Polecamy

AX4 Open – innowacyjne rozwiązanie

20 czerwca 2014
AX4 Open – innowacyjne rozwiązanie
AX4 Open – innowacyjne rozwiązanie

AX4 Open – innowacyjne rozwiązanie nowej generacji firmy AXIT otrzymało tytuł i statuetkę w konkursie LIDERZY IT 2014 w kategorii Informatyczne rozwiązania branżowe.

AX4 Open firmy AXIT, lidera w obszarze oprogramowania integrującego partnerów logistycznych w oparciu o wykorzystanie technologii chmury obliczeniowej otrzymało tytuł i statuetkę w konkursie LIDERZY IT 2014, w kategorii Informatyczne rozwiązania branżowe podczas Gali IT Future Awards. Celem konkursu Liderzy IT 2014 było wyłonienie i wyróżnienie najlepszych oraz innowacyjnych rozwiązań, produktów oraz usług technologicznych w branży IT.

AX4 Open jest innowacyjnym na skalę światową rozwiązaniem informatycznym – do samodzielnego kształtowania systemów logistycznych na platformie AX4, dostosowanych do specyficznych potrzeb firmy. Umożliwia firmom konfigurowanie i zarządzanie złożonymi procesami on-line w czasie rzeczywistym. Narzędzia AX4 Open oparte na technologii chmury obliczeniowej uwzględniają międzynarodowe doświadczenia firmy AXIT, zebrane podczas realizacji ponad 1200 projektów SCM. Zarówno AX4 jak i AX4 Open są wykorzystywane z sukcesem przez duże i średnie firmy produkcyjne, handlowe i logistyczne, m.in. DHL, DB Schenker, Ford czy BASF.


To niepowtarzalne w skali światowej rozwiązanie dalece wykracza poza standardy informatyczne i daje możliwość firmie samodzielnego kształtowania procesów SCM w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Zamiast angażowania drogich dostawców systemów do opracowywania rozwiązań informatycznych, działy IT firm mogą samodzielnie, z dowolnego miejsca na ziemi programować potrzebne aplikacje na bazie gotowych modułów AX4 Open. Pracując nad projektem i funkcjonalnością oprogramowania firma może decydować jak finalne rozwiązanie powinno wyglądać i funkcjonować. Dodatkowo stosując gotowe już rozwiązania AX4 Open znacznie skraca się czas potrzebny na wdrożenie projektu. To, co kiedyś wymagało pisania oprogramowania przez wiele dni, dziś przy pomocy AX4 Open Tools wymaga tylko kilku godzin. Poza narzędziami do konfigurowania i administrowania platformą AX4 system zawiera również moduł do tworzenia własnych komponentów (Apps). AX4 Open jest również rozwiązaniem niezwykle intuicyjnym w implementacji, powoduje znaczne skrócenie czasu trwania projektu oraz eliminację zewnętrznych kosztów projektu. Wykorzystując technologię chmury obliczeniowej, firmy też nie muszą dodatkowo inwestować w lokalne rozwiązania sprzętowe.

AX4 Open gwarantuje pełne bezpieczeństwo i wysoką jakość danych. Stanowi idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które pragną oszczędzać czas i pieniądze, zwiększać elastyczność oraz nieustannie odnosić sukcesy biznesowe.

Źródło: AXIT
Foto: AXIT

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji