Baumalog na Warsaw Industry Week

Baumalog
8 listopada 2021
Baumalog na Warsaw Industry Week
Fot. Baumalog
Baumalog na Warsaw Industry Week
Firma Baumalog w tym roku po raz kolejny zaprezentuje swoja ofertę z zakresu automatyzacji procesów magazynowych i produkcyjnych na targach Warsaw Industry Week. Podczas imprezy odbywającej się w dniach 8-10 listopada w podwarszawskim Nadarzynie będzie można poznać pełną ofertę firmy oraz porozmawiać ze specjalistami z Baumalog o szczegółach konstrukcyjnych, parametrach technicznych oraz rozwiązaniach automatyzujących składowanie i przepływ materiałów.

Na stoisku będzie prezentowany regał automatyczny Modula Lift z wewnętrznym oknem dostępowym, wyposażony w akcesoria wspomagające dokładność kompletacji – wskaźnik laserowy oraz listwę diodową. Regały windowe Modula są idealnym rozwiązaniem do składowania drobnych elementów, narzędzi, komponentów czy części zamiennych z nośnością do 990 kg na półkę.

Dodatkowo na stoisku znajdzie się stacja załadunkowo-rozładunkowa wraz z półką do składowania długich elementów jak profile, rury czy pręty. Półka umożliwia składowanie pojedynczych elementów lub całych pakietów dłużyc a stacja będzie wyposażona dodatkowo w podnośnik hydrauliczny umożliwiający podnoszenie pakietu i tym samym jego łatwe pobranie. Baumalog zaprasza na stoisko nr 3.07 w hali B.
 

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji