Polecamy

Baumalog zaprezentował regał automatyczny MonoTower w Hanowerze

Baumalog
16 listopada 2018
Baumalog zaprezentował regał automatyczny MonoTower w Hanowerze
Fot. Baumalog
Baumalog na targach EuroBlech2018

Prezentacja regału automatycznego MonoTower, który umożliwia składowanie elementów dłużycowych (np. prętów, profili czy rur) oraz arkuszy blach, płyt, laminatów, jak również palet i wielu innych artykułów o dużych masach i wymiarach - to główny cel wizyty firmy Baumalog na XXV Międzynarodowych Targach Technologii Obróbki Blach EuroBLECH. W trakcie wystawy zainteresowani klienci mogli porozmawiać o ofercie z przedstawicielami firmy, w tym również z konstruktorami o szczegółach rozwiązań konstrukcyjnych i zakresie parametrów technicznych budowanych przez Baumalog rozwiązań.

W ramach targów, we współpracy z firmą Power-Tech, przedstawiono zestaw składający się z regału automatycznego MonoTower połączonego z wycinarką laserową Eagle i systemem załadunkowo – rozładunkowym CraneMaster.

System MonoTower składa się z jednej kolumny składowania oraz jednej kolumny transportowej w której porusza się winda. Jej zadaniem jest przemieszczanie półek ze stacji załadowczej oraz transport półek z kolumny składowania do stacji załadowczej. Regał automatyczny MonoTower umożliwia składowanie dużej ilości materiałów na małej powierzchni oraz wykorzystanie dostępnej wysokości hali wraz zapewnieniem szybkiego i łatwego dostępu do składowanych artykułów. Więcej informacji na temat MonoTower jest dostępnych na stronie: www.baumalog.pl.

Linki:

  • O Baumalog
    Baumalog jest firmą inżynierską produkującą automatyczne systemy magazynowe i transportowe wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Działając zgodnie z przysłowiem „od pomysłu do przemysłu” firma bierze odpowiedzialość za tworzenie koncepcji, konstrukcję, wytwarzanie oraz uruchomienie tworzonych przez nas systemów magazynowych.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji