPD Polska wyróżnienie odebrała Dyrektor Personalna, Członek Zarządu Marta Westrych-Andrzejczyk.
 
Cieszy nas, że nasze codzienne wysiłki nastawione na budowanie przyjaznego miejsca pracy, w którym wszyscy możemy się rozwijać zawodowo, zostały docenione przez zewnętrznych ekspertów. Ponowne przyznanie tej nagrody – pierwszy tytuł Lidera Zarządzania Zasobami Ludzkimi otrzymaliśmy w roku 2015 – świadczy to tym, że konsekwentnie utrzymujemy najwyższe standardy zarządzania i realizujemy naszą wizję, by być pracodawcą z wyboru – mówi Marta Westrych – Andrzejczyk, Dyrektor Personalna DPD Polska.
 
Co roku do rywalizacji w konkursie Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi pod patronatem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przystępuje bardzo wiele firm z różnych branż. Audyt procesów i polityki personalnej prowadzonych w zgłoszonych organizacjach pozwala zidentyfikować skuteczne rozwiązania, ale przede wszystkim umożliwia dzielenie się dobrymi praktykami w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz tworzenie najwyższych standardów HR w firmach działających w Polsce. Konkurs stanowi więc jednocześnie forum wymiany doświadczeń i pomysłów na to, jak kształtować rolę HR jako strategicznego partnera w organizacji.
 
Nagrodzeni w konkursie LZZL
Nagrodzeni w konkursie LZZL
Nagroda przyznana przez Kapitułę Konkursu potwierdza, że DPD Polska wyznacza najwyższe standardy i jest liderem nie tylko w obszarze świadczenia usług kurierskich, ale też zarządzania ludźmi. Złota Statuetka to nie jedyna nagroda dla DPD Polska z zakresu HR. Firma ponownie otrzymała także certyfikat „HR Najwyższej Jakości”, przyznawany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami.
 
Red
Foto: DPD Polska

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji