NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Nowe kompakty marki Hyster

Hyster
7 marca 2018
Nowe kompakty marki Hyster
20180307_NEW COMPACT STACKERS FROM HYSTER_B
Rynek wózków  do komisjonowania  powiększył się o nowy produkt,  frma Hyster Europe wprowadziła na rynek nową serię kompaktowych wózków podnośnikowych do składowania, magazynowania, transportowania i pobierania ładunków w ciasnych przestrzeniach.
 
– Nowe wózki podnośnikowe Hyster ® są łatwe w sterowaniu i manewrowaniu wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest niewielka, zwłaszcza w wąskich alejkach – mówi Monica Radavelli, Manager ds. Produktów Magazynowych w Hyster Europe. – Wszechstronna seria S1.0E-1.2E może podnosić ładunki do 1,2 ton na wysokość 2,38 metra lub sięgać na wysokość nawet 4,18 metra przy lżejszych ładunkach. Wózki podnośnikowe zapewniają niezawodność przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów i mniejszym zużyciu energii.
 
20180307_NEW COMPACT STACKERS FROM HYSTER_A
20180307_NEW COMPACT STACKERS FROM HYSTER_A
Spodziewanymi beneficjentami zwiększonej wydajności produkcyjnej w przestrzeniach magazynowych są supermarkety i sklepy detaliczne, dzięki szybszemu odkładaniu i pobieraniu towarów przez operatora oraz mniejszym uszkodzeniom produktów.  – Nowe kompaktowe wózki podnośnikowe Hyster® mają szerokie zastosowanie i nadają się idealnie do transportu towarów do lub z ramp odbiorczych czy stacji przeładunkowych, wykonywania operacji komisjaonowania, procesów produkcyjnych lub dostarczania materiałów na linię produkcyjną – dodaje Monica. Podczas kompletacji zamówień możliwe jest również ustawienie wideł na ergonomiczną wysokość roboczą.
 
Operatorzy mogą pracować szybciej dzięki dobrej widoczności przez maszt oraz ramion załadunkowych podczas pobierania i odkładania ładunków. Precyzyjne elementy sterujące podnoszeniem dodatkowo wpływają na zwiększenie szybkości wykonania cyklu oraz mniejsze uszkodzenia produktów. Prędkość jazdy jest ograniczona do 6 km/h.
 
Wózki podnośnikowe charakteryzują się mocną konstrukcją ramy i osłon. Szczelne złącza i wysoki poziom zabezpieczenia wejść w podzespołach elektrycznych zwiększają ogólną niezawodność wózka - tak jak w przypadku całego sprzętu Hyster® - natomiast te modele charakteryzują się dodatkowo prostotą serwisowania.
 
Dostępne w konfiguracji z 1-stopniowym masztem FFL (pełna zdolność swobodnego podnoszenia) lub 2-stopniowym masztem NFL (bez swobodnego podnoszenia), wózki Hyster Europe oferują liczne opcje personalizacji, obejmujące dostęp za pomocą klawiatury numerycznej, wersję przystosowaną do pracy w chłodni, różnorodne koła podporowe ładunku i napędowe, system Hyster Tracker z dostępem bezprzewodowym lub funkcją bezprzewodowego monitoringu i wiele więcej.
 
Hyster
Foto: Hyster

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji