Polecamy

Dni otwarte Kuhn Polska

Red.
4 maja 2019
Dni otwarte Kuhn Polska
Fot. Log4.pl
Dni otwarte w oddziale Kuhn Polska w Sosnowcu
Komunikacja z klientem jest ważnym elementem kontaktów handlowych, w czasie spotkań tworzą się relacje, pozwalające na optymalne dobranie sprzętu potrzebnego klientowi. „Dni otwarte”, to czas gdzie klienci mogą zapoznać się z ofertą przygotowaną do biznesowych rozmów. Kuhn Polska firma oferująca sprzęt światowych marek – Mitsubishi, Carer, Ulma, takie spotkanie z klientami zorganizowała w swoim oddziale w Sosnowcu, 25 i 26 kwietnia.
 
Kuhn Polska to firma handlowa posiadająca umowy na wyłączność sprzedaży wózków widłowych Mitsubishi - we wszystkich rodzajach oferowanego sprzętu, wózków Carer – elektrycznych kolosów o udźwigu ponad 10 ton, wózków Ulma – wykonanych ze stali nierdzewnej do zastosowań specjalnych.
 
Od paleciaka do
Od paleciaka do
Spotkanie ugruntowujące wzajemne kontakty z klientami, to okazja do zapoznania się z zapleczem nowego oddziału w Sosnowcu, obsługującego dynamicznie rozwijający się rynek Górnego Śląska. Dni otwarte to przede wszystkim specjalna oferta sprzedaży przygotowana na ten dzień. Gospodarz przygotował wózki marki Mitsubishi, we wszystkich oferowanych rodzajach, od elektrycznego paleciaka poprzez wózki magazynowe wysokiego składowania po wózki czołowe o różnych udźwigach.      
 
Rozmowy z partnerami Kuhn Polska
Rozmowy z partnerami Kuhn Polska
Na spotkanie z klientami firma Kuhn Polska, zaprosiła partnerów, z którymi na co dzień współpracuje oferując wózki widłowe, były więc obecne firmy Camso  – oferująca opony do wózków widłowych, Enersys  – dostawca baterii i prostowników do wózków widłowych, Stabautech – oferująca osprzęt do wózków widłowych. Na ich stoiskach goście mogli zapoznać się z aktualną ofertą oraz uzyskać poradę dotyczącą użytkowanych już urządzeń.
       
Bardzo dobrze przygotowana organizacyjnie impreza, zainteresowała klientów firmy, którzy mogli zobaczyć sprzęt zapoznać się ze szczegółami technicznymi, zapytać o wszystko obecnych doradców handlowych i podjąć decyzję o zakupie. Zapoznać się również z nowościami oferowanymi przez firmę Mitsubishi, którymi są wózki serii EDIA 48V.
  
Prezentacja nowej serii EDIA
Prezentacja nowej serii EDIA
- Prezentujemy wprowadzone przez Mitsubishi całkowicie nową serię wózków elektrycznych EDIA 48V, które bazując na fundamencie niezwykle udanej serii EDIA EX 80V posiadają wiele nowatorskich rozwiązań technicznych i oceniane są globalnie jako jedne z najbardziej inteligentnych maszyn na rynku w tym segmencie. Nie ukrywam, że w nowych produktach tej właśnie serii pokładamy wielkie nadzieje na dalszy rozwój naszej spółki w tym roku. – powiedział Marcin Trąbka, Członek Zarządu KUHN Polska Sp. z o.o. 
 
Oferta wózków do magazynu
Oferta wózków do magazynu
Zawierane transakcje handlowe były poprzedzone gruntowną analizą potrzeb klienta, doradcy handlowi pytali o wiele szczegółów związanych z przyszłym charakterem i środowiskiem pracy sprzętu by wybrany wózek widłowy mógł spełnić ich oczekiwania. Oferowany sprzęt ma zastosowanie w różnych magazynach, miejscach składowania i transportu wewnętrznego, a przygotowana na dni otwarte szeroka paleta wózków widłowych mogła zaspokoić potrzeby każdego klienta.
 
Odnawianie wózków widłowych
Odnawianie wózków widłowych
Oddział w Sosnowcu posiada infrastrukturę techniczną potrzebną do oferowania usług sprzedaży i serwisu wózków widłowych, a także wykonywania remontów kapitalnych sprzętu i jego odnawiania. Doskonała lokalizacja czyni z oddziału miejsce dobrej komunikacji z klientami w rozwiązywaniu ich codziennych problemów związanych z użytkowaniem sprzętu, który jest coraz doskonalszy, wymaga jednak kontaktów z technikami serwisowymi.
 
Red.   

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji