NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Doskonałość - celem firmy Hyster

5 lipca 2012
Doskonałość -  celem firmy Hyster
Doskonałość - celem firmy Hyster

„Od koncepcji po wprowadzenie na rynek, każdy nowy produkt Hyster do transportu bliskiego i przeładunku materiałów jest opracowywany w oparciu o precyzyjny proces rozwoju” — powiedział Melhuish, wyjaśniając, iż w pracach projektowych wykorzystuje się wyniki zakrojonych na szeroką skalę badań potrzeb, a także nowe, dostępne technologie. W światowej klasy obiektach testowych w Holandii, we Włoszech, w Irlandii Północnej, Zjednoczonym Królestwie i USA, podzespoły i prototypy Hyster są poddawane cyklom testowym odpowiadającym wieloletniej eksploatacji wózków w ekstremalnych warunkach. „Gruntowne testy i symulacja cyklu życia — obejmujące także testy terenowe w trudnych warunkach pracy pozwalają zweryfikować niezawodność konstrukcji wózków przed wypuszczeniem produktu na rynek.” Dodał jeszcze — „Klienci mogą mieć pewność co do wydajności i niezawodności wózków widłowych Hyster nawet w najtrudniejszych zastosowaniach”.

Hyster_fot2.jpg
Hyster_fot2.jpg

Firma Hyster testuje, analizuje i udoskonala takie elementy, jak wydajność silników, zużycie paliwa, poziom hałasu i wibracji, sprawność w różnych warunkach pogodowych, stabilność, bezpieczeństwo, wydajność, sprawność układów hydraulicznych i przekładni, osie, opony, chłodzenie, konstrukcja, pochylenie i odchylenie masztów, oprogramowanie i wiele innych. Po zatwierdzeniu i rozpoczęciu procesu produkcyjnego, wózki widłowe Hyster oraz ich podzespoły są testowane na każdym etapie procesu w celu zapewnienia wymaganej dokładności. To właśnie ta staranność i przywiązywanie wagi do szczegółów pomogły zakładowi w Północnej Irlandii otrzymać prestiżową Północnoirlandzką Nagrodę Jakości (ang. Northern Ireland Quality Award) w roku 2011. – „Wysokiej jakości produkty pozwalają ograniczyć koszty własności poprzez lepszą wytrzymałość. W ciągu dwóch ostatnich lat Hyster wprowadziła na rynek pokaźną liczbę wysokowydajnych produktów we wszystkich grupach asortymentowych” — podkreśla Melhuish.

W ostatnich miesiącach, zakład w Irlandii Północnej rozpoczął wysyłkę wózków widłowych Fortens o udźwigu 2,0–5,5 tony z nowym trybem wydajności paliwowej ECO-eLo, który czyni z nich najbardziej paliwooszczędne wózki widłowe z silnikami spalinowymi wewnętrznego spalania (IC) dostępne na rynku. Technologie energooszczędne Hyster, takie jak układ hydrauliczny z czujnikami obciążenia, pozwalają ograniczyć zużycie paliwa nawet o 20%, co zapewnia jeszcze niższy koszt obsługi tego popularnego produktu.

DSC_9524.JPG
DSC_9524.JPG
Ponadto, firma Hyster wprowadziła ostatnio na rynek kompletny asortyment dużych wózków widłowych, o udźwigu powyżej 16 ton, z nowymi silnikami Cummins Tier 4i / Stage IIIB. Dodatkowe funkcje, takie jak zarządzanie prędkością obrotową silnika, sterowanie reakcją przepustnicy, wybór punkty zmiany biegów, hibernacja na prędkości biegu jałowego, wyłączanie silnika przy pustym fotelu operatora, chłodzenie na żądanie i dopasowany układ hydrauliczny, pozwalają zmniejszyć zużycie paliwa dużych wózków widłowych, wózków do transportu pustych kontenerów i wózków ReachStacker nawet o 15%. „Jeżeli, dla przykładu, zapewni to względną oszczędność paliwa wynoszącą 3 litry na godzinę, to jeden wózek używany przez 3000 godzin w roku zaoszczędzi aż 9000 litrów paliwa” — dodał. „Odpowiada to jednej cysternie paliwa co trzy lata.”

Wózki IC to nie jedyny produkt, w którym firma Hyster osiągnęła znakomitą wydajność energetyczną i zmniejszyła koszty obsługi — nowa seria wózków elektrycznych JXN(T) z przeciwwagą zapewnia niezrównany stosunek poboru energii do wydajności. Zapewniają one idealną moc wymaganą do poszczególnych operacji, gwarantując maksymalną wydajność przy minimalnym zużyciu energii. Produkty firmy Hyster przeznaczone do magazynów również przeszły znaczny rozwój, jak chociażby wózek do kompletacji zamówień niskiego poziomu, który zapewnia doskonałe tempo pracy operatorów przy wzorcowej bliskości „człowieka i towarów”, co przekłada się na oszczędności czasu. Wózki ReachStacker firmy Hyster są teraz o 8% szybsze, bez żadnej różnicy pomiędzy prędkością wózka obciążonego i nieobciążonego, zaś wózki Hyster VNA do bardzo wąskich korytarzy wciąż należą do najszybszych w sektorze.


Podczas wydarzenia, demonstracje produktów na torze testowym Hyster wykazały, iż zapewnienia firmy o wydajności energetycznej, sprawności i niskich kosztach obsługi znajdują pełne pokrycie. „Dowiedliśmy, iż nie są to twierdzenia teoretyczne, opierające się na założeniu, że wiatr musi wiać w odpowiednim kierunku w dół zbocza” — zażartował. „Nasze obietnice znajdują pokrycie w najbardziej wymagających zastosowaniach, podczas pracy przez 24 godziny na dobę.”

New_Hyster_ReachStacker_can_deliver_fuel_savings_of_up_to_15pc_b.jpg
New_Hyster_ReachStacker_can_deliver_fuel_savings_of_up_to_15pc_b.jpg

Dążąc do zapewnienia właściwego wsparcia dla produktów w terenie, firma Hyster pieczołowicie wybrała ogólnoświatową sieć lokalnych partnerów dystrybucyjnych, bazując na ich potencjale w zakresie wsparcia klienta i znakomitym poziomie obsługi w celu zagwarantowania fachowych usług konsultacyjnych oraz lokalnych serwisantów i dostawców części o krótkim czasie reakcji. Hyster stale rozwija i szkoli tę doświadczoną sieć w celu zapewnienia najwyższego poziomu obsługi we wszystkich regionach. Firma Hyster, założona w latach dwudziestych ubiegłego wieku, przez ponad 80 lat ciągłego rozwoju zdobyła globalną reputację jako wiodący producent i serwisant niezawodnych urządzeń do transportu bliskiego i przeładunku materiałów. W celu uzyskania dodatkowych informacji, przejdź do witryny http://www.hyster.eu.
Hyster MM
Foto: Hyster

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji