Zmiany w zarządzie UPS POLSKA

UPS
29 września 2017
Zmiany w zarządzie UPS POLSKA
Piotr_Sitarek
Piotr Sitarek został powołany na stanowisko Dyrektora Generalnego UPS w Polsce, będzie odpowiedzialny za działalność firmy, jej rozwój oraz strategię biznesową. Zastąpi on Pavla Adamovskyego, który został Dyrektorem Generalnym UPS w Rosji i na Białorusi.
“Piotr dysponuje ogromną wiedzą logistyczną, która pozwala świadczyć najwyższy poziom usług dla klientów w Polsce,” powiedział Nando Cesarone, prezes UPS Europe. “Jestem przekonany, że wiedza i doświadczenie Piotra zapewni sukces i trwały wzrost UPS na rynku w Polsce, który jest dla nas kluczowy.”
 
Piotr Sitarek rozpoczął pracę w sektorze logistycznym w 1991 roku jako kurier w polskiej firmie logistyczno-kurierskiej PPS Polkurier, która w 1992 roku stała się oficjalnym partnerem operacyjnym UPS. Po kilku stanowiskach operacyjnych, w 2001 roku, po przejęciu firmy Polkurier, został awansowany na stanowisko Dyrektora Operacyjnego. W latach 2006-2015, Sitarek pełnił już funkcję Dyrektora Generalnego UPS w Polsce. Następnie został mianowany Dyrektorem Generalnym Logistyki i Dystrybucji w Polsce, a także był odpowiedzialny za integrację z przejętą w 2014 roku firmą Poltraf.
 
“To przyjemność móc kontynuować wielkie dzieło, które Pavel razem z zespołem pracowników UPS stworzyli dla naszych klientów w Polsce i dla samego UPS.” powiedział Sitarek. “Nasze najnowsze inwestycje w nowe obiekty i szybsze czasy dostawy pozwolą nam jeszcze lepiej połączyć polskich przedsiębiorców, niezależnie od ich wielkości, z rynkiem globalnym.”
 
Na początku tego roku firma UPS otworzyła nowe centrum w Mysłowicach i zwiększyła przepustowość przelotów cargo między Katowicami a europejskim hubem firmy w Kolonii, w Niemczech. Od połowy 2016 r. UPS poprawił również czas dostawy dla swojej najbardziej ekonomicznej usługi - UPS Standard®, oferując szybsze przesyłki lądowe w Polsce i 27 krajach w Europie. Firma UPS usprawniła również usługi ekspresowe, oferując wcześniejsze dostawy i późniejsze terminy odbioru dla ponad 25 000 kodów pocztowych w całym kraju. UPS zatrudnia obecnie ponad 2 600 pracowników w 33 placówkach na terenie całej Polski.
 
Źródło: UPS
Foto: UPS

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji