NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Sposób na najlepszy regał paletowy

Red
17 stycznia 2018
Sposób na najlepszy regał paletowy
2018_NagaPrawda-mockup-768
Z roku na rok w Polsce produkuje się coraz więcej palet, w roku ubiegłym rynek zasiliło blisko 20 mln nowych palet. W obrocie towarowym funkcjonuje ich ok. 65 mln. Między kolejnymi etapami transportu, palety wraz z ładunkiem muszą być w prawidłowy sposób składowane w magazynach – najlepiej na regałach paletowych.
 
Firma MGL Sp. z o.o. – Producent techniki magazynowej – wydała właśnie bezpłatnego ebooka pt. „Naga prawda o regałach paletowych”. Jej autorzy podjęli próbę wskazania najważniejszych cech oraz zalet i wad różnych rozwiązań służących przechowywaniu towaru na paletach w magazynach. Ciekawym fragmentem tej publikacji jest rozdział mówiący o tym, w jaki sposób wybrać najlepszy regał paletowy do swojego magazynu.
 
Raport ten może pomóc w podejmowaniu decyzji przez menadżerów magazynów, osoby odpowiedzialne za zakupy oraz specjalistów ds. logistyki, którzy zamierzają wyposażyć swój magazyn w urządzenia do składowania towarów.
 
Ebook można bezpłatnie pobrać ze strony internetowej wydawcy: https://www.mgltechnika.pl/w-magazynie/rodzaje-regalow-paletowych
 
Red
Foto: MGL

Linki:

  • „Naga prawda o regałach paletowych”
    Poszczególne rodzaje regałów paletowych różnią się między sobą m.in. konstrukcją, sposobem składowania i operowania ładunkiem, modelem rotacji zapasów oraz przede wszystkim ceną. Należy w tym miejscu podkreślić, że nie ma jednego uniwersalnego i najlepszego rodzaju regałów paletowych.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018Zobacz więcej publikacji